Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Перша ліга Бомбардири

    0
    18

    Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Перша ліга Бомбардири

    NГравецьClubГоловИгрыOwn Goals
    1Сорока ВладимирФК Петриківка730
    2Рябой ДмитроФК Агросфера (Юр’ївка)630
    3Фетисов ЕвгенийФК Агросфера (Юр’ївка)430
    4Драй ОлександрВДН (Верхньодніпровськ)310
    5Бондарев ВиталийРапід (Кам`янське)330
    6Невойса СергейВДН (Верхньодніпровськ)310
    7Дубко СергейФК Петриківка230
    8Беденок СергейФК Агросфера (Юр’ївка)230
    9Опришко СтаніславРапід (Кам`янське)120
    10Крисенко АртемФК Агросфера (Юр’ївка)110
    11Гельмель ОлександрОФК Новомосковськ110
    12Буланий ВладиславФК Нікополь-2110
    13Васюк ОлегФК Темп (Солоне)110
    14Дяченко РоманФК Агросфера (Юр’ївка)130
    15Проценко СеменДзержинець (Кам’янське)120
    16Деев РоманФК Агросфера (Юр’ївка)130
    17Самцов ВиталийОФК Новомосковськ130
    18Козин ДмитроФК Петриківка130
    19Ермолаев НиколайФК Петриківка130
    20Гудков ВладленФК Петриківка130
    21Зінченко АртемОФК Новомосковськ110
    22Наконечний МиколаФК Нікополь-2110
    23Мендела МихайлоОлімпік-Frait (Слобожанське)120
    24Кокотяк АртемФК Агросфера (Юр’ївка)120
    25Радченко ВадимРапід (Кам`янське)130
    26Биянов МаксимВДН (Верхньодніпровськ)120
    27Дуков ДенисРапід (Кам`янське)130
    28Талан ДенисРапід (Кам`янське)130
    29Маржановский АлександрФК Агросфера (Юр’ївка)120
    30Тарасенко ГригорійФК Нікополь-2010
    31Смоляр БогданФК Нікополь-2010
    32Подгорный ГеннадийВДН (Верхньодніпровськ)000
    33Заярний ЮрійФК Темп (Солоне)010
    34Андрусишин ВадимФК Темп (Солоне)000
    35Галгаш КирилоРапід (Кам`янське)000
    36Пшеницький МатвійФК Нікополь-2010
    37Зева НикитаОФК Новомосковськ010
    38Семенов СергійФК Нікополь-2000
    39Вірко СергійФК Темп (Солоне)010
    40Франтишков НікітаФК Нікополь-2010
    41Щербина ІванРапід (Кам`янське)020
    42Хвостик ВладиславФК Нікополь-2000
    43Чебанов ЄгорФК Нікополь-2000
    44Торгольський АндрійОлімпік-Frait (Слобожанське)010
    45Кузнецов МикитаФК Нікополь-2010
    46Юрга ВячеславВДН (Верхньодніпровськ)011
    47Плахотник ЕвгенийВДН (Верхньодніпровськ)010
    48Бочкарев ВиталийОФК Новомосковськ020
    49Мурга ІлляОФК Новомосковськ000
    50Непорада ЕвгенийОФК Новомосковськ010
    51Гунтарь АртемВДН (Верхньодніпровськ)020
    52Чивга МаксимОФК Новомосковськ020
    53Грабовецкий ВалентинВДН (Верхньодніпровськ)010
    54Писанко МирославФК Нікополь-2010
    55Грицай РостиславОФК Новомосковськ011
    56Дурнов ИльяВДН (Верхньодніпровськ)020
    57Пацюк АнтонФК Нікополь-2010
    58Дар’єв РоманОФК Новомосковськ000
    59Елисеев ЕгорДзержинець (Кам’янське)020
    60Панов БогданВДН (Верхньодніпровськ)010
    61Марцафей АртемФК Нікополь-2000
    62Кшановский ВячеславВДН (Верхньодніпровськ)000
    63Хуторнюк ВолодимирДзержинець (Кам’янське)010
    64Мирошниченко АлександрВДН (Верхньодніпровськ)010
    65Юрченко ІгорОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    66Лісниченко ДаніілФК Нікополь-2010
    67Недождий ВиталийВДН (Верхньодніпровськ)010
    68Грицай ВалерийВДН (Верхньодніпровськ)010
    69Чоповий НікітаФК Нікополь-2010
    70Скиба ВикторДзержинець (Кам’янське)000
    71Шимко ДанилаФК Нікополь-2010
    72Торопов ПавелОлімпік-Frait (Слобожанське)020
    73Велитченко ВячеславРапід (Кам`янське)030
    74Хабаров МихаилФК Темп (Солоне)010
    75Данильченко ВолодимирФК Петриківка030
    76Шишацький ЕдуардФК Петриківка030
    77Гаренко АлександрФК Петриківка030
    78Терешкевич ДмитроФК Темп (Солоне)010
    79Цуприк ПавлоФК Темп (Солоне)000
    80Гаркуша ВладимирФК Петриківка020
    81Межевський ІванФК Темп (Солоне)010
    82Литвиненко ВадимОФК Новомосковськ030
    83Боженар КириллФК Агросфера (Юр’ївка)030
    84Ивченко МирославДзержинець (Кам’янське)010
    85Столяренко СергейФК Петриківка000
    86Комиза СтаніславОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    87Барбуль ОлегДзержинець (Кам’янське)010
    88Кравченко МихайлоВДН (Верхньодніпровськ)020
    89Проказа ДавидРапід (Кам`янське)000
    90Лактин ВладиславФК Агросфера (Юр’ївка)020
    91Канжов АртемОФК Новомосковськ020
    92Ридный СергейФК Агросфера (Юр’ївка)030
    93Гелетей АлександрРапід (Кам`янське)020
    94Старина РоманОлімпік-Frait (Слобожанське)010
    95Каварма АртемФК Агросфера (Юр’ївка)010
    96Ильченко ВадимОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    97Білоус АртемВДН (Верхньодніпровськ)010
    98Петрусієнко ОлегВДН (Верхньодніпровськ)000
    99Вакуленко ДаніілВДН (Верхньодніпровськ)000
    100Очеретяний ОлександрОФК Новомосковськ000
    101Закритний ОлександрВДН (Верхньодніпровськ)020
    102Білий ЄвгенФК Петриківка030
    103Триль ОлександрФК Агросфера (Юр’ївка)020
    104Кокотяк РоманФК Агросфера (Юр’ївка)020
    105Подобный АртемОФК Новомосковськ030
    106Кравченко ДенисВДН (Верхньодніпровськ)010
    107Жеребцов ВіталійДзержинець (Кам’янське)010
    108Резніченко АнтонОФК Новомосковськ020
    109Салабай АнтонОФК Новомосковськ000
    110Голдін ДавидРапід (Кам`янське)000
    111Кошельков ГеннадийОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    112Фрунзе СергійВДН (Верхньодніпровськ)010
    113Рудченко БогданДзержинець (Кам’янське)020
    114Діденко ДмитроОФК Новомосковськ010
    115Чорний МиколаРапід (Кам`янське)000
    116Чорний ВіталійФК Петриківка020
    117Шевченко ІлляРапід (Кам`янське)020
    118Сягайло ІгорДзержинець (Кам’янське)020
    119Шістя ВолодимирФК Петриківка020
    120Кузьменко МаксимДзержинець (Кам’янське)000
    121Сасін ДенисОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    122Чорний ВладиславФК Петриківка030
    123Єрмоленко СергійОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    124Баус АртемДзержинець (Кам’янське)020
    125Суменкін АнтонОФК Новомосковськ030
    126Дзоз СергейФК Петриківка000
    127Штанько АртемФК Агросфера (Юр’ївка)020
    128Чечушков РусланОФК Новомосковськ020
    129Антонов АлександрОФК Новомосковськ020
    130Удовиченко АлександрОлімпік-Frait (Слобожанське)020
    131Жабер ЯхьяОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    132Балук ЯрославРапід (Кам`янське)020
    133Неклеса СтаниславДзержинець (Кам’янське)010
    134Бублий АндрійРапід (Кам`янське)030
    135Шаповалов ДенисДзержинець (Кам’янське)020
    136Єшков МикитаДзержинець (Кам’янське)000
    137Хребто РоманОлімпік-Frait (Слобожанське)010
    138Сідько СергійДзержинець (Кам’янське)020
    139Пата ВладиславФК Петриківка030
    140Шкробот ОлександрДзержинець (Кам’янське)020
    141Новицький АндрійОФК Новомосковськ020
    142Кириленко ДмитрийФК Агросфера (Юр’ївка)030
    143Штепенко ЕдуардДзержинець (Кам’янське)020
    144Бардаченко МихаилФК Темп (Солоне)010
    145Полтавец АлександрОлімпік-Frait (Слобожанське)020
    146Кудряшов ВладиславОФК Новомосковськ030
    147Дудяк ОлегФК Агросфера (Юр’ївка)010
    148Водолага АндрійДзержинець (Кам’янське)020
    149Зиненко ДенисДзержинець (Кам’янське)010
    150Лейко ЕвгенийВДН (Верхньодніпровськ)010
    151Мандур ІгорРапід (Кам`янське)020
    152Кудрявцев ЮрийРапід (Кам`янське)010
    153Мацаца ЛевОлімпік-Frait (Слобожанське)010
    154Щепалкин ЕвгенийФК Темп (Солоне)000
    155Козин ДенисФК Петриківка000
    156Турченко ДмитрийОФК Новомосковськ020
    157Гесньо ВасильФК Темп (Солоне)000
    158Ілляшенко АнтонФК Темп (Солоне)000
    159Ісаков ЮрійОФК Новомосковськ010
    160Капінос РоманФК Темп (Солоне)000
    161Ковалев ЮрійОФК Новомосковськ020
    162Коломоєць ЮрійОФК Новомосковськ010
    163Гажемон ЮрийФК Агросфера (Юр’ївка)030
    164Лоик ДмитрийРапід (Кам`янське)000
    165Хоменко ВалентинРапід (Кам`янське)030
    166Ненашев НикитаРапід (Кам`янське)030
    167Солонік КирилоФК Темп (Солоне)010
    168Балыков АлександрОлімпік-Frait (Слобожанське)020
    169Синенко АлександрРапід (Кам`янське)030
    170Удовицький ЄвгенФК Темп (Солоне)010
    171Головко АндрійФК Агросфера (Юр’ївка)010
    172Федечко ДмитрийРапід (Кам`янське)010
    173Устіч ВалерійФК Темп (Солоне)000
    174Федоровський РусланФК Темп (Солоне)000
    175Хейлик БогданРапід (Кам`янське)010
    176Чернов ВіталійФК Темп (Солоне)000
    177Пономаренко СергійДзержинець (Кам’янське)010
    178Табакар ВадимОлімпік-Frait (Слобожанське)020
    179Булавін ІванОлімпік-Frait (Слобожанське)010
    180Гончаренко ДмитроФК Нікополь-2000
    181Артеменко АлесандрРапід (Кам`янське)030
    182Рєзнік АнтонОФК Новомосковськ020
    183Кірпенко МаксимДзержинець (Кам’янське)010
    184Филенко ВалентинОФК Новомосковськ000
    185Котов АндрійДзержинець (Кам’янське)000
    186Денисенко РостиславДзержинець (Кам’янське)010
    187Дяченко РостиславФК Петриківка030
    188Огієнко ПавлоДзержинець (Кам’янське)010
    189Єрмолай ВолодимирФК Петриківка030
    190Артюшенко КирилоФК Нікополь-2010
    191Вавілов РостиславФК Нікополь-2010
    192Литвиненко СергейФК Темп (Солоне)010
    193Антипов ВадимФК Агросфера (Юр’ївка)020
    194Воліченко НікітаОФК Новомосковськ020
    195Землянко МикитаФК Нікополь-2000
    196Ілюхін МихайлоФК Нікополь-2010
    197Кваснєвський ЯнікФК Нікополь-2010
    198Тысячник ВладиславФК Темп (Солоне)010
    199Чуднивец СергейФК Петриківка020
    200Олейник АлександрОФК Новомосковськ020
    201Біланчук ВячеславОлімпік-Frait (Слобожанське)010
    202Кошовий ДмитроФК Нікополь-2010
    203Біляєв ОлександрОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    204Бацко АлександрВДН (Верхньодніпровськ)010
    205Веліканов СтаніславДзержинець (Кам’янське)000
    206Бацалай МаксимДзержинець (Кам’янське)010
    207Дріді ФірасОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    208Кабаченко АртурФК Темп (Солоне)000
    209Кудря МаксимРапід (Кам`янське)010
    210Деркач АлександрОФК Новомосковськ010
    211Абіді ОмарОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    212Косенко ІванВДН (Верхньодніпровськ)000
    213Худжадзе РусланРапід (Кам`янське)000
    214Повша ЄвгенВДН (Верхньодніпровськ)000
    215Редько МихайлоВДН (Верхньодніпровськ)020
    216Юськив ЯрославОлімпік-Frait (Слобожанське)000
    217Савицький СергійВДН (Верхньодніпровськ)020
    218Дегтярьов ОлександрФК Темп (Солоне)010
    219Сиденко ДаниилДзержинець (Кам’янське)000
    220Яланбаев КириллДзержинець (Кам’янське)010
    221Зиновьев СтаниславФК Темп (Солоне)000
    222Ляшенко ЄвгенФК Темп (Солоне)000
    223Мостовий ОлександрФК Темп (Солоне)000
    224Носенко АртемФК Темп (Солоне)010
    225Пільховський ЯрославФК Темп (Солоне)000
    226Писаревський ІванВДН (Верхньодніпровськ)020
    227Сіянко ОлександрФК Темп (Солоне)000
    228Безгін МикитаФК Темп (Солоне)010
    229Кравчук АлександрОріль (Царичанський р-н)000
    230Жук АндрейФК Петриківка000
    231Гнатюк ВіталійОлімпік-Frait (Слобожанське)010
    232Регульский ИванФК Нікополь010
    233Бабіч ДмитроДзержинець (Кам’янське)020
    234Максаков ИванФК Темп (Солоне)010