«Скіф» — володар Кубка М.Білого 2019/2020!

0
136

20.06.2020. 10:00. «Молодіжний парк», Дніпро. Кубок М.Білого. Матч за «3» місце

«Дніпро U-17» – «Кристал» (Губиниха) — 4:2 (3:0)

Команди порадували глядачів високими швидкостями та великою кількістю гольових моментів та голів. Підопічні Костянтина Павлюченка провели класний матч, забивши в першому таймі вже 3 м’ячі. Друга половина пройшла з невеликою перевагою губинихівців, які виграли тайм 2:1, але все ж загальну перемогу добути не змогли. Вітаємо молодих хлопців «Дніпра» з заслуженими бронзовими нагородами, а «Кристалу» бажаємо удачі в офіційних турнірах під егідою АФДО!

20.06.2020. 12:00. «Молодіжний парк», Дніпро. Кубок М.Білого. Фінал

«Скіф» (Дніпро) – «СК Дніпро-1-Борисфен-2» — 1:0 (0:0)

Голи: Бойко Микола, 79`.

Фінал вийшов дуже напруженим і бойовим. Жодна з команд не хотіла поступатися у вирішальному матчі турніру, тому в цьому протистоянні було більше боротьби ніж футболу. Перша половина пройшла в рівній і нервовій боротьбі. Другий тайм більше вдався «Скіфу». Підопічні Михайла Бардаченко намагалися грати першим номером і в середині тайму мали відкривати рахунок в матчі, але Микола Бойко не реалізував класний момент. Здавалося, що матч йде вже до серії пенальті, але наполегливий Бойко все ж проштовхнув круглого в сітку воріт «Борисфена». У цій гольовий ситуації захисники спортклубовцев були чомусь статистами і дали легко відзначитися нападнику. За час, що залишився відігратися підопічні Олексія Гулина так і не змогли. Вітаємо «Скіф» з золотими нагородами та чемпіонським Кубком Максима Білого, а СК «Дніпро-1-Борисфен-2» з срібним комплектом нагород! На церемонії нагородження були присутні дружина Максима Анна і двоє його діток, а також виконавчий директор АФДО Дерев’янко Ярослав, які і вручили кубок переможцям зимового турніру!