Вебінар UEFA GROW: Соціальний вплив та сталий розвиток

0
16

Сьогодні, 27 квітня, відбувся четвертий вебінар пілотного проекту UEFA GROW в Україні на тему: Соціальний вплив та сталий розвиток. Присутній на вебінарі Президент Української Асоціації футболу Андрій Васильович Павелко разом з колегами з Шотландської, Ірландської, Румунської, Молдовської, Естонської, Грузинської, а також Білоруської національних асоціацій футболу обговорили, як сталий розвиток масового футболу впливає на суспільство у кожній країні. Представник кожної з наведених футбольних держав поділився рівнем розвитком масового футболу у своїй державі.
Щодо соціального впливу масового футболу в Україні, на прикладі реалізованого проекту у трьох пілотних регіонах, можна з впевненістю сказати, що цей вплив є дуже важливим на різні соціальні групи, стосунки між людьми, економіку та сферу охорони здоров‘я.

«Безумовно, карантин, викликаний пандемією Covid-19, наклав серйозний негативний відбиток на впровадження UEFA Grow протягом 2020 року в Україні. Але отримані знання, досвід і налагоджені зв’язки є надзвичайно важливим надбанням, яке ляже в основу впровадження проекту в найближчі роки вже на всій території нашої держави. Тому всі обласні асоціації, зокрема, беручи участь в таких вебінарах і черпаючи цінний досвід, мають чудову нагоду щоб підготуватися до запуску GROW вже у власних регіонах.» — зазначив Президент Української Асоціації футболу Андрій Павелко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ