2019-04-20 12:30:3920.04.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 1 - 1 | ФК Павлоград | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-04-20 15:30:4120.04.2019 | Скіф (Дніпро) | 1 - 1 | Atrium (Павлоград) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-04-21 18:30:5121.04.2019 | Легіонер (Дніпро) | 0 - 0 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-04-24 13:00:5424.04.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 0 - 4 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | Шахта Родина |
2019-04-27 15:00:0427.04.2019 | Atrium (Павлоград) | 4 - 0 | ФК Енергія (Дніпро) | Юр`ївка |
2019-04-27 16:00:3227.04.2019 | Авангард (Покров) | 3 - 0 | Скіф (Дніпро) | ст. "Авангард", Покров |
2019-04-27 16:00:3427.04.2019 | ФК Павлоград | 3 - 1 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-05-01 00:00:4201.05.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 4 - 0 | ФК Петриківка | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-05-01 15:00:2301.05.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 2 - 0 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-05-04 15:00:2004.05.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 3 - 0 | Авангард (Покров) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-05-04 16:00:4904.05.2019 | Скіф (Дніпро) | 1 - 4 | ФК Павлоград | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-05-04 18:00:5304.05.2019 | Легіонер (Дніпро) | 3 - 1 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-05-08 16:00:5308.05.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 0 - 3 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | Спарта |
2019-05-08 17:00:1408.05.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 4 - 0 | Atrium (Павлоград) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-05-11 15:00:0311.05.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 1 - 0 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-05-11 16:00:2611.05.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 4 - 1 | Скіф (Дніпро) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-05-12 16:00:4612.05.2019 | Авангард (Покров) | 2 - 1 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Авангард", Покров |
2019-05-15 18:00:4715.05.2019 | Atrium (Павлоград) | 2 - 0 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | Юр`ївка |
2019-05-25 14:30:1825.05.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 2 - 2 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-05-25 16:00:5825.05.2019 | Скіф (Дніпро) | 2 - 2 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-05-25 18:00:1225.05.2019 | Atrium (Павлоград) | 2 - 0 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | Юр`ївка |
2019-05-29 18:00:2529.05.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 0 - 2 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-06-01 16:00:3001.06.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 0 - 2 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ЮГОК |
2019-06-01 16:00:3701.06.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 1 - 1 | Скіф (Дніпро) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-06-01 17:00:4201.06.2019 | Авангард (Покров) | 5 - 1 | ФК Павлоград | ст. "Авангард", Покров |
2019-06-03 20:30:1403.06.2019 | ФК Петриківка | 2 - 4 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-06-05 18:00:0705.06.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 0 - 6 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-06-08 17:00:1308.06.2019 | Авангард (Покров) | 2 - 1 | ФК Петриківка | ст. "Авангард", Покров |
2019-06-08 18:00:0108.06.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 0 - 4 | Скіф (Дніпро) | Шахта Родина |
2019-06-08 18:00:1008.06.2019 | Atrium (Павлоград) | 7 - 3 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | Юр`ївка |
2019-06-08 18:00:5508.06.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 2 - 1 | ФК Павлоград | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-06-09 16:00:3509.06.2019 | Легіонер (Дніпро) | 1 - 2 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-06-09 16:00:4509.06.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 0 - 0 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-06-15 16:00:5615.06.2019 | Скіф (Дніпро) | 0 - 3 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-06-15 18:00:0115.06.2019 | Легіонер (Дніпро) | 0 - 2 | Авангард (Покров) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-06-15 18:00:3715.06.2019 | ФК Павлоград | 0 - 1 | Atrium (Павлоград) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-06-15 18:00:4115.06.2019 | ФК Петриківка | 3 - 2 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-06-19 18:00:0619.06.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 3 - 1 | ФК Петриківка | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-06-22 18:00:4622.06.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 2 - 1 | ФК Петриківка | ст. "Гвардія", Кривий Ріг |
2019-06-28 19:30:2128.06.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 6 - 2 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-06-29 16:00:5029.06.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 1 - 2 | Авангард (Покров) | Шахта Родина |
2019-06-29 18:00:3329.06.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 1 - 0 | ФК Павлоград | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-06-29 18:30:0529.06.2019 | Atrium (Павлоград) | 6 - 1 | ФК Петриківка | Юр`ївка |
2019-06-30 18:00:5130.06.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 2 - 0 | Легіонер (Дніпро) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-07-05 19:00:5705.07.2019 | Скіф (Дніпро) | 1 - 5 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-07-06 16:00:3606.07.2019 | Легіонер (Дніпро) | 0 - 0 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-07-06 17:00:2006.07.2019 | Авангард (Покров) | 1 - 0 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Авангард", Покров |
2019-07-06 18:00:1806.07.2019 | ФК Павлоград | 2 - 1 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-07-13 11:00:1013.07.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 1 - 5 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-07-13 16:00:4013.07.2019 | Скіф (Дніпро) | 0 - 3 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-07-13 17:30:2113.07.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 1 - 0 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-07-13 18:00:0813.07.2019 | Atrium (Павлоград) | 2 - 0 | Авангард (Покров) | Юр`ївка |
2019-07-13 18:00:2513.07.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 3 - 1 | ФК Павлоград | ст. "Гвардія", Кривий Ріг |
2019-07-17 18:15:1117.07.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 1 - 3 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-07-20 00:00:1620.07.2019 | ФК Петриківка | 0 - 3 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-07-20 11:00:2820.07.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 1 - 3 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-07-20 17:00:2820.07.2019 | Авангард (Покров) | 2 - 1 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Авангард", Покров |
2019-07-20 18:00:5120.07.2019 | ФК Павлоград | 1 - 1 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-07-21 18:00:0121.07.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 1 - 3 | Atrium (Павлоград) | ст. "Гвардія", Кривий Ріг |
2019-07-27 00:00:1827.07.2019 | ФК Петриківка | 0 - 3 | Скіф (Дніпро) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-07-27 00:00:4227.07.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 3 - 0 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | Перенос |
2019-07-27 18:00:2627.07.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 1 - 0 | Авангард (Покров) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-07-28 11:00:0428.07.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 1 - 4 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-07-28 18:00:5728.07.2019 | Легіонер (Дніпро) | 1 - 2 | Atrium (Павлоград) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-08-11 17:00:0311.08.2019 | ФК Павлоград | 2 - 1 | ФК Петриківка | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-08-11 17:00:3611.08.2019 | Atrium (Павлоград) | 5 - 0 | Скіф (Дніпро) | Юр`ївка |
2019-08-14 17:00:4814.08.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 5 - 2 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-08-17 18:00:2917.08.2019 | ФК Петриківка | 1 - 3 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-08-18 17:00:4618.08.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 6 - 0 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-08-21 17:00:0221.08.2019 | Авангард (Покров) | 1 - 3 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Авангард", Покров |
2019-08-24 11:00:2124.08.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 6 - 2 | ФК Петриківка | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-08-24 17:00:5524.08.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 3 - 2 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-08-25 17:00:0825.08.2019 | ФК Павлоград | 2 - 2 | Авангард (Покров) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-08-26 15:30:0526.08.2019 | Скіф (Дніпро) | 0 - 2 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-08-31 00:00:2031.08.2019 | Atrium (Павлоград) | 3 - 0 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | Юр`ївка |
2019-08-31 16:00:2631.08.2019 | Скіф (Дніпро) | 0 - 7 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-08-31 17:00:0131.08.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 3 - 1 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-09-01 17:00:3901.09.2019 | Авангард (Покров) | 0 - 1 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Авангард", Покров |
2019-09-02 17:00:4102.09.2019 | Atrium (Павлоград) | 4 - 1 | Легіонер (Дніпро) | Юр`ївка |
2019-09-04 14:00:1204.09.2019 | ФК Петриківка | 0 - 3 | ФК Павлоград | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-09-04 17:30:5304.09.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 3 - 1 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-09-07 14:00:1907.09.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 0 - 1 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Гвардія", Кривий Ріг |
2019-09-07 16:00:2607.09.2019 | ФК Петриківка | 0 - 5 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-09-07 16:00:3807.09.2019 | Скіф (Дніпро) | 0 - 1 | Авангард (Покров) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-09-09 17:00:3509.09.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 1 - 2 | Atrium (Павлоград) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-09-11 17:00:0611.09.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 2 - 4 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-09-14 16:00:0314.09.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 4 - 1 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-09-14 16:00:2314.09.2019 | Скіф (Дніпро) | 5 - 4 | ФК Петриківка | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-09-14 16:30:2614.09.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 0 - 2 | Авангард (Покров) | ст. "Гвардія", Кривий Ріг |
2019-09-14 18:00:1014.09.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 1 - 3 | Atrium (Павлоград) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-09-18 20:30:4518.09.2019 | Легіонер (Дніпро) | 1 - 2 | ФК Павлоград | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-09-21 12:00:3121.09.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 3 - 0 | Скіф (Дніпро) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-09-21 14:30:3621.09.2019 | Atrium (Павлоград) | 4 - 1 | ФК Павлоград | Юр`ївка |
2019-09-21 15:00:5321.09.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 0 - 1 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-09-21 16:00:1321.09.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 0 - 1 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-09-21 16:00:3021.09.2019 | ФК Петриківка | 0 - 5 | Авангард (Покров) | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-09-25 16:30:2225.09.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 0 - 3 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Гвардія", Кривий Ріг |
2019-09-28 09:30:4828.09.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 6 - 0 | ФК Петриківка | ст. "Молодіжний Парк", Дніпро |
2019-09-28 11:00:1428.09.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 6 - 0 | ФК Павлоград | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-09-28 14:00:0128.09.2019 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | 0 - 4 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Гвардія", Кривий Ріг |
2019-09-28 15:00:2628.09.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 3 - 0 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-09-28 16:00:4228.09.2019 | Легіонер (Дніпро) | 3 - 1 | Скіф (Дніпро) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-09-29 15:00:3629.09.2019 | Авангард (Покров) | 0 - 0 | Atrium (Павлоград) | ст. "Авангард", Покров |
2019-10-05 11:00:2105.10.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 0 - 2 | Atrium (Павлоград) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-10-05 16:00:2005.10.2019 | Скіф (Дніпро) | 0 - 5 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-10-05 18:00:4305.10.2019 | ФК Петриківка | 3 - 3 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-10-06 11:00:5306.10.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 3 - 0 | ФК Павлоград | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-10-06 14:00:2006.10.2019 | Авангард (Покров) | 3 - 2 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Авангард", Покров |
2019-10-12 14:00:0812.10.2019 | ФК Павлоград | 3 - 1 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-10-12 18:00:4312.10.2019 | ФК Петриківка | 0 - 4 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-10-16 13:00:5516.10.2019 | ФК Павлоград | 3 - 0 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-10-16 19:00:5616.10.2019 | Легіонер (Дніпро) | 1 - 2 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-10-19 14:00:3019.10.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 10 - 0 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-10-19 14:00:3919.10.2019 | Atrium (Павлоград) | 2 - 0 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | Юр`ївка |
2019-10-19 15:00:2119.10.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 4 - 2 | ФК Петриківка | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-10-19 17:00:1019.10.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 1 - 0 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-10-20 14:00:4720.10.2019 | Авангард (Покров) | 2 - 0 | Легіонер (Дніпро) | ст. "Авангард", Покров |
2019-10-20 14:00:5620.10.2019 | ФК Павлоград | 6 - 2 | Скіф (Дніпро) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-10-23 19:00:3723.10.2019 | ФК Енергія (Дніпро) | 0 - 3 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Монтажник", Дніпро |
2019-10-26 11:00:4526.10.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 1 - 2 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-10-26 13:00:5726.10.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 3 - 0 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-10-26 14:00:4526.10.2019 | ФК Павлоград | 4 - 1 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-10-26 15:00:5226.10.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 2 - 5 | Atrium (Павлоград) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-10-26 18:30:1026.10.2019 | Легіонер (Дніпро) | 3 - 0 | ФК Петриківка | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-10-27 11:00:2227.10.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 0 - 3 | Авангард (Покров) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-10-27 13:00:3227.10.2019 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | 6 - 0 | Скіф (Дніпро) | ст. "ім. А.В. Скорука", Томаківка |
2019-11-02 00:00:1902.11.2019 | ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада) | 0 - 3 | ХФК Пенуел (Кривий Ріг) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-11-02 12:30:4402.11.2019 | ФК Дружба (Кривий Ріг) | 7 - 0 | Скіф (Дніпро) | ст. "Будівельник", Кривий Ріг |
2019-11-02 13:30:2502.11.2019 | ФК Петриківка | 0 - 6 | Atrium (Павлоград) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |
2019-11-02 13:30:2502.11.2019 | ФК Павлоград | 1 - 4 | ФК «Скорук U-17» (Томаківка) | ст. "Шахтар", Павлоград |
2019-11-02 14:00:0502.11.2019 | Дніпроагро U-15 (Синельникове) | 1 - 1 | Авангард (Покров) | ст. "Локомотив", Синельникове |
2019-11-02 16:00:2202.11.2019 | Легіонер (Дніпро) | 3 - 0 | ФК Енергія (Дніпро) | ст. "Олімпійські резерви", Дніпро |