Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга Бомбардири

    0
    21

    Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга Бомбардири

    NГравецьClubГоловИгрыOwn Goals
    1Поперека ОлегФК Олімп-2 (Кам`янське)230
    2Романюк БогданФК Фенікс (Іларіонове)220
    3Константинов РоманФК Темп (Тернівка)210
    4Краснянский ОлегФК Фенікс (Іларіонове)220
    5Носенко СергейКристал (Губиниха)120
    6Голобородько ЄвгенійПерше Травня (Томаківка)110
    7Чеченін МикитаФК Олімп-2 (Кам`янське)120
    8Романюк КирилоФК Фенікс (Іларіонове)120
    9Повод ОлександрФК Олімп-2 (Кам`янське)110
    10Покотило ДанилоФК Олімп-2 (Кам`янське)130
    11Муляр ДаниилПерше Травня (Томаківка)110
    12Гапотченков ГлібФК Олімп-2 (Кам`янське)120
    13Антонов ВладиславФК Олімп-2 (Кам`янське)110
    14Смелик ОлександрФК Темп (Тернівка)120
    15Васильєв ДанилоФК Темп (Тернівка)120
    16Повалій ВладиславПерше Травня (Томаківка)110
    17Брюховецкий АлександрКристал (Губиниха)120
    18Кузнецов ВикторКристал (Губиниха)120
    19Іваницьких ІванАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    20Кравченко ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)010
    21Воробец ЯрославФК Легіон (Синельникове)000
    22Чорний СергійФК Легіон (Синельникове)000
    23Чорний ВолодимирФК Легіон (Синельникове)000
    24Бойко ВолодимирФК Легіон (Синельникове)000
    25Наконечный АлексейФК Легіон (Синельникове)000
    26Кагамлик ІлляАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    27Іванов КостянтинФК Фенікс (Іларіонове)010
    28Овчаренко АртемФК Фенікс (Іларіонове)020
    29Балицький АндрійФК Фенікс (Іларіонове)020
    30Сергєєв СергійКолос (Кринички)000
    31Марченко АндрійКолос (Кринички)000
    32Пустовойт АлександрФК Легіон (Синельникове)000
    33Дячук СергійКолос (Кринички)010
    34Камінський МихайлоФК Фенікс (Іларіонове)010
    35Литвин АнтонАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    36Ляшенко РоманАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    37Рослик ІгорКристал (Губиниха)020
    38Могила ВіталійАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    39Солдатов СтаніславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    40Степаненко КірілАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    41Токарчук МаксимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    42Красюк ПавлоАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    43Холецький ВладиславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    44Чурилов ОлександрАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    45Чуча ВладиславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    46Шмалюк ВладиславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    47Колос ВікторАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    48Шмалюк ВадимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    49Юшко БогданАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    50Янакаєв ТимурАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    51Костенко СергійАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    52Ятло ДмитроАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    53Бовт СергійКолос (Кринички)000
    54Вакерина ВалерійКолос (Кринички)010
    55Гладун ЄвгенКолос (Кринички)000
    56Игнатченко ЕгорПерше Травня (Томаківка)000
    57Фоменко СтаниславФК Легіон (Синельникове)000
    58Сироштан ДаниилФК Легіон (Синельникове)000
    59Запара СергійПерше Травня (Томаківка)000
    60Боков МихайлоАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    61Гонтарь ВладиславФК Легіон (Синельникове)000
    62Бородовой АлександрКолос (Кринички)010
    63Гунько АнтонКолос (Кринички)010
    64Божий ОлексійПерше Травня (Томаківка)010
    65Глянько ВадимПерше Травня (Томаківка)010
    66Збаразкий ЯрославКолос (Кринички)010
    67Добровольський ЮліанПерше Травня (Томаківка)000
    68Дьомін ВладиславПерше Травня (Томаківка)010
    69Леміш ЄвгенПерше Травня (Томаківка)010
    70Харченко ДенисФК Фенікс (Іларіонове)000
    71Омельков ОлександрПерше Травня (Томаківка)010
    72Матвий ИванКолос (Кринички)010
    73Орловский НиколайКолос (Кринички)000
    74Педенко ВладиславПерше Травня (Томаківка)000
    75Приходько АлександрКолос (Кринички)010
    76Федин АндрейФК Темп (Тернівка)010
    77Притикін ОлександрПерше Травня (Томаківка)000
    78Сергиенко АнарКолос (Кринички)000
    79Павлюченко АртемКристал (Губиниха)020
    80Ищенко НикитаФК Легіон (Синельникове)000
    81Черевко ДавидФК Фенікс (Іларіонове)000
    82Глушков ПавлоФК Фенікс (Іларіонове)000
    83Барсагов ЄвгенФК Фенікс (Іларіонове)000
    84Сиротей СергейФК Легіон (Синельникове)000
    85Тимофеев ЕгорФК Легіон (Синельникове)000
    86Кочнєв МихайлоФК Фенікс (Іларіонове)020
    87Загребельний МатвійАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    88Нестеренко ДанилоФК Фенікс (Іларіонове)010
    89Желізняк ІгорКолос (Кринички)000
    90Самарець ВладиславФК Фенікс (Іларіонове)010
    91Фахіров ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)010
    92Цимбал ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)020
    93Биканов МикитаФК Фенікс (Іларіонове)010
    94Філінський ВіталійФК Фенікс (Іларіонове)010
    95Грицик ОлександрФК Фенікс (Іларіонове)020
    96Дудка БогданФК Фенікс (Іларіонове)020
    97Петрович РостиславКристал (Губиниха)020
    98Забава ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)010
    99Литовченко ГлебФК Олімп-2 (Кам`янське)010
    100Коцупей АнтонФК Фенікс (Іларіонове)020
    101Павлишин СергійФК Фенікс (Іларіонове)010
    102Безнос ЮрійКристал (Губиниха)010
    103Цаберябый СергейКолос (Кринички)010
    104Звєгінцев МаксимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    105Трегубенко ДаниилФК Легіон (Синельникове)000
    106Кадильников ВалентинФК Фенікс (Іларіонове)020
    107Лагун ВіталійКолос (Кринички)000
    108Недавній ОлександрКристал (Губиниха)020
    109Завгородній СергійКолос (Кринички)010
    110Ношкін АртемКристал (Губиниха)010
    111Притикін ДмитроПерше Травня (Томаківка)000
    112Пащенко МаксимКристал (Губиниха)010
    113Плівачук АртемКристал (Губиниха)020
    114Егоров ИванПерше Травня (Томаківка)010
    115Курілов ОлександрКолос (Кринички)000
    116Рибін ЮрійКристал (Губиниха)010
    117Сірко ОлегКристал (Губиниха)000
    118Вакерина АнтонКолос (Кринички)010
    119Літвінов СергійКолос (Кринички)010
    120Сірко ПавлоКристал (Губиниха)000
    121Терновський ВіталійКристал (Губиниха)010
    122Куприянов АлександрПерше Травня (Томаківка)000
    123Снецар АртемФК Фенікс (Іларіонове)010
    124Яковенко ЄвгенФК Фенікс (Іларіонове)010
    125Бабіцький ОлександрФК Легіон (Синельникове)000
    126Гончар ВладиславФК Легіон (Синельникове)000
    127Бублик АлександрФК Темп (Тернівка)010
    128Марченко ОлександрКристал (Губиниха)000
    129Ужвий АлександрПерше Травня (Томаківка)010
    130Коваленко ВладиславФК Легіон (Синельникове)000
    131Струков ЄвгенФК Темп (Тернівка)000
    132Бойко МикитаФК Темп (Тернівка)010
    133Деркач ВіталійКристал (Губиниха)000
    134Дейнека АнтонФК Темп (Тернівка)010
    135Китриш ДмитроКристал (Губиниха)010
    136Левицький КостянтинФК Темп (Тернівка)000
    137Мосягін МиколаФК Темп (Тернівка)010
    138Сафонов АндрійФК Темп (Тернівка)010
    139Усенко АнтонКристал (Губиниха)020
    140Василець ОлександрКристал (Губиниха)000
    141Гавриленко ОлегКристал (Губиниха)000
    142Літвін ОлександрКристал (Губиниха)000
    143Давыденко ЕвгенийПерше Травня (Томаківка)010
    144Горелов ВіталійКристал (Губиниха)000
    145Панченко КостянтинКристал (Губиниха)000
    146Лобода ЭдуардПерше Травня (Томаківка)010
    147Джигайло АртемКристал (Губиниха)020
    148Залозний ДанилоКристал (Губиниха)020
    149Лебеев МаксимПерше Травня (Томаківка)010
    150Ковальчук ВіталійКристал (Губиниха)000
    151Ковтун ВладиславКристал (Губиниха)010
    152Жук ДмитроФК Легіон (Синельникове)000
    153Крюков СергейФК Темп (Тернівка)020
    154Гринь ЯрославАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    155Довгопол ЯрославФК Темп (Тернівка)010
    156Целовальніков ВладиславФК Олімп-2 (Кам`янське)030
    157Гурман ВладиславПерше Травня (Томаківка)010
    158Дмитрійчук ІванФК Фенікс (Іларіонове)010
    159Шулик ВалентинФК Олімп-2 (Кам`янське)010
    160Сабанцев ДанилоАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    161Бучковський ЄвгенійФК Темп (Тернівка)010
    162Зуєв ДенисФК Фенікс (Іларіонове)010
    163Войтюк БогданФК Темп (Тернівка)020
    164Гречко ОлександрФК Темп (Тернівка)000
    165Дудін ІлляФК Темп (Тернівка)000
    166Сілютін ЄвгенійФК Олімп-2 (Кам`янське)020
    167Козенко ДмитроФК Темп (Тернівка)010
    168Коковський ЄвгенФК Темп (Тернівка)010
    169Колєснік ДенисФК Темп (Тернівка)020
    170Константінов МикитаФК Темп (Тернівка)000
    171Лантух МихайлоФК Темп (Тернівка)020
    172Подольний ВадимФК Темп (Тернівка)010
    173Бондаренко ДенисАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    174Вернигора ВадимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    175Гірікович МиколаАГРО-КМР-2 (Троїцьке)010
    176Філоненко ІванФК Олімп-2 (Кам`янське)020
    177Кубишин ДенисФК Темп (Тернівка)020
    178Самчук АндрійКолос (Кринички)000
    179Зазовський ДанилоФК Олімп-2 (Кам`янське)020
    180Федорченко ДенисФК Легіон (Синельникове)000
    181Северин ОлександрКолос (Кринички)010
    182Морозюк АлександрФК Темп (Тернівка)000
    183Нечаев ЮрийФК Темп (Тернівка)020
    184Феденко РоманКолос (Кринички)000
    185Вовк ДмитроФК Олімп-2 (Кам`янське)020
    186Чернобай ІлляКолос (Кринички)000
    187Гудзь ІлляФК Олімп-2 (Кам`янське)020
    188Водяницкий НиколайФК Легіон (Синельникове)000
    189Литовченко ВладиславФК Олімп-2 (Кам`янське)010
    190Потапенко ПавлоФК Олімп-2 (Кам`янське)030
    191Овсієнко ДмитроПерше Травня (Томаківка)010
    192Литовченко АнтонФК Олімп-2 (Кам`янське)000
    193Гаврющенко ВіталійФК Легіон (Синельникове)000
    194Лук’янов ОлександрФК Олімп-2 (Кам`янське)010
    195Лупало РоманФК Олімп-2 (Кам`янське)020
    196Максимович ІгорФК Олімп-2 (Кам`янське)030
    197Підіско ЯрославФК Олімп-2 (Кам`янське)030
    198Фень ІлляФК Легіон (Синельникове)000
    199Ляшенко АнатолийФК Темп (Тернівка)000
    200Божко ВиталийФК Темп (Тернівка)010
    201Стрельніков ДанилоФК Темп (Тернівка)010