ФК «Скорук» — володар Кубку Миколи Кудрицького 2021!

0
235

27.03.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Великий Кубок М.Кудрицького

«Стандарт» (Нові Санжари) — ФК «Скорук» (Томаківка) — 1:1 (0:0)

Весь матч пройшов з великою кількістю боротьби і мінімумом моментів. Команди показали справжні бійцівські якості, які іноді переходили межу, тому гра пройшла з великою кількістю єдиноборств і порушень правил. Перший тайм так і залишився сухим, хоча томаківці були ближче до забитого м’яча, ніж їх суперник. А ось другий тайм почався дуже жваво… «Стандарт» вийшов з роздягальні зібраним на максимумі: стрілка секундоміра не зробила навіть 1 оберт і полтавчани відкривають рахунок у матчі! 1:0! «Скорук» прогавив атаку суперника і підопічним Олександра Степанова потрібно було обов`язково забивати! Данило Боженар не став відкладати це на потім і, буквально протягом пару хвилин, павлоградець встиг першим на добивання, вразивши порожні ворота Андрія Яковця. 1:1! Грати ще було близько півгодини, обидві команди дуже нервували, отримували непотрібні попередження, але рахунок в підсумку так і не змінився. Ця нічия дозволила «Скоруку» 2-й рік поспіль завоювати престижний зимовий трофей Дніпропетровщини, а ось «Стандарт» продовжить боротьбу з «Тополем» і «Олімпом» за срібло та бронзу турніру. Після цієї гри відбулось урочисте нагородження переможців, на якому були присутні шановні гості: Голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Васильович Андрухів і виконавчий директор АФДО Ярослав Сергійович Дерев’янко. Віктор Васильович нагородив томаківців золотими медалями та Кубком-красенем, привітавши їх заслуженою перемогою! На церемонії нагородження був вручений трофей і СК «Дніпро-1-Борисфену»: підопічні Миколи Федоренка стали переможцями Малого Кубка Миколи Кудрицького, з чим ми їх і вітаємо!