Кубок М.Кудрицького. Анонс суботніх матчів

0
111

27.06.2020. 10:30. «Молодіжний парк», Дніпро. Кубок М.Кудрицького. Малий кубок

ФК «Петриківка» – СК «Дніпро-1-Борисфен» 

На жаль через пандемію 2 команди «УФК» пішли на довгострокові канікули, тому в малому кубку залишилася єдина зустріч, яка і визначить кращу команду з квартету. «Борисфен» має кращі показники в турнірній таблиці, випереджаючи молодь «Петриківки» на 1 пункт. Тому в цій грі підопічним Дмитра Синько можна грати з позиції сили і не форсувати подій на полі. Підопічні Ігоря Хоменко, щоб завоювати малий кубок повинні викластися на повну і грати більше на атаку. Цим матчем обидва колективи завершать зимовий турнір Кубка М.Кудрицького і продовжать підготовку до офіційних турнірів під егідою АФДО. Удачі хлопцям!

 

27.06.2020. 15:00. «Молодіжний парк», Дніпро. Кубок М.Кудрицького. Великий кубок

«Дніпроагро» (Синельникове) – «Енергія» (Дніпро)

Єдина зустріч цих колективів в турнірі відбулася ще взимку, і тоді непросту перемогу святкували підопічні Романа Пасічніченко, які в самій кінцівці вирвали 3 пункти, завдяки гарматі Антона Муховикова. Але з тих пір змінилося дуже багато і цікаво що продемонструють команди в звітній грі після такої тривалої паузи. Синельниківці на даний момент знаходяться на 3-й позиції, але її можна як втратити, так і вскочити на друге місце при сприятливих розкладах. «Енергія» ж при позитивному результаті в цій грі обжене в таблиці свого суперника за додатковими показниками.

 

27.06.2020. 19:00. «Монтажник», Дніпро. Кубок М.Кудрицького. Великий кубок

ФК «Скорук» (Томаківка) — «Газовик» (Кам`янське) 

У цій грі томаківці можуть стати достроковими переможцями Кубка М.Кудрицького. Підопічним Олександра Степанова потрібно не програти в матчі з міцним «Газовиком», що дуже реально, так як єдина поразка «Скорука» в турнірі трапилась ще взимку від СК «Дніпро-1-Борисфена» (0:1). До речі на першому етапі лідер турніру впевнено переміг кам’янчан, котрі ще мають теоретичний шанс на золоті нагороди, але для цього повинно зійтися багато факторів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ