Новини
Інтерв’ю
УАФ
Турніри
Кубок Єдності (2024)
Регламент (Єдності)
Турнір пам‘яті М. Білого 2024
Регламент, Білого 2024р
Група А
Група Б
Група В
Плей-оф
Бомбардири (Білого/2024)
Картки (Білого/2024)
Чемпіонат Дніпропетровської області сезон 2024
Суперліга-2024
Перша-2024
Асоціація
Керівництво
Контакти
Документи
Заявковий лист
Типова форма заяви на проведення реєстрації футболіста
Архів
2017
Єдиний регламент чемпіонату області 2017 р.
Суперліга
Таблиця
Календар
Перша ліга
Таблиця
Календар
Друга ліга
Таблиця
Календар
Кубок
ДЮФЛ
U-16
U-14
U-13
U-12
U-11
U-10
Пляжний футбол
Таблиця
Календар
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
2018
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Регламент
Кубок
Регламент
Пам`яті Миколи Кудрицького
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Кудрицького
Пам`яті Максима Білого
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Білого
Кубок Мірозданіє
Група А
Група Б
Кубок Придніпров’я
Фінальна частина
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Група С
Таблиця
Календар
Група D
Таблиця
Календар
Група Е
Таблиця
Календар
Регламент Кубка Придніпров’я
Кубок Єдності
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Турнір пам’яті В. Тищенко
Плей — офф
Група А
Група B
Група С
Група D
Регламент
Універсіада
Група А
Група Б
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
Пляжний футбол
Фінальна стадія
Таблиця
Календар
2019
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Таблиця
Календар
Регламент
Друга ліга
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Кубок
Кубок області серед ВНЗ
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Група Б
Кубок Майсурадзе 2019
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Турнір пам’яті Тищенко В.М.
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Турнір пам’яті Миколи Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам’яті Максима Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблица
Календарь
Регламент
Кубок Єдності
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
2020
Турнир пам’яті В. Тищенка
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група В
Кубок голови ОДА 2020
Кубок голови ОДА 2020 Плей-оф
Груповий етап
Група A
Група B
Група C
Група D
Група E
Група F
Група G
Група H
Група I
Група J
Кубок Єдності
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Кубок Придніпров’я
«Чемпіонат — ХХХ Универсіади 2019-2020 р.р. Дніпропетровської області з футболу серед студентів»
Таблиця
Календар
Дискваліфікації
Бомбардири
Регламент
Пам`яті М. Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам`яті М. Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Основний етап
Регламент
Кубок Майсурадзе
Плей-офф
Груповий етап
Група «А»
Група «B»
Група «C»
Регламент
2020/2021
Чемпіонат області 2020/2021
Суперліга
Перша ліга
Друга Ліга
Кубок області 2020/2021
Регламент
Плей-офф
Груповий етап
Суперліга
Группа A
Группа B
Группа C
Перша ліга
Група A
Група B
Група C
Друга ліга
Група A
Група B
Група C
2021
Кубок Єдності
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2020/2021
Основний етап
Великий кубок
Малий кубок
Турнір пам’яті М. Білого 2020/2021
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
2021/2022
Чемпіонат області 2021/2022
Регламент
Суперліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок області 2021/2022
Група А
Група Б
Група В
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2021/2022
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Регламент
Турнір на підтримку ЗСУ «Осінь 2022»
РЕГЛАМЕНТ
Група А
Група Б
Перша ліга 8×8
Вища ліга 8×8
2022/2023
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2023
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2023
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Група Юнаки
1/8 фіналу
Регламент
2023
Чемпіонат області 8х8
Savex Minerals Чемпіонат з пляжного футболу
Чемпіонат Дніпропетровської області сезон 2023
Регламент
Відкритий Кубок (груповий етап)
Група А
Група Б
Група В
Група Г
1/4 фіналу (кубок)
1/2 фіналу (кубок)
Суперліга
Перша ліга
Турнір пам’яті В.Тищенко 2023
Регламент (турнір В.Тищенко)
Gold Cup
Silver Cup
Груповий етап
«А»
«В»
«С»
«D»
«Е»
«F»
Бомбардири (турнір пам’яті Тищенка 2023)
Картки (турнір пам’яті Тищенка 2023)
2023/2024
Турнір пам‘яті М.Кудрицького 2024
Бомбардири (Кудрицького/2024)
Картки (Кудрицького/2024)
Поиск
Пятница, Март 29, 2024
Sign in
Добро пожаловать! Войдите в свою учётную запись
Ваше имя пользователя
Ваш пароль
Forgot your password? Get help
Password recovery
Восстановите свой пароль
Ваш адрес электронной почты
Пароль будет выслан Вам по электронной почте.
AFDO
Новини
Інтерв’ю
УАФ
Турніри
Кубок Єдності (2024)
Регламент (Єдності)
Турнір пам‘яті М. Білого 2024
Регламент, Білого 2024р
Група А
Група Б
Група В
Плей-оф
Бомбардири (Білого/2024)
Картки (Білого/2024)
Чемпіонат Дніпропетровської області сезон 2024
Суперліга-2024
Перша-2024
Асоціація
Керівництво
Контакти
Документи
Заявковий лист
Типова форма заяви на проведення реєстрації футболіста
Архів
2017
Єдиний регламент чемпіонату області 2017 р.
Суперліга
Таблиця
Календар
Перша ліга
Таблиця
Календар
Друга ліга
Таблиця
Календар
Кубок
ДЮФЛ
U-16
U-14
U-13
U-12
U-11
U-10
Пляжний футбол
Таблиця
Календар
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
2018
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Регламент
Кубок
Регламент
Пам`яті Миколи Кудрицького
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Кудрицького
Пам`яті Максима Білого
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Білого
Кубок Мірозданіє
Група А
Група Б
Кубок Придніпров’я
Фінальна частина
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Група С
Таблиця
Календар
Група D
Таблиця
Календар
Група Е
Таблиця
Календар
Регламент Кубка Придніпров’я
Кубок Єдності
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Турнір пам’яті В. Тищенко
Плей — офф
Група А
Група B
Група С
Група D
Регламент
Універсіада
Група А
Група Б
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
Пляжний футбол
Фінальна стадія
Таблиця
Календар
2019
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Таблиця
Календар
Регламент
Друга ліга
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Кубок
Кубок області серед ВНЗ
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Група Б
Кубок Майсурадзе 2019
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Турнір пам’яті Тищенко В.М.
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Турнір пам’яті Миколи Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам’яті Максима Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблица
Календарь
Регламент
Кубок Єдності
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
2020
Турнир пам’яті В. Тищенка
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група В
Кубок голови ОДА 2020
Кубок голови ОДА 2020 Плей-оф
Груповий етап
Група A
Група B
Група C
Група D
Група E
Група F
Група G
Група H
Група I
Група J
Кубок Єдності
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Кубок Придніпров’я
«Чемпіонат — ХХХ Универсіади 2019-2020 р.р. Дніпропетровської області з футболу серед студентів»
Таблиця
Календар
Дискваліфікації
Бомбардири
Регламент
Пам`яті М. Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам`яті М. Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Основний етап
Регламент
Кубок Майсурадзе
Плей-офф
Груповий етап
Група «А»
Група «B»
Група «C»
Регламент
2020/2021
Чемпіонат області 2020/2021
Суперліга
Перша ліга
Друга Ліга
Кубок області 2020/2021
Регламент
Плей-офф
Груповий етап
Суперліга
Группа A
Группа B
Группа C
Перша ліга
Група A
Група B
Група C
Друга ліга
Група A
Група B
Група C
2021
Кубок Єдності
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2020/2021
Основний етап
Великий кубок
Малий кубок
Турнір пам’яті М. Білого 2020/2021
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
2021/2022
Чемпіонат області 2021/2022
Регламент
Суперліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок області 2021/2022
Група А
Група Б
Група В
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2021/2022
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Регламент
Турнір на підтримку ЗСУ «Осінь 2022»
РЕГЛАМЕНТ
Група А
Група Б
Перша ліга 8×8
Вища ліга 8×8
2022/2023
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2023
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2023
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Група Юнаки
1/8 фіналу
Регламент
2023
Чемпіонат області 8х8
Savex Minerals Чемпіонат з пляжного футболу
Чемпіонат Дніпропетровської області сезон 2023
Регламент
Відкритий Кубок (груповий етап)
Група А
Група Б
Група В
Група Г
1/4 фіналу (кубок)
1/2 фіналу (кубок)
Суперліга
Перша ліга
Турнір пам’яті В.Тищенко 2023
Регламент (турнір В.Тищенко)
Gold Cup
Silver Cup
Груповий етап
«А»
«В»
«С»
«D»
«Е»
«F»
Бомбардири (турнір пам’яті Тищенка 2023)
Картки (турнір пам’яті Тищенка 2023)
2023/2024
Турнір пам‘яті М.Кудрицького 2024
Бомбардири (Кудрицького/2024)
Картки (Кудрицького/2024)
Упс... Ошибка 404
Извините, но страница, которую Вы ищете, не существует.
Вы можете перейти на
ГОЛОВНА СТОРІНКА
НАШІ ОСТАННІ ПОСТИ
🏆 Фінал Кубку Білого: Боротьба за Трофей — «Ukrainian Team» ...
ffdo_admin
-
29.03.2024
0
«У пошуках лідера: СК «Дніпро-1» U-19 проти «Хлібозаводу 9»». Кубок Єдності....
ffdo_admin
-
28.03.2024
0
«Кубок Єдності: ФК «Стандарт» проти FRAIT — Гаряча Дуель на Олімпійських...
ffdo_admin
-
28.03.2024
0
З Днем Народження, Романе Юрійовичу! 🎉
ffdo_admin
-
28.03.2024
0
ФК «Авангард» vs. ФК «Оріль». Кубок Єдності. Анонс!
ffdo_admin
-
27.03.2024
0
«Ювілейний матч на честь Національної гвардії України»
ffdo_admin
-
25.03.2024
0