ФК «Петриківка» — володар малого Кубка М.Кудрицького!

0
442

27.06.2020. 10:30. «Молодіжний парк», Дніпро. Кубок М.Кудрицького. Малий кубок

ФК «Петриківка» – СК «Дніпро-1-Борисфен» — 3:1 (2:1)

ФК «Петриківка» — володар малого Кубка М.Кудрицького! Підопічні Ігоря Хоменко та Ігоря Товкача продемонстрували божевільне бажання до перемоги і здобули заслужену вольову перемогу в матчі. А все починалося для СК «Дніпро-1-Борисфена» дуже вдало: на 25-й секунді матчу Максим Волошин підстеріг відскок в штрафній площаді суперника і відправив круглого у ворота — 0:1! У цій ситуації невдало зіграв воротар петриківців, який напевно не очікував такого раннього спурту від суперника, і не зміг впоратися з нескладним дальнім ударом, відбивши його на ногу нападаючому суперника. Що примітно, це був единий гол «Борисфена» в цій грі. ФК «Петриківку» цей нокдаун не збентежив і вони заволоділи територіальною перевагою, розхитуючи оборонні редути спортклубовців. В середині тайму постійний тиск все ж приніс свої плоди і нападник продавив капітана «СК» та направив круглого в дальній кут — 1:1. Здавалося з цим рахунком хлопці підуть на перерву, але номінальні господарі були з цим не згодні і перед самою перервою вколотили 2-й м’яч у сітку «Борисфена» — 2:1. Друга половина матчу пройшла в якомусь сумбурі. У обох команд мало що виходило в атакувальних діях, хоча передумови для цього були відмінні. Тільки перемога влаштовувала «Петриківку» в цьому матчі, яка давала можливість обійти в турнірній таблиці свого суперника. І вони її здобули! А в самій кінцівці гри «зелені» і зовсім поставили жирну крапку в матчі, спіймавши противника на контратаці — 3:1! Вітаємо весь тренерський штаб і перспективних футболістів ФК «Петриківки» із завоюванням малого Кубка М.Кудрицького!