Турнір пам’яті Миколи Кудрицького. Анонс матчів

0
77

23.01.2021. 13:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 8 тур

«Кристал» (Губиниха) — «УФК U-17» (Дніпро)

Обидві команди поки йдуть без перемог, а «Кристал» і зовсім не набрав жодного пункту. Молодь «УФК U-17» вчора провела непросту зустріч зі «Скоруком», поступившись лідеру областного аматорського футболу 4:2. У губинихівців тривала пауза без ігор, яка тягнеться ще з грудня минулого року. Приблизно рівна пара, в якій непросто виділити фаворита.

23.01.2021. 16:15. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 4 тур

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — «Стандарт» (Нові Санжари)

Дуже непередбачувана гра! Криворізька молодь Валентина Платонова додає від гри до гри, тому ця гра очікується з великим інтересом. «Стандарт» набрав непоганий хід, не програвши поки жодної зустрічі, а на минулих вихідних і зовсім здобувши перемогу проти одного з фаворитів турніру. Цю зустріч можна буде подивитися в онлайні на нашому ютуб каналі AFDOTV.

23.01.2021. 18:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 5 тур

ФК «Скорук» (Томаківка) — ФК «Тополь» (Дніпро)

Ще одна багатообіцяюча зустріч. Після великої паузи повертається «в гру» ФК «Тополь». Підопічні Дениса Мамченко провели дві зустрічі і в обох здобули вікторії. Але в ці вихідні на топольчан очікує непростий іспит томаківцями. «Скорук» вже має осічку і втрачати очки більше не бажає. Успіхів обом команадам! А пряму трансляцію цієї гри можна буде подивитися на нашому ютуб каналі AFDOTV.

24.01.2021. 14:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 5 тур

ФК «Олімп» (Кам’янське) — СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро)

Ще два колективи рвуться в бій після тривалої паузи, в зв’язку з новорічними святами і нефутбольною погодою в Дніпрі. Обидві команди знаходяться в середині турнірної таблиці, але кількість ігор поки що невелика, тому і щільність в турнірі дуже велика. Очікується цікава гра двох приблизно рівних колективів. Цю зустріч можна буде теж подивитися в онлайні на нашому ютуб каналі AFDOTV.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ