Відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету АФДО

0
19

Відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету АФДО, на якому члени КДК вирішили декілька важливих питань.

м. Дніпро23.07.2020 р.

Присутні:

Голова КДК – С.А. Риб’янець

Члени: В.В., Хандога, О.В. Шваб, Ю.Кива.

Розгляд:

1. Рапорт арбітра матчу турніру Кубка області сезону 2020/2021 року між командами «Збірна Васильківки» (Васильківка) – «Збірна Синельник.р-ну» (Синельникове), що відбувся 18.07.2020 року о 19:00 в с.Письменному.2. Рапорт арбітра матчу турніру Кубка області сезону 2020/2021 року між командами «Лозуватка» (Криворізький р-н) – ФК «Скорук» (Томаківка), що відбувся 18.07.2020 року о 18:30 на стадіоні «Будівельник» (м. Кривий Ріг).

Встановили:

  1. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу через об’єктивні обставини матч почався із значним запізненням. З закінченням світлового дня, настанням темряви та неможливістю проводити гру, арбітр зупинив матч на 79 хвилині за рахунку 3:2 на користь команди «Збірна Васильківки».
  2. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу гравець команди «Лозуватка» Чайковський Андрій був вилучений на 11-й хвилині матчу за серйозне ігрове порушення.
  3. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу гравець команди «Скорук» Перебора Артем на 50-й хвилині матчу був вилучений за нецензурні висловлювання на адресу арбітра матчу.
  4. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу гравець команди «Скорук» Офоцу Маккартні після завершення матчу був вилучений за нецензурні висловлювання на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

  1. У відповідності до п.2 ст. 22 Єдиного регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Дніпропетровської області (Суперліга, Перша ліга, Друга ліга) сезону 2020-2021 р. у зв’язку з ухваленням головним арбітром на 79-й хвилині матчу між командами «Збірна Васильківки» (смт. Васильківка) – «Збірна Синельківського району» (м. Синельникове) рішення про припинення проведення цього матчу питання щодо догравання матчу передане на розгляд КДК АФДО.

Членами КДК АФДО у межах своєї компетенції прийняте рішення про догравання даного матчу, починаючи з 79-ї хвилини.

Дату і час догравання визначити після консультацій з командами – учасницями матчу.

  1. Відповідно до п.2 Переліку дисциплінарних санкцій, застосованих до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил УАФ (Додаток № 5) гравця команди «Лозуватка» Чайковського Андрія відсторонити від участі у змаганнях, які проводяться Асоціацією футболу Дніпропетровської області, на два наступні матчі.
  2. Відповідно до п. 3.2 Переліку дисциплінарних санкцій, застосованих до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил УАФ (Додаток № 5) гравця команди «Скорук» Перебору Артема відсторонити від участі у змаганнях, які проводяться Асоціацією футболу Дніпропетровської області, на три наступні матчі.
  3. Відповідно до п. 3.2 Переліку дисциплінарних санкцій, застосовваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил УАФ (Додаток № 5) гравця команди «Скорук» Офоцу Маккартні відсторонити від участі у змаганнях, які проводяться Асоціацією футболу Дніпропетровської області, на три наступні матчі.

Голосували: за – 4, проти – 0, утримались – 0.

 Голова КДК АФДО                                                                                                       С.А.   Рибянець 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ