Суперліга Дніпропетровської області. Анонс чергового туру

0
38

18.04.2021. 14:00. ст. «Олімпійські резерви». 11 тур

ФК «Тополь» (Дніпро) — ФК «Лозоватка» (Криворізький р-н) 

Середняки турніру зустрінуться в дуже цікавому та інтригуючому протистоянні! У першому колі обидві команди показали велике бажання і хороший настрій на гру, але «Лозуватка» тоді мінімально здолала дніпрян (1:0). Після зими обидві команди доповнили свій склад новими гравцями і віддати комусь перевагу дуже важко…

18.04.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 11 тур

«Легіонер» (Дніпро) — ФК «Павлоград» 

«Легіонер» грає на 2 фронти, тому після суботнього матчу на Чемпіонат України серед аматорів, у неділю підопічних Ньярко Брайта чекає непростий матч з «Павлоградом». Павлоградці втратили кілька ключових гравців, які перебралися до сусідів в «Агро-КМР», але при цьому на ці позиції було якісне поповнення новими обличчями. «Легіонер» перетасував свій склад майже на 50%, тому з нетерпінням чекаємо на цікаву гру з боку обох команд.

18.04.2021. 17:00. ст.»Авангард», Покров. 11 тур

«Авангард» (Покров) — ФК «Олімп» (Кам’янське) 

Оновлений «Авангард» бере старт у другій половині сезону.Після зими майже всі команди змінилися, прийшли нові тренера, гравці, і ці команди не стали виключенням. Тому кінцівка сезону буде спекотна …Як правило, «Авангард» грає в домашніх стінах дуже сильно, і обіграти покровчан на місцевому стадіоні дуже непросто всім обласним колективам. «Олімп» омолодився і з новим тренерським штабом показує цікаву і організовану гру, але поки не приходить той результат, на який очікує тренерський штаб та керівництво кам’янчан. Удачі обом колективам!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ