Кубок области 2020/2021

    0
    171

    Кубок области 2020/2021

    NГравецьClubГоловЖКИгры
    1Олавойін Сейі ФілемонЛегіонер (Дніпро)0406
    2Бардаченко МихаилСкіф (Дніпро)0304
    3Швец ЕгорФК Скорук (Томаківка)3307
    4Нечаєв ВолодимирФК Лозуватка (Криворізький р-н)0306
    5Белый АлександрФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0203
    6Лопін ЮрійФК Дружба (Кривий Ріг)2205
    7Цуркан ІлляФК Петриківка2202
    8Ячмінь ЄвгенІДС (Кривий Ріг)2203
    9Артеменко АлесандрРапід (Кам`янське)1208
    10Филимонов АнтонКристал (Губиниха)2206
    11Полонский АртемBRIAR (Дніпро)0203
    12Кучук ДанилоФК Дружба (Кривий Ріг)0205
    13Суровцев ЕвгенийФК Павлоград0206
    14Костевич ВадимКристал (Дніпро)2214
    15Кривий МаксимФК Скорук (Томаківка)0204
    16Инджибашвили АмберкАвангард (Покров)0203
    17Ахматов АртемФортуна (Кривий Ріг)2207
    18Свинобой ЭдуардАвангард (Дніпро)0214
    19Дуруахурунва Богдан Самуил ЛуисМеталург (Дніпро)0204
    20Романский ЕвгенийФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0203
    21Офосу Квабе МішельЛегіонер (Дніпро)0205
    22Бакум ВикторФортуна (Кривий Ріг)0207
    23Жарко ДмитрийСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0203
    24Яременко ОлексійАГРО-КМР (Троїцьке)0205
    25Хорольский ДмитрийФК Тополь (Дніпро)0204
    26Дробязко ПавелТитан (Вільногірськ)0203
    27Гурулев ДенисМетеор (Дніпро)0203
    28Щербаков КостянтинФК Кривой Рог2206
    29Кузнецов ВикторКристал (Губиниха)0206
    30Антонио Йосефат Умберто СимбаЛегіонер (Дніпро)0203
    31Брыль АлександрФК Дружба (Кривий Ріг)0205
    32Низький ОлександрФК Петриківка1204
    33Боатенг ГидеонЛегіонер (Дніпро)0202
    34Борисов КостянтинФортуна (Кривий Ріг)0204
    35Шкарупа ЯрославОріль (Царичанський р-н)0203
    36Лисогор ДмитрийТитан (Вільногірськ)1203
    37Никитчук ЮрийСкіф (Дніпро)0204
    38Васько ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)0205
    39Зеленский ДавидФК Тополь (Дніпро)1205
    40Суховєєв СтепанФК Петриківка0203
    41Сергеев СергейКристал (Дніпро)0203
    42Журавель МихаилДніпроагро (Синельникове)0203
    43Куартей ЕлиджанЛегіонер (Дніпро)0203
    44Коваленко ВладиславФК Павлоград0204
    45Савченко КириллМеталург (Дніпро)1202
    46Павленко ОлександрЗбірна Васильківки0203
    47Надеин ОлегАвангард (Дніпро)0203
    48Антоник МаксимАвангард (Дніпро)0203
    49Пасичник КириллФК Скорук (Томаківка)2204
    50Гида СергійАГРО-КМР (Троїцьке)0204
    51Янюк ОлексійФК Дружба (Кривий Ріг)1204
    52Авраменко РодіонІДС (Кривий Ріг)0204
    53Лопатенко МаксимСкіф (Дніпро)3205
    54Шаламов ОлександрАГРО-КМР (Троїцьке)0207
    55Жарий МикитаДніпроагро (Синельникове)2203
    56Сметанин ГлебФК Петриківка0204
    57Цуркан ИванФК Петриківка0104
    58Каварма ИгорьФК Петриківка0104
    59Тіамані СалманФК Павлоград0103
    60Насекин ОлегФК Лозуватка (Криворізький р-н)0104
    61Козарь ИгорьДЮСШ-12 (Дніпро)0102
    62Пробейголова ПавелКристал (Дніпро)0104
    63Железняк ДаниилАвангард (Дніпро)0102
    64Мацюк ІгорФК Новомосковськ1102
    65Лачинов Хаджи-МурадДніпроагро (Синельникове)1102
    66Ярошенко ІванДніпроагро (Синельникове)1106
    67Малий ІванФК Петриківка0104
    68Цюро МаксимДніпроагро (Синельникове)0104
    69Тищенко ДмитрийМеталург (Дніпро)0104
    70Дунайцев ЯрославКристал (Дніпро)1102
    71Корнійко ВладиславФК Дружба (Кривий Ріг)0101
    72Шамрай АндрійТитан (Вільногірськ)0102
    73Гарбуз АлександрСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0103
    74Трофименко РостиславКристал (Дніпро)1105
    75Соловйов АнтонФК Петриківка0101
    76Стрелец АлексейЗбірна Синельниківського району2102
    77Ломович АлександрТитан (Вільногірськ)0103
    78Клименко АлексейФК Поливанівка-ВПК-АГРО-21103
    79Нестерук СтаниславФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20104
    80Котляров ДанилоФК Фенікс (Іларіонове)0101
    81Снєжков СергійАГРО-КМР (Троїцьке)1107
    82Хоменко ВасилийФК Петриківка1102
    83Хотюн АртемХлібозавод № 9 (Дніпро)0101
    84Левкович ВиталийФК Тополь (Дніпро)0104
    85Гулиев АрифАвангард (Дніпро)0104
    86Пилипенко ОлександрSip Sip House (Дніпро)0103
    87Пшелуцький МаксимФК Кривой Рог6107
    88Мельник ДмитрийСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0102
    89Коренев АлександрСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)1102
    90Шевцов НикитаМеталург (Дніпро)1104
    91Махонин АртемФК Павлоград0106
    92Левчук ЯрославФК Петриківка3103
    93Яблуновский ДенисКристал (Губиниха)4105
    94Голуб ИванКристал (Губиниха)0104
    95Фешков ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)0103
    96Бабенко ВладиславФК Лозуватка (Криворізький р-н)0106
    97Хомутенко СтаніславФортуна (Кривий Ріг)0106
    98Кшановский ВячеславВДН (Верхньодніпровськ)0102
    99Озерной СергейТитан (Вільногірськ)0102
    100Діденко ДмитроАвангард (Дніпро)0112
    101Дворецкий ДмитрийМеталург (Дніпро)0103
    102Вдовіченко СергійЗбірна Синельниківського району1102
    103Ильюшонок СтаниславМеталург (Дніпро)0102
    104Сычев ДенисBRIAR (Дніпро)0102
    105Скрипник ВалентинАвангард (Дніпро)0103
    106Дворяненко АлександрBRIAR (Дніпро)1102
    107Закарія ФайсалЛегіонер (Дніпро)4104
    108Додд БенджамінЛегіонер (Дніпро)0103
    109Воловой ЕвгенийАвангард (Дніпро)0103
    110Плахотник ЕвгенийВДН (Верхньодніпровськ)0101
    111Солодкий ВадимФК Павлоград6107
    112Федорченко ИгорьСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)1103
    113Бецько МаксимФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0103
    114Фахіров ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)0102
    115Сулимовский ГеоргийФК Дружба (Кривий Ріг)1106
    116Овусу СамуельЛегіонер (Дніпро)0103
    117Салабай АнтонФК Новомосковськ0103
    118Падун ВикторКристал (Губиниха)0105
    119Хорунжий СергійФК Фенікс (Іларіонове)2102
    120Федорищев ЕвгенийРапід (Кам`янське)1102
    121Гришин СергейМеталург (Дніпро)1104
    122Мухин ЕвгенийСкіф (Дніпро)1104
    123Петрович РостиславКристал (Губиниха)2102
    124Богун СтаниславКристал (Дніпро)0101
    125Очеретяний ОлександрФК Новомосковськ5103
    126Герман ДмитрийФК Тополь (Дніпро)1103
    127Мигаров АлександрОріль (Царичанський р-н)2105
    128Хуторнюк ВолодимирРапід (Кам`янське)0100
    129Кот БорисФК Тополь (Дніпро)0103
    130Гюльназаров ДмитрийСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)1103
    131Смирнов ЯрославКристал (Губиниха)0105
    132Лисняк РодионФК Петриківка1104
    133Гриценко АнтонФК Лозуватка (Криворізький р-н)2104
    134Лисюн АлександрФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20104
    135Божко ДенисФК Лозуватка (Криворізький р-н)0104
    136Дон АндрейФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0102
    137Арраігада Сантьяго ДаніельТитан (Вільногірськ)0102
    138Дубовик СергійАвангард (Покров)2104
    139Асиду Бенжамин ОвусуЛегіонер (Дніпро)0103
    140Колесник АртемСкіф (Дніпро)0102
    141Рубцов СергейФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20103
    142Дяченко РоманОріль (Царичанський р-н)0105
    143Пімонов АнтонОріль (Царичанський р-н)6104
    144Азовский АлександрФК Дружба (Кривий Ріг)0103
    145Рулев ВиталийФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0103
    146Кравчук АлександрФК Дружба (Кривий Ріг)1105
    147Рубель РусланФК Фенікс (Іларіонове)0101
    148Каширец ПавелФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0103
    149Бойко НиколайСкіф (Дніпро)1104
    150Фомін МаксимСкіф (Дніпро)0104
    151Багацкий АндрейФК Тополь (Дніпро)0104
    152Антонов СергейСкіф (Дніпро)0102
    153Занго Абдулсалам МуЛегіонер (Дніпро)0102
    154Швидкий ВіталійФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)1103
    155Белый ОлегОріль (Царичанський р-н)1105
    156Салабай ВладимирФК Новомосковськ0103
    157Маленов ВіталійЗбірна Васильківки0102
    158Філоненко ЄгорАвангард (Дніпро)1102
    159Боженар ДаниилФК Скорук (Томаківка)1103
    160Ермаков ВладиславСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)1103
    161Хорольський КостянтинФК Кривой Рог0103
    162Чорний ВолодимирЗбірна Синельниківського району0101
    163Санду СергійІДС (Кривий Ріг)1102
    164Спільняк ДмитроФК Лозуватка (Криворізький р-н)2104
    165Волошин ЕрнестФК Павлоград0103
    166Баданов АртемАГРО-КМР (Троїцьке)1105
    167Сербиненко ВикторBRIAR (Дніпро)0103
    168Лучка АлексейАвангард (Дніпро)1104
    169Чернік ІгорФК Лозуватка (Криворізький р-н)0105
    170Сальник ВладиславРапід (Кам`янське)0105
    171Бабец ИльяТитан (Вільногірськ)0101
    172Федюк ОлександрФортуна (Кривий Ріг)0107
    173Олейник АлександрАвангард (Дніпро)0101
    174Снитко СергійФК Дружба (Кривий Ріг)0103
    175Литвиненко СергейСкіф (Дніпро)0103
    176Тарасюк МаксимФК Лозуватка (Криворізький р-н)1104
    177Герасимов СергійАГРО-КМР (Троїцьке)1104
    178Савченко ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)1106
    179Юрченко ЕвгенийМеталург (Дніпро)1102
    180Костюков СергійФортуна (Кривий Ріг)0107
    181Асабесі Френсіс АньорбоніЛегіонер (Дніпро)0102
    182Стародубцев ОлексійСкіф (Дніпро)0103
    183Микитін ЄвгенІДС (Кривий Ріг)0102
    184Роберт Моланго ОбенФК Скорук (Томаківка)6107
    185Пилипов БогданBRIAR (Дніпро)0102
    186Проказа ДавидРапід (Кам`янське)0103
    187Усенко АнтонКристал (Губиниха)0107
    188Слойко ВикторОріль (Царичанський р-н)0104
    189Гришин ВласІДС (Кривий Ріг)0102
    190Москаленко АнтонІДС (Кривий Ріг)2103
    191Кулик ЭдуардАвангард (Покров)0103
    192Шершньов БогданЗбірна Васильківки1103
    193Анциферов ІванАГРО-КМР (Троїцьке)0104
    194Половенченков ІгорьФК Лозуватка (Криворізький р-н)0107
    195Киреев АндрейСкіф (Дніпро)0104
    196Демидов РодіонФК Новомосковськ0102
    197Багмут ДмитрийBRIAR (Дніпро)0101
    198Трофимчук НазарКристал (Губиниха)0103
    199Панченко КонстантинКристал (Губиниха)1102
    200Бенчак ВасилийЗбірна Синельниківського району0101
    201Скарлош АндрейФК Павлоград4105
    202Мацур ЛюбомирФК Лозуватка (Криворізький р-н)0103
    203Гречихін ДмитроМетеор (Дніпро)0103
    204Радиончик АлександрЗбірна Синельниківського району4103
    205Максименко ОлександрФК Дружба (Кривий Ріг)0102
    206Павлюченко АртемКристал (Губиниха)1105
    207Воробйов ВіталійФортуна (Кривий Ріг)4106
    208Дзоз СергейФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20103
    209Бондаренко СтаниславКристал (Губиниха)0103
    210Гнатенко ВладиславМетеор (Дніпро)0101
    211Петров АндрійАГРО-КМР (Троїцьке)0108
    212Радченко ВадимРапід (Кам`янське)2109
    213Волков ДмитрийФК Скорук (Томаківка)0106
    214Вишнивецький ДмитроФортуна (Кривий Ріг)2101
    215Дубко СергейФК Поливанівка-ВПК-АГРО-28104
    216Демидов АртурСкіф (Дніпро)1104
    217Шитков КириллМетеор (Дніпро)0103
    218Лашко СергійЗбірна Синельниківського району0102
    219Лысогор АртурДніпроагро (Синельникове)0102
    220Кайдаш ВиталийSip Sip House (Дніпро)0103
    221Єременко ОлександрФК Новомосковськ0101
    222Китриш ДмитрийКристал (Губиниха)0106
    223Головко АндрейФК Скорук (Томаківка)0105
    224Зубко ІгорІДС (Кривий Ріг)0102
    225Лакатош ЯрославТитан (Вільногірськ)0101
    226Каулько МихаилЗбірна Синельниківського району0101
    227Бабицкий АлександрЗбірна Синельниківського району1102
    228Микитюк ЯрославКристал (Губиниха)4105
    229Івженко КостянтинФортуна (Кривий Ріг)4107
    230Кошкин АртурФК Новомосковськ0102
    231Красновцев МикитаМетеор (Дніпро)0103
    232Щепалкин ЕвгенийСкіф (Дніпро)1104
    233Савельєв ДавидФК Новомосковськ0103
    234Сьомкін ВладиславФК Дружба (Кривий Ріг)1106
    235Бабец РусланРапід (Кам`янське)0102
    236Проненко ЄвгенФК Лозуватка (Криворізький р-н)0108
    237Назарик АндрійАвангард (Покров)0102
    238Подкомаровский ДмитрийАГРО-КМР (Троїцьке)0103
    239Рохов ВіталійФортуна (Кривий Ріг)4107
    240Сергійчук ВалерійОріль (Царичанський р-н)0002
    241Козенко МаксимАГРО-КМР (Троїцьке)3007
    242Чайковський ДенисАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    243Прокопенко ВиталийФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    244Рискаль ІванЛідер U-19 (Дніпро)0000
    245Панов БогданВДН (Верхньодніпровськ)0001
    246Мурга ІлляОФК Новомосковськ0000
    247Салатовка ВалерійОріль (Царичанський р-н)0000
    248Прийма МаксимЛідер U-19 (Дніпро)0000
    249Старущенко МиколаЗбірна Васильківки0002
    250Збарах МиколаВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)0001
    251Іхеанічукву Оскар ОссіЛегіонер (Дніпро)0000
    252Молибога ДмитрийФК Новомосковськ0000
    253Івакін ОлександрФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    254Вірко СергійФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20001
    255Цимбал ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)0002
    256Семенов АндрейВДН (Верхньодніпровськ)0001
    257Зева НикитаОФК Новомосковськ0003
    258Заярний ЮрійФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20001
    259Діденко ІгорАГРО-КМР (Троїцьке)0001
    260Сиренко ЮрийФК Новомосковськ0001
    261Жуков ЮрійАГРО-КМР (Троїцьке)0004
    262Фаріон ДмитроЗбірна Васильківки0002
    263Єненко ОлександрЛідер U-19 (Дніпро)0000
    264Петраков ДенисBRIAR (Дніпро)0003
    265Сідун ВіталійЗбірна Васильківки0001
    266Подгорный ГеннадийВДН (Верхньодніпровськ)0001
    267Парасюк МаксимЛідер U-19 (Дніпро)0000
    268Басак ДаниилСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0001
    269Ганов ДанилоФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    270Казновецкий АлександрЛідер U-19 (Дніпро)0000
    271Биянов МаксимВДН (Верхньодніпровськ)0001
    272Ванда ЄвгенійОріль (Царичанський р-н)0000
    273Усанов АнтонФК Фенікс (Іларіонове)0000
    274Коновалов ДмитрийЗбірна Синельниківського району1001
    275Шляховий МиколаАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    276Шевцов ОлександрЗбірна Васильківки0001
    277Редванський ВладиславСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0000
    278Грабовецкий ВалентинВДН (Верхньодніпровськ)0001
    279Стратій ВолодимирОріль (Царичанський р-н)0001
    280Фешков СергійАГРО-КМР (Троїцьке)1005
    281Лісняк СергійФК Фенікс (Іларіонове)0000
    282Чеченін МикитаРапід (Кам`янське)0001
    283Грицай ВалерийВДН (Верхньодніпровськ)0000
    284Нйарко Брайт ДжонЛегіонер (Дніпро)0000
    285Іванов КостянтинФК Фенікс (Іларіонове)0000
    286Павленко ДмитроАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    287Сидорка ЕвгенийBRIAR (Дніпро)0001
    288Гунтарь АртемВДН (Верхньодніпровськ)0002
    289Кошык ЕвгенийВДН (Верхньодніпровськ)0000
    290Пелих ОлександрСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0003
    291Ковальчук МикитаЛідер U-19 (Дніпро)0000
    292Пересада ОлексійАГРО-КМР (Троїцьке)0001
    293Щукин ВячеславМетеор (Дніпро)0002
    294Чернодуб СвятославСкіф (Дніпро)0001
    295Усенко АлександрBRIAR (Дніпро)1002
    296Тимофеев ЕгорЗбірна Синельниківського району0001
    297Драй АлександрФК Олімп (Кам’янське)0001
    298Волобой ЯрославФК Фенікс (Іларіонове)0000
    299Елисеев ЕгорАвангард (Дніпро)0003
    300Сироштан ДаниилЗбірна Синельниківського району0001
    301Соловей МаксимBRIAR (Дніпро)0001
    302Драй РостиславВДН (Верхньодніпровськ)0000
    303Глушков ПавлоФК Фенікс (Іларіонове)0001
    304Забашта АнтонВДН (Верхньодніпровськ)0001
    305Юсин СергейBRIAR (Дніпро)0002
    306Бочкарев ВиталийОФК Новомосковськ0000
    307Лобач ЄвгенЗбірна Васильківки0001
    308Самарець ВладиславФК Фенікс (Іларіонове)0001
    309Апостол ДанилоЛідер U-19 (Дніпро)0000
    310Прокопенко МаксимBRIAR (Дніпро)0003
    311Недождий ВиталийВДН (Верхньодніпровськ)0001
    312Салімоненко ГригорійФК Фенікс (Іларіонове)0001
    313Малєєв АнтонКристал (Дніпро)1002
    314Недилько АлександрВДН (Верхньодніпровськ)0000
    315Горобець ОлександрЗбірна Васильківки0000
    316Юрченко СергійЗбірна Васильківки0000
    317Драган ВадимЛегіонер (Дніпро)0000
    318Крамаренко СергійОріль (Царичанський р-н)0000
    319Невойса СергейВДН (Верхньодніпровськ)0002
    320Алексєєв ОлексійЛідер U-19 (Дніпро)0000
    321Мисник ДмитроФК Фенікс (Іларіонове)0000
    322Лошак БогданЗбірна Васильківки0001
    323Дурнов ИльяВДН (Верхньодніпровськ)0001
    324Поліщук АндрійФК Фенікс (Іларіонове)0000
    325Кравченко ДмитрийДніпроагро (Синельникове)0001
    326Мирошниченко АлександрВДН (Верхньодніпровськ)1002
    327Шипіло ОлегАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    328Станишевский АлексейSip Sip House (Дніпро)1003
    329Нестеренко ДанилоФК Фенікс (Іларіонове)0002
    330Пинчук АлексейФК Скорук (Томаківка)1006
    331Яровенко ЯрославРапід (Кам`янське)0004
    332Діденко ДанилоВДН (Верхньодніпровськ)0001
    333Гаркуша ІванЗбірна Васильківки0003
    334Лясота ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)6005
    335Кваша АлександрВДН (Верхньодніпровськ)0000
    336Багнюк ДаниилФК Скорук (Томаківка)2003
    337Мазенко ОлександрФК Дружба (Кривий Ріг)0003
    338Клименко АлександрАвангард (Покров)0002
    339Загрейчук СергійФортуна (Кривий Ріг)0002
    340Довганенко МихаилКристал (Губиниха)0000
    341Кочмаров МихаилBRIAR (Дніпро)1001
    342Боярин МиколаФК Лозуватка (Криворізький р-н)2008
    343Кожин ОлександрФортуна (Кривий Ріг)1002
    344Шкель ІлляФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0003
    345Михалев АндрейМетеор (Дніпро)0002
    346Кулініч Микола-0004
    347Хомич ВадимФК Тополь (Дніпро)0004
    348Джоболда АлександрМеталург (Дніпро)0002
    349Перехода НикитаАвангард (Дніпро)0001
    350Филев ЮрийТитан (Вільногірськ)0001
    351Ліску ВладиславФортуна (Кривий Ріг)1004
    352Столяренко СергейОріль (Царичанський р-н)0001
    353Слюсар ДмитрийФК Тополь (Дніпро)0002
    354Шои ОмарФК Скорук (Томаківка)0005
    355Люлька РадиславФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20000
    356Присвітлий АнтонРапід (Кам`янське)1003
    357Заболотний ІванФортуна (Кривий Ріг)0000
    358Кьоз ДенізФК Петриківка0001
    359Боровков Сергій-0000
    360Клименко ДмитрийМетеор (Дніпро)0003
    361Сумцов МаксимФК Тополь (Дніпро)0005
    362Рубцов АлександрФК Маолдис0004
    363Федоренко РусланФК Новомосковськ0000
    364Касьянов МаксимАльфа и Омега0000
    365Баштанник АндрейФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)1003
    366Большунов ВадимФортуна (Кривий Ріг)0003
    367Омельченко ВіталійКристал (Дніпро)0005
    368Білічук РоманХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    369Крись БогданЗбірна Васильківки0000
    370Ващенко АнтонФортуна (Кривий Ріг)0006
    371Бурзяк ДавидРапід (Кам`янське)0001
    372Білий ДанилоФК Новомосковськ0001
    373Королишин МихаилМетеор (Дніпро)4003
    374Денисенко РоманХлібозавод № 9 (Дніпро)0002
    375Шанин РусланФК Новомосковськ0001
    376Портянко СергейОріль (Царичанський р-н)0003
    377Головень ВолодимирФортуна (Кривий Ріг)0000
    378Конопльов ВіталійРапід (Кам`янське)0004
    379Штелюк ЮрийФортуна (Кривий Ріг)0001
    380Липка ЮрийОріль (Царичанський р-н)0004
    381Красинський АнтонМетеор (Дніпро)0002
    382Пономаренко БогданЛідер U-19 (Дніпро)0000
    383Ткаченко МаксимФортуна (Кривий Ріг)0002
    384Прокурор ИгорьХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    385Великий ВикторЗбірна Синельниківського району0000
    386Хорошаєв МикитаЛідер U-19 (Дніпро)0000
    387Илюхин ИванЛідер U-19 (Дніпро)0000
    388Лис ОлексійЛідер U-19 (Дніпро)0000
    389Столетній РоманХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    390Шарий СергейМеталург (Дніпро)0001
    391Есаян ЭрикSip Sip House (Дніпро)0002
    392Гараєв СагільЗбірна Синельниківського району0000
    393Іщенко ДенисФК Лозуватка (Криворізький р-н)0001
    394Заворуєв ІлляЛідер U-19 (Дніпро)0000
    395Старовойт ВікторФК Дружба (Кривий Ріг)1006
    396Хмара АртемФортуна (Кривий Ріг)1003
    397Черемисин АлексейФК Тополь (Дніпро)0003
    398Шаламберідзе ГугаКристал (Дніпро)0003
    399Лыва АнатолийАвангард (Дніпро)0001
    400Перебора АртемФК Скорук (Томаківка)1014
    401Стражников НикитаРапід (Кам`янське)0000
    402Мелюшко АртурРапід (Кам`янське)4008
    403Пронин ИльяBRIAR (Дніпро)0002
    404Лактин ВладиславФК Павлоград0001
    405Сидоренко СергейМетеор (Дніпро)0001
    406Ридный СергейАвангард (Покров)0002
    407Мудрак Павло-0001
    408Герасимов ЯрославФК Тополь (Дніпро)0002
    409Прошенко АртемФК Дружба (Кривий Ріг)1002
    410Мариненко ЯрославРапід (Кам`янське)0004
    411Дема ВиталийСкіф (Дніпро)0001
    412Чумак ВіталійВДН (Верхньодніпровськ)0000
    413Чмель ПавелМеталург (Дніпро)0003
    414Валуйко НазарЛідер U-19 (Дніпро)0000
    415Філіппов ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    416Тарасов ИванФК Павлоград0006
    417Карлов ВладиславЛідер U-19 (Дніпро)0000
    418Воротников АртурЛідер U-19 (Дніпро)0000
    419Довгий ЯрославДніпроагро (Синельникове)0002
    420Цепков ВладиславЛідер U-19 (Дніпро)0000
    421Ткаченко ЯрославДніпроагро (Синельникове)4004
    422Трикоз МатвійФК Петриківка0000
    423Лапін МихайлоФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    424Рубель БогданФК Фенікс (Іларіонове)0000
    425Дисский ДенисМеталург (Дніпро)0001
    426Савченко ИванФК Поливанівка-ВПК-АГРО-21003
    427Павлишин СергійФК Фенікс (Іларіонове)0001
    428Безнос ЮрійКристал (Губиниха)0001
    429Берёза КириллФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    430Чорний МиколаКристал (Губиниха)0001
    431Шмыговский АлександрФК Тополь (Дніпро)0003
    432Запольский ОлегМеталург (Дніпро)0004
    433Рудченко БогданФК Олімп (Кам’янське)0002
    434Бокий ДмитроЛідер U-19 (Дніпро)0000
    435Бондарєв ДавидФК Горняк (Кривой Рог)0000
    436Сягайло ИгорьАвангард (Дніпро)0002
    437Філінський ВіталійФК Фенікс (Іларіонове)0002
    438Тітаренко ОлегФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0003
    439Сідор ДенисФК Тополь (Дніпро)0001
    440Аветисян ДавидФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20001
    441Ткач ДенисМетеор (Дніпро)0002
    442Буков ЕвгенийСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0001
    443Коцупей АнтонФК Фенікс (Іларіонове)1002
    444Жигалин ЮрийДніпроагро (Синельникове)0004
    445Подобный АртемФК Новомосковськ0001
    446Довгаль СергейКристал (Дніпро)3005
    447Сергеев ИгорьКристал (Губиниха)0002
    448Гаврилюк АндрійФК Петриківка0003
    449Маркевич ОлександрФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    450Корж МаксимФК Дружба (Кривий Ріг)2006
    451Васильченко ЕгорМеталург (Дніпро)0002
    452Назаренко ВалерійФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    453Григоренко АртемМеталург (Дніпро)0004
    454Дудка БогданФК Фенікс (Іларіонове)0001
    455Кремена МихаилФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20002
    456Покатілов АндрійРапід (Кам`янське)0001
    457Товмач АртемЛідер U-19 (Дніпро)0000
    458Жеребцов ВіталійФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20000
    459Пилип РусланФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0002
    460Жовнер БогданФК Павлоград0000
    461Тарасевич АртурВДН (Верхньодніпровськ)0000
    462Подолянчик АндрейФК Павлоград0001
    463Лисогор ДенисТитан (Вільногірськ)0002
    464Кучерявый ЭдуардСкіф (Дніпро)0000
    465Стадніченко ОлексійРапід (Кам`янське)0002
    466Суховєєв НікітаФК Петриківка0002
    467Ковалевський ЯнФК Скорук (Томаківка)0005
    468Степанюк ДанилоТитан (Вільногірськ)0001
    469Каварма АртемАвангард (Дніпро)0001
    470Герасимчук МихаилМетеор (Дніпро)0002
    471Тесленко ДенисТитан (Вільногірськ)0000
    472Сорока ВладимирФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20003
    473Василенко ИгорьМетеор (Дніпро)0003
    474Чуйко СергейОріль (Царичанський р-н)0003
    475Собецкий АлексейАвангард (Дніпро)0001
    476Редзель ВладиславРапід (Кам`янське)0000
    477Сидоренко МихайлоТитан (Вільногірськ)0003
    478Марусяк ЕгорФК Дружба (Кривий Ріг)0001
    479Стратий ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)0002
    480Дорошенко ДмитрийSip Sip House (Дніпро)1003
    481Маловик БогданФК Петриківка0003
    482Докукин ВладиславДніпроагро (Синельникове)0002
    483Шевченко ПавелМеталург (Дніпро)0001
    484Дикарев СергейФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0003
    485Любчич ОлегОріль (Царичанський р-н)2004
    486Ткаченко ЕвгенийМеталург (Дніпро)2003
    487Борисюк АлександрМетеор (Дніпро)0000
    488Мороз ИванФК Тополь (Дніпро)0003
    489Кулько АндрейФК Олімпік-Frait (Дніпро)0004
    490Мойсейченко АлександрМеталург (Дніпро)0003
    491Ігнатов ДанилоСкіф (Дніпро)0000
    492Варварич ДенисАГРО-КМР (Троїцьке)0006
    493Проценко СеменРапід (Кам`янське)3006
    494Арутюнян ЕрікАвангард (Покров)0004
    495Селиговский АлександрМеталург (Дніпро)0000
    496Чубенко МаксимАвангард (Дніпро)0000
    497Чайка ДенисФК Олімпік-Frait (Дніпро)0000
    498Офоцу МаккартніФК Скорук (Томаківка)0014
    499Бобровский АндрейФК Скорук (Томаківка)0002
    500Венько ВладиславТитан (Вільногірськ)1003
    501Сукасов ОганесМеталург (Дніпро)0000
    502Таран МаксимГазовик (Кам’янське)0002
    503Коммей Еммануель АмартейЛегіонер (Дніпро)0004
    504Дробязко ВікторТитан (Вільногірськ)0001
    505Ставницер БогданМетеор (Дніпро)0001
    506Серебур ДаниельЛегіонер (Дніпро)1004
    507Коваль АндрійТитан (Вільногірськ)0002
    508Рибалка ОлегЗбірна Васильківки0002
    509Зарва ВиталийАвангард (Дніпро)0002
    510Околодько ВладиславBRIAR (Дніпро)0002
    511Макаров Владислав-0001
    512Галкин АлександрФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20000
    513Аверичев ДмитрийМетеор (Дніпро)0001
    514Яковенко ЄвгенФК Фенікс (Іларіонове)0000
    515Карцев АнтонSip Sip House (Дніпро)0002
    516Кірієнко ЯрославХлібозавод № 9 (Дніпро)1002
    517Коротецький ДмитроSip Sip House (Дніпро)1003
    518Тарасенко СтаниславСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0003
    519Огульчанський ВладиславSip Sip House (Дніпро)0000
    520Базаров ЕгорСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0002
    521Капустін БогданSip Sip House (Дніпро)0001
    522Кріпак ЄгорSip Sip House (Дніпро)0000
    523Тішков ОлександрSip Sip House (Дніпро)0001
    524Рубцов ВиталийФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20002
    525Шмигельский ВладимирСкіф (Дніпро)0001
    526Родин ЕгорСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0000
    527Бараник ІванФК Павлоград0001
    528Шойнов НазарФК Тополь (Дніпро)2006
    529Цуканов ВиталийОФК Новомосковськ0000
    530Бондаренко МикитаМетеор (Дніпро)0001
    531Таран ИванКристал (Губиниха)0006
    532Багненко ОлегКристал (Дніпро)1004
    533Базєєв ТарасХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    534Черняев НикитаСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0002
    535Шлюхтич ДмитроІДС (Кривий Ріг)0000
    536Робакидзе ГеоргийСкіф (Дніпро)0005
    537Дихтяренко АнтонКристал (Дніпро)0002
    538Суменкін АнтонФК Новомосковськ0003
    539Сало МикитаМетеор (Дніпро)0001
    540Уральськов ДаніїлФК Новомосковськ0001
    541Куделя АнтонКристал (Дніпро)1005
    542Бичко ІгорSip Sip House (Дніпро)0000
    543Протас МихаилФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20002
    544Іванов ОлександрSip Sip House (Дніпро)0000
    545Чечушков РусланАвангард (Дніпро)0001
    546Каба ДмитроМетеор (Дніпро)0002
    547Бичков ЯрославSip Sip House (Дніпро)0001
    548Ігве Еммануель ЧіджіокеЛегіонер (Дніпро)0002
    549Полежай ІлляМетеор (Дніпро)0000
    550Іваненко ДенисSip Sip House (Дніпро)0003
    551Старун ДмитрийКристал (Губиниха)0000
    552Грановский ДенисЛідер U-19 (Дніпро)0000
    553Чимбар ІванМеталург (Дніпро)3005
    554Фармагей АндрійSip Sip House (Дніпро)0001
    555Кисилев РостиславСкіф (Дніпро)1004
    556Погребной АртемЗбірна Синельниківського району0003
    557Демченко АлексейФК Поливанівка-ВПК-АГРО-21003
    558Чорний ОлексійЗбірна Васильківки0001
    559Бенько ДмитроЗбірна Синельниківського району0000
    560Гоцуляк ВиталийBRIAR (Дніпро)0003
    561Баштаненко ЕгорФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20002
    562Белоцерковец ИванЛідер U-19 (Дніпро)0000
    563Мельник ВолодимирЗбірна Васильківки0000
    564Внуков ВячеславЗбірна Синельниківського району0000
    565Стафійчук ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)0003
    566Коваленко МаксимДніпроагро (Синельникове)3003
    567Белей МикитаФК Кривой Рог0000
    568Салим МухаммедЛегіонер (Дніпро)0004
    569Матвєєв МихайлоЗбірна Синельниківського району0000
    570Обертас АртемРапід (Кам`янське)0000
    571Нарзуллаєв ІскандарФК Лозуватка (Криворізький р-н)1003
    572Дряпікін РоманАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    573Дмитрук ВладиславАвангард (Покров)0000
    574Деркунский ТарасСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0001
    575Тимошевський Станіслав-0003
    576Донцов АндрейФК Петриківка0003
    577Руденко ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)0003
    578Суріков АндрійЗбірна Синельниківського району0000
    579Федорок ДмитроSip Sip House (Дніпро)0003
    580Гура БогданФК Петриківка0000
    581Ситник ТарасФК Павлоград0004
    582Литвиненко ИванФК Дружба (Кривий Ріг)1003
    583Краснянский ОлегФК Фенікс (Іларіонове)0001
    584Кулініч ОлександрХлібозавод № 9 (Дніпро)0004
    585Даценко ГригорійЛегіонер (Дніпро)0003
    586Джумига АртемХлібозавод № 9 (Дніпро)0003
    587Доміна ВладиславХлібозавод № 9 (Дніпро)1003
    588Мансуров МаксимФортуна (Кривий Ріг)0002
    589Мудрак АнатолийЗбірна Васильківки4002
    590Доценко ІванФК Петриківка1003
    591Бабенко Михайло-0001
    592Головников НикитаФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0003
    593Гаркуша ТарасФК Новомосковськ0012
    594Никитенко АнтонФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20003
    595Колесник СергійЗбірна Синельниківського району0002
    596Евсюков АндрейФК Лозуватка (Криворізький р-н)0001
    597Гаврющенко ВіталійХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    598Спіцин АртемФК Новомосковськ0001
    599Яковенко ВіталійКристал (Губиниха)2005
    600Яланський СергійФК Новомосковськ0002
    601Ткаченко ВладимирФК Павлоград0002
    602Делятинский ДмитрийАвангард (Покров)2002
    603Балицький ТимурФК Фенікс (Іларіонове)0000
    604Кудрявцев ЮрийРапід (Кам`янське)1007
    605Литвин ОлександрЗбірна Синельниківського району0000
    606Дуков ДенисРапід (Кам`янське)0000
    607Жерняк ЄгорСкіф (Дніпро)0001
    608Виноградов АндрійІДС (Кривий Ріг)0000
    609Чумак РусланРапід (Кам`янське)0000
    610Гажемон ЮрийОріль (Царичанський р-н)0003
    611Недобельский АртемРапід (Кам`янське)0001
    612Хлопков ВладиславФК Тополь (Дніпро)0005
    613Жданов ДмитроІДС (Кривий Ріг)0000
    614Бурдейний ДенисІДС (Кривий Ріг)0000
    615Деркач ВиталийКристал (Губиниха)0001
    616Шишка ВладиславДніпроагро (Синельникове)0001
    617Оладеле Олуватусін ЕммануельМетеор (Дніпро)0000
    618Ненашев НикитаРапід (Кам`янське)3006
    619Каліщук ДмитроІДС (Кривий Ріг)0002
    620Вишневский НикитаЛідер U-19 (Дніпро)0000
    621Ньярко МішельФК Скорук (Томаківка)2007
    622Синенко АлександрАвангард (Покров)1004
    623Клименко АртемІДС (Кривий Ріг)0002
    624Даниленко АлександрОріль (Царичанський р-н)0000
    625Бєлов СергійІДС (Кривий Ріг)0003
    626Пилипенко СергейОріль (Царичанський р-н)0013
    627Януш ДмитроФортуна (Кривий Ріг)0006
    628Скиба ВикторФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20000
    629Шестаков ОлексійХлібозавод № 9 (Дніпро)0003
    630Спільняк ІгорФК Лозуватка (Криворізький р-н)0003
    631Шишов ЄвгенФортуна (Кривий Ріг)4006
    632Бичко АндрійФК Дружба (Кривий Ріг)0001
    633Козин ДенисФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20003
    634Юдін РоманФортуна (Кривий Ріг)0000
    635Трегубенко ДаниилЗбірна Синельниківського району1003
    636Грибов СергійФК Дружба (Кривий Ріг)0003
    637Фурман АндрейФортуна (Кривий Ріг)0001
    638Поротиков АндрейТополь-2 (Днепр)0004
    639Кучеренко НикитаЛідер U-19 (Дніпро)0000
    640Третяк ВіталійАвангард (Покров)0002
    641Зубов ВладиславЛідер U-19 (Дніпро)0000
    642Самойленко СергійМетеор (Дніпро)2002
    643Прийомов ВолодимирФК Скорук (Томаківка)0000
    644Петриченко ВіталійФК Дружба (Кривий Ріг)2006
    645Архипов АндрейОріль (Царичанський р-н)0002
    646Тремба ВладиславЗбірна Синельниківського району1002
    647Подунов Єгор-0004
    648Игнатенко НикитаСкіф (Дніпро)0000
    649Кренть ОлександрІДС (Кривий Ріг)0003
    650Чаплигін ВладиславІДС (Кривий Ріг)0002
    651Філін АртемІДС (Кривий Ріг)1002
    652Шейко ДенисМетеор (Дніпро)0002
    653Поддубний ДанилоФК Скорук (Томаківка)0002
    654Тронь ПавлоІДС (Кривий Ріг)0002
    655Почтовик ВладиславФК Новомосковськ0002
    656Лаврік МаксимІДС (Кривий Ріг)0001
    657Пластун ЕвгенийХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    658Бессонов Ігор-0002
    659Сидоренко МиланФК Новомосковськ1001
    660Микайла Алхассан СаддамЛегіонер (Дніпро)1014
    661Ковалев МихаилОріль (Царичанський р-н)0000
    662Плямка РостиславФК Новомосковськ0001
    663Харламов АнатолійІДС (Кривий Ріг)0002
    664Подольский СтаниславФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20001
    665Дронь АлександрРапід (Кам`янське)0000
    666Муховиков АнтонФК Тополь (Дніпро)1002
    667Тузенко ДаниилФК Петриківка2000
    668Макаров НикитаСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)1002
    669Хромичкін СергійІДС (Кривий Ріг)0004
    670Ель Фаєр ХІшамМетеор (Дніпро)3003
    671Логвин ДаниилФК Петриківка0001
    672Гуртовий ОлегФК Новомосковськ0000
    673Федечко ДмитрийРапід (Кам`янське)0006
    674Берелет АлексейВДН (Верхньодніпровськ)0000
    675Литвиненко ОлександрІДС (Кривий Ріг)0000
    676Антонов КириллСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0003
    677Терехов МаксимІДС (Кривий Ріг)0001
    678Сокольський СергійФК Тополь (Дніпро)0000
    679Кравинский МаксимМетеор (Дніпро)0002
    680Хоменко ВалентинРапід (Кам`янське)0005
    681Демченко МаксимРапід (Кам`янське)0001
    682Лейко ЕвгенийВДН (Верхньодніпровськ)0000
    683Маринович ВалентинРапід (Кам`янське)0001
    684Диеме АссанКристал (Губиниха)0003
    685Єфімов ДенисФК Новомосковськ0001
    686Проценко ПавелРапід (Кам`янське)3007
    687Шеремет АртемФК Скорук (Томаківка)0004
    688Лазуткин ЛеонидСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0001
    689Одарич ФедірМетеор (Дніпро)0001
    690Потапенко ПавлоІДС (Кривий Ріг)1001
    691Рудченко ДенисМетеор (Дніпро)0000
    692Романовський РоманІДС (Кривий Ріг)0003
    693Сиволап ДанилоМетеор (Дніпро)0000
    694Матюха ВадимІДС (Кривий Ріг)0003
    695Шелаєв ДаніілSip Sip House (Дніпро)0002
    696Чайковський АндрійФК Лозуватка (Криворізький р-н)0013
    697Гурін АндрійАГРО-КМР (Троїцьке)0003
    698Вантула ЗахарBRIAR (Дніпро)0001
    699Шиба МаксимТитан (Вільногірськ)0002
    700Гиря МаксимЗбірна Синельниківського району0000
    701Савченко МикитаФК Петриківка0001
    702Вайсер Дмитро-0004
    703Свіріпа ІванФК Петриківка2004
    704Сніжко АндрійКристал (Дніпро)1004
    705Рожков Володимир-0000
    706Антипов ВадимФК Павлоград1007
    707Сокол АлександрТитан (Вільногірськ)0002
    708Зубчевський ГліКристал (Дніпро)0000
    709Ильяшов АндрейФК Павлоград0000
    710Мамедов РусланСкіф (Дніпро)0000
    711Савгань МаксимРапід (Кам`янське)0001
    712Антоненко АлександрФК Дружба (Кривий Ріг)0005
    713Семилет ВалерийКристал (Дніпро)0000
    714Цигиця ВадимФортуна (Кривий Ріг)0013
    715Филенко ВалентинОФК Новомосковськ0000
    716Сиволап ОлегЗбірна Синельниківського району0000
    717Андріасян АрменКристал (Губиниха)0006
    718Олипа СергейФК Тополь (Дніпро)0000
    719Зиновьев СтаниславСкіф (Дніпро)0003
    720Суліма АртемЗбірна Синельниківського району0011
    721Прокопенко ИльяХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    722Голяка АнтонФК Петриківка0001
    723Писарев АртемКристал (Губиниха)0002
    724Павленко ИгорьКристал (Дніпро)1004
    725Ізгорєв ІванФК Тополь (Дніпро)0000
    726Сычев ВиталийФК Павлоград0004
    727Сичевой ДенисКристал (Губиниха)0001
    728Кабаченко НікітаФК Петриківка1000
    729Кушнір АнатолійФК Тополь (Дніпро)0000
    730Домненко ПавлоХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    731Щербина ЯрославФК Скорук (Томаківка)3006
    732Богдан АлександрBRIAR (Дніпро)0002
    733Иваница АндрейBRIAR (Дніпро)0000
    734Терещенко АлексейКристал (Дніпро)0000
    735Кузь ВиталийВДН (Верхньодніпровськ)0000
    736Мамченко ДенисФК Тополь (Дніпро)0001
    737Барков НиколайBRIAR (Дніпро)0001
    738Мудренко АртемТополь-2 (Днепр)0000
    739Максименко ИльяОФК Новомосковськ0003
    740Процан ТимофейХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    741Бойко ВолодимирЗбірна Синельниківського району0003
    742Рыбин ЮрийКристал (Дніпро)2004
    743Воронін РоманАвангард (Покров)3004
    744Шейка ВалерійФортуна (Кривий Ріг)0001
    745Воробец ЯрославЗбірна Синельниківського району0003
    746Лобко СтаніславЗбірна Васильківки0001
    747Акеле Зіон МондейЛегіонер (Дніпро)0002
    748Ладыгин АндрейАГРО-КМР (Троїцьке)1006
    749Чебоксаров ВячеславФК Тополь (Дніпро)0000
    750Вовк АртемФК Павлоград2002
    751Ляшко БогданSip Sip House (Дніпро)0002
    752Тысячник ВладиславФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20000
    753Магала ДмитроЗбірна Васильківки0001
    754Левичев БогданЛідер U-19 (Дніпро)0000
    755Кучерук МаксимBRIAR (Дніпро)0001
    756Левенец СергейМеталург (Дніпро)0002
    757Макарычев ОлегBRIAR (Дніпро)0001
    758Гришин ИгорьФК Павлоград0007
    759Киницкий АндрейАГРО-КМР (Троїцьке)1017
    760Подріз ПетроЗбірна Васильківки0000
    761Геращенко ОлексійАГРО-КМР (Троїцьке)0001
    762Бацко АлександрВДН (Верхньодніпровськ)0000
    763Шамрай АртурSip Sip House (Дніпро)0000
    764Архипенко РоманМеталург (Дніпро)1005
    765Захода СтаниславЛідер U-19 (Дніпро)0000
    766Исмайлов БайрамЗбірна Синельниківського району4003
    767Петренко ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)1005
    768Осадчий ДенисТитан (Вільногірськ)0001
    769Антоненко КирилоАвангард (Покров)0002
    770Мороз НиколайТитан (Вільногірськ)0002
    771Денисенко РостиславФК Олімп (Кам’янське)0000
    772Петренко АртемАвангард (Покров)0001
    773Баранцов АлександрКристал (Губиниха)0004
    774Філатов ЄвгенійЗбірна Синельниківського району0001
    775Ермолаев НиколайФК Поливанівка-ВПК-АГРО-22004
    776Чорний СергійЗбірна Синельниківського району0001
    777Калашник ВладимирBRIAR (Дніпро)0001
    778Нагорный ЯрославКристал (Дніпро)0002
    779Кулибаба ОлександрЗбірна Васильківки0002
    780Бутенко АртемЗбірна Васильківки0003
    781Солтан АлександрАвангард (Покров)0004
    782Вороний РоманЗбірна Васильківки0003
    783Мамедов Кямран-бейРапід (Кам`янське)0003
    784Галич МаксимАГРО-КМР (Троїцьке)1004
    785Суліашвілі НіколозСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0000
    786Сорока АлексейФК Тополь (Дніпро)0000
    787Каранедов АндрейАвангард (Покров)0004
    788Голдин ДаниилРапід (Кам`янське)0003
    789Борульник ГерманФК Петриківка0000
    790Рослик ИгорьКристал (Губиниха)0003
    791Попенко ІлляSip Sip House (Дніпро)0003
    792Емец ВладиславАвангард (Покров)1002
    793Жадько РоманЗбірна Васильківки0000
    794Ботчвай СільвестерЛегіонер (Дніпро)0001
    795Кузьменко АндрійЗбірна Васильківки0002
    796Сарана ІгорЗбірна Васильківки0000
    797Цебенко МаксимЗбірна Васильківки0000
    798Льовочкін Олександр-0003
    799Пономаренко СергійФК Поливанівка-ВПК-АГРО-20002
    800Шанін ДенисЗбірна Васильківки0001
    801Табаков ДмитроЗбірна Васильківки0003
    802Акачукву Екене КрісЛегіонер (Дніпро)0001
    803Оуедраого МумініЛегіонер (Дніпро)0005
    804Бацко ДмитроВДН (Верхньодніпровськ)0000
    805Кинчин МихаилАвангард (Покров)0000
    806Беденок СергейАвангард (Покров)0003
    807Аджеи ДжеффриЛегіонер (Дніпро)0001
    808Бондарь АндрійВДН (Верхньодніпровськ)0000
    809Коваленко СтаниславАвангард (Покров)0000
    810Козин ОлександрОріль (Царичанський р-н)1004
    811Косенко ІванВДН (Верхньодніпровськ)0002
    812Андрійченко БогданЗбірна Васильківки0000
    813Куликов ЗахарФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)1002
    814Повша ЄвгенВДН (Верхньодніпровськ)0001
    815Шрамко ВіталийФК Лозуватка (Криворізький р-н)1008
    816Дубовик ДенисАвангард (Покров)0000
    817Дмитрійчук ІванФК Фенікс (Іларіонове)0002
    818Дробот ВалентинВДН (Верхньодніпровськ)0000
    819Кириченко ВячеславBRIAR (Дніпро)0001
    820Березняк РоманФортуна (Кривий Ріг)0000
    821Карабаєв СергійФК Фенікс (Іларіонове)0000
    822Балабас ОлексійФК Лозуватка (Криворізький р-н)1006
    823Сабанцев ДанилоФК Фенікс (Іларіонове)0000
    824Рябоконь АртурАвангард (Дніпро)0000
    825Фрейдін МаксимФК Фенікс (Іларіонове)0000
    826Коваленко ИванАвангард (Покров)1004
    827Захаров МаксимСкіф (Дніпро)1003
    828Зуєв ДенисФК Фенікс (Іларіонове)0002
    829Лисаченко МаксимСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0001
    830Белоус МихаилЛідер U-19 (Дніпро)0000
    831Андрійчук Дмитро-0003
    832Шмелёв ДаниилЛідер U-19 (Дніпро)0000
    833Батечко ДмитрийФК Павлоград0003
    834Агбаку МарсельЛегіонер (Дніпро)0003
    835Троцик КостянтинФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)0000
    836Шамонов НикитаФК Тополь (Дніпро)0001
    837Редько МихайлоВДН (Верхньодніпровськ)0000
    838Борисов ГлібФК Петриківка1002
    839Белый АлександрФК Новомосковськ0001
    840Стоянович АртемАвангард (Покров)0001
    841Козленко ДмитрийФК Павлоград0004
    842Кудь АнтонФК Лозуватка (Криворізький р-н)1006
    843Кобзарєв ОлександрКристал (Дніпро)0001
    844Ярошевич НиколайДніпроагро (Синельникове)0004
    845Авдеенко ВладиславФК Тополь (Дніпро)6005
    846Писаревський ІванВДН (Верхньодніпровськ)0002
    847Куличев ИванФК Павлоград0000
    848Кормич РусланКристал (Дніпро)0002
    849Знібі АюбФК Павлоград0005
    850Валеев ОлегФК Тополь (Дніпро)2005
    851Орехов АртемФК Тополь (Дніпро)0003
    852Чорнобай АнатолійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0000
    853Коротких АлексейКристал (Дніпро)0002
    854Игнатенко ВладиславСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0001
    855Гришин ОлегАвангард (Дніпро)0003
    856Захаренко ЛеонідАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    857Шибинский ЯрославАвангард (Покров)0004
    858Дмитриев ЕвгенийАвангард (Покров)0002
    859Шаповал СергейДніпроагро (Синельникове)1004
    860Албул Андрій-0002
    861Савицький СергійВДН (Верхньодніпровськ)0002
    862Ярошенко СергейФК Павлоград1013
    863Кадильников ВалентинФК Фенікс (Іларіонове)0002
    864Цебро АртурАвангард (Дніпро)0000
    865Сорока РусланВДН (Верхньодніпровськ)0000
    866Шворак ЄвгенВДН (Верхньодніпровськ)0001
    867Лутай ДанилАвангард (Покров)0004
    868Горбаненко ВячеславФК Лозуватка (Криворізький р-н)0001
    869Куринька ИванХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    870Пичугин СергейТитан (Вільногірськ)0001
    871Волошин МаксимСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0000
    872Усатенко РоманОФК Новомосковськ0013
    873Козенко ДенисФК Лозуватка (Криворізький р-н)0001
    874Приземлин ВладимирФК Скорук (Томаківка)1007
    875Григоренко ЕвгенийКристал (Дніпро)0000
    876Черный МихаилФК Новомосковськ0002
    877Рябой ДмитроДніпроагро (Синельникове)0001
    878Изгорьев АндрейТополь-2 (Днепр)0002
    879Грек ДмитрийФК Павлоград0000
    880Обушенко МаксимSip Sip House (Дніпро)0002
    881Аддауі АбдельадіФК Павлоград1005
    882Пилюгин ЕвгенийАвангард (Покров)0001
    883Пипикало ЕвгенийФК Тополь (Дніпро)0000