Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга Картки

    0
    19

    Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга Картки

    NГравецьClubЖКИгры
    1Цаберябый СергейКолос (Кринички)101
    2Снецар АртемФК Фенікс (Іларіонове)101
    3Кубишин ДенисФК Темп (Тернівка)102
    4Романюк БогданФК Фенікс (Іларіонове)102
    5Божий ОлексійПерше Травня (Томаківка)101
    6Романюк КирилоФК Фенікс (Іларіонове)102
    7Літвінов СергійКолос (Кринички)101
    8Зуєв ДенисФК Фенікс (Іларіонове)101
    9Покотило ДанилоФК Олімп-2 (Кам`янське)103
    10Фахіров ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)101
    11Камінський МихайлоФК Фенікс (Іларіонове)101
    12Звєгінцев МаксимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)101
    13Чеченін МикитаФК Олімп-2 (Кам`янське)102
    14Павлюченко АртемКристал (Губиниха)102
    15Подольний ВадимФК Темп (Тернівка)101
    16Краснянский ОлегФК Фенікс (Іларіонове)102
    17Сергєєв СергійКолос (Кринички)000
    18Гладун ЄвгенКолос (Кринички)000
    19Бойко ВолодимирФК Легіон (Синельникове)000
    20Дячук СергійКолос (Кринички)001
    21Марченко АндрійКолос (Кринички)000
    22Чорний СергійФК Легіон (Синельникове)000
    23Балицький АндрійФК Фенікс (Іларіонове)002
    24Овчаренко АртемФК Фенікс (Іларіонове)002
    25Воробец ЯрославФК Легіон (Синельникове)000
    26Іванов КостянтинФК Фенікс (Іларіонове)001
    27Наконечный АлексейФК Легіон (Синельникове)000
    28Чорний ВолодимирФК Легіон (Синельникове)000
    29Кравченко ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)001
    30Трегубенко ДаниилФК Легіон (Синельникове)000
    31Ятло ДмитроАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    32Вакерина ВалерійКолос (Кринички)001
    33Степаненко КірілАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    34Іваницьких ІванАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    35Кагамлик ІлляАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    36Колос ВікторАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    37Костенко СергійАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    38Красюк ПавлоАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    39Литвин АнтонАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    40Ляшенко РоманАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    41Могила ВіталійАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    42Солдатов СтаніславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    43Токарчук МаксимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    44Бовт СергійКолос (Кринички)000
    45Холецький ВладиславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    46Чурилов ОлександрАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    47Чуча ВладиславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    48Рослик ІгорКристал (Губиниха)002
    49Шмалюк ВладиславАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    50Шмалюк ВадимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    51Юшко БогданАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    52Янакаєв ТимурАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    53Игнатченко ЕгорПерше Травня (Томаківка)000
    54Пустовойт АлександрФК Легіон (Синельникове)000
    55Кочнєв МихайлоФК Фенікс (Іларіонове)002
    56Сироштан ДаниилФК Легіон (Синельникове)000
    57Запара СергійПерше Травня (Томаківка)000
    58Боков МихайлоАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    59Гонтарь ВладиславФК Легіон (Синельникове)000
    60Бородовой АлександрКолос (Кринички)001
    61Гунько АнтонКолос (Кринички)001
    62Глянько ВадимПерше Травня (Томаківка)001
    63Збаразкий ЯрославКолос (Кринички)001
    64Голобородько ЄвгенійПерше Травня (Томаківка)001
    65Добровольський ЮліанПерше Травня (Томаківка)000
    66Дьомін ВладиславПерше Травня (Томаківка)001
    67Леміш ЄвгенПерше Травня (Томаківка)001
    68Антонов ВладиславФК Олімп-2 (Кам`янське)011
    69Омельков ОлександрПерше Травня (Томаківка)001
    70Матвий ИванКолос (Кринички)001
    71Орловский НиколайКолос (Кринички)000
    72Педенко ВладиславПерше Травня (Томаківка)000
    73Приходько АлександрКолос (Кринички)001
    74Федин АндрейФК Темп (Тернівка)001
    75Повалій ВладиславПерше Травня (Томаківка)001
    76Притикін ОлександрПерше Травня (Томаківка)000
    77Сергиенко АнарКолос (Кринички)000
    78Ищенко НикитаФК Легіон (Синельникове)000
    79Харченко ДенисФК Фенікс (Іларіонове)000
    80Глушков ПавлоФК Фенікс (Іларіонове)000
    81Барсагов ЄвгенФК Фенікс (Іларіонове)000
    82Сиротей СергейФК Легіон (Синельникове)000
    83Тимофеев ЕгорФК Легіон (Синельникове)000
    84Кадильников ВалентинФК Фенікс (Іларіонове)002
    85Фоменко СтаниславФК Легіон (Синельникове)000
    86Нестеренко ДанилоФК Фенікс (Іларіонове)001
    87Желізняк ІгорКолос (Кринички)000
    88Самарець ВладиславФК Фенікс (Іларіонове)001
    89Цимбал ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)002
    90Поперека ОлегФК Олімп-2 (Кам`янське)003
    91Биканов МикитаФК Фенікс (Іларіонове)001
    92Черевко ДавидФК Фенікс (Іларіонове)000
    93Грицик ОлександрФК Фенікс (Іларіонове)002
    94Дудка БогданФК Фенікс (Іларіонове)002
    95Петрович РостиславКристал (Губиниха)002
    96Забава ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)001
    97Литовченко ГлебФК Олімп-2 (Кам`янське)001
    98Коцупей АнтонФК Фенікс (Іларіонове)002
    99Павлишин СергійФК Фенікс (Іларіонове)001
    100Безнос ЮрійКристал (Губиниха)001
    101Гапотченков ГлібФК Олімп-2 (Кам`янське)002
    102Філінський ВіталійФК Фенікс (Іларіонове)001
    103Загребельний МатвійАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    104Стрельніков ДанилоФК Темп (Тернівка)001
    105Гринь ЯрославАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    106Егоров ИванПерше Травня (Томаківка)001
    107Вакерина АнтонКолос (Кринички)001
    108Марченко ОлександрКристал (Губиниха)000
    109Недавній ОлександрКристал (Губиниха)002
    110Завгородній СергійКолос (Кринички)001
    111Ношкін АртемКристал (Губиниха)001
    112Притикін ДмитроПерше Травня (Томаківка)000
    113Пащенко МаксимКристал (Губиниха)001
    114Муляр ДаниилПерше Травня (Томаківка)001
    115Плівачук АртемКристал (Губиниха)002
    116Курілов ОлександрКолос (Кринички)000
    117Літвін ОлександрКристал (Губиниха)000
    118Рибін ЮрійКристал (Губиниха)001
    119Лагун ВіталійКолос (Кринички)000
    120Сірко ОлегКристал (Губиниха)000
    121Сірко ПавлоКристал (Губиниха)000
    122Терновський ВіталійКристал (Губиниха)001
    123Куприянов АлександрПерше Травня (Томаківка)000
    124Яковенко ЄвгенФК Фенікс (Іларіонове)001
    125Бабіцький ОлександрФК Легіон (Синельникове)000
    126Гончар ВладиславФК Легіон (Синельникове)000
    127Ужвий АлександрПерше Травня (Томаківка)001
    128Ковтун ВладиславКристал (Губиниха)001
    129Жук ДмитроФК Легіон (Синельникове)000
    130Сафонов АндрійФК Темп (Тернівка)001
    131Бойко МикитаФК Темп (Тернівка)001
    132Васильєв ДанилоФК Темп (Тернівка)002
    133Деркач ВіталійКристал (Губиниха)000
    134Дейнека АнтонФК Темп (Тернівка)001
    135Китриш ДмитроКристал (Губиниха)001
    136Кузнецов ВикторКристал (Губиниха)002
    137Константинов РоманФК Темп (Тернівка)001
    138Левицький КостянтинФК Темп (Тернівка)000
    139Мосягін МиколаФК Темп (Тернівка)001
    140Усенко АнтонКристал (Губиниха)002
    141Ковальчук ВіталійКристал (Губиниха)000
    142Василець ОлександрКристал (Губиниха)000
    143Струков ЄвгенФК Темп (Тернівка)000
    144Гавриленко ОлегКристал (Губиниха)000
    145Давыденко ЕвгенийПерше Травня (Томаківка)001
    146Горелов ВіталійКристал (Губиниха)000
    147Панченко КостянтинКристал (Губиниха)000
    148Лобода ЭдуардПерше Травня (Томаківка)001
    149Джигайло АртемКристал (Губиниха)002
    150Залозний ДанилоКристал (Губиниха)002
    151Лебеев МаксимПерше Травня (Томаківка)001
    152Бублик АлександрФК Темп (Тернівка)001
    153Коваленко ВладиславФК Легіон (Синельникове)000
    154Гірікович МиколаАГРО-КМР-2 (Троїцьке)001
    155Довгопол ЯрославФК Темп (Тернівка)001
    156Філоненко ІванФК Олімп-2 (Кам`янське)002
    157Целовальніков ВладиславФК Олімп-2 (Кам`янське)003
    158Гурман ВладиславПерше Травня (Томаківка)001
    159Дмитрійчук ІванФК Фенікс (Іларіонове)001
    160Шулик ВалентинФК Олімп-2 (Кам`янське)001
    161Сабанцев ДанилоАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    162Бучковський ЄвгенійФК Темп (Тернівка)001
    163Войтюк БогданФК Темп (Тернівка)002
    164Гречко ОлександрФК Темп (Тернівка)000
    165Дудін ІлляФК Темп (Тернівка)000
    166Потапенко ПавлоФК Олімп-2 (Кам`янське)003
    167Козенко ДмитроФК Темп (Тернівка)001
    168Коковський ЄвгенФК Темп (Тернівка)001
    169Колєснік ДенисФК Темп (Тернівка)002
    170Константінов МикитаФК Темп (Тернівка)000
    171Лантух МихайлоФК Темп (Тернівка)002
    172Смелик ОлександрФК Темп (Тернівка)002
    173Брюховецкий АлександрКристал (Губиниха)002
    174Бондаренко ДенисАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    175Вернигора ВадимАГРО-КМР-2 (Троїцьке)000
    176Сілютін ЄвгенійФК Олімп-2 (Кам`янське)002
    177Божко ВиталийФК Темп (Тернівка)001
    178Крюков СергейФК Темп (Тернівка)002
    179Водяницкий НиколайФК Легіон (Синельникове)000
    180Самчук АндрійКолос (Кринички)000
    181Федорченко ДенисФК Легіон (Синельникове)000
    182Северин ОлександрКолос (Кринички)001
    183Морозюк АлександрФК Темп (Тернівка)000
    184Нечаев ЮрийФК Темп (Тернівка)002
    185Феденко РоманКолос (Кринички)000
    186Вовк ДмитроФК Олімп-2 (Кам`янське)002
    187Чернобай ІлляКолос (Кринички)000
    188Гудзь ІлляФК Олімп-2 (Кам`янське)002
    189Зазовський ДанилоФК Олімп-2 (Кам`янське)002
    190Ляшенко АнатолийФК Темп (Тернівка)000
    191Литовченко ВладиславФК Олімп-2 (Кам`янське)001
    192Овсієнко ДмитроПерше Травня (Томаківка)001
    193Литовченко АнтонФК Олімп-2 (Кам`янське)000
    194Гаврющенко ВіталійФК Легіон (Синельникове)000
    195Лук’янов ОлександрФК Олімп-2 (Кам`янське)001
    196Лупало РоманФК Олімп-2 (Кам`янське)002
    197Максимович ІгорФК Олімп-2 (Кам`янське)003
    198Підіско ЯрославФК Олімп-2 (Кам`янське)003
    199Фень ІлляФК Легіон (Синельникове)000
    200Повод ОлександрФК Олімп-2 (Кам`янське)001
    201Носенко СергейКристал (Губиниха)002