Турнір пам’яті М. Білого 2020/2021 Група А

    0
    105

    Турнір пам’яті М. Білого 2020/2021 Група А

    NГравецьClubГоловЖКИгры
    1Вишневский НикитаЛідер U-19 (Дніпро)2407
    2Дуруахурунва Богдан Самуил ЛуисМеталург (Дніпро)1407
    3Кокотяк РоманАГРО-КМР (Троїцьке)2307
    4Пономаренко БогданЛідер U-19 (Дніпро)0305
    5Гельмель ОлександрОФК Новомосковськ1206
    6Пелих ОлександрОріль (Царичанський р-н)0207
    7Олейник АлександрОФК Новомосковськ3218
    8Баданов АртемАГРО-КМР (Троїцьке)0208
    9Вовк АртемАГРО-КМР (Троїцьке)2205
    10Червоноштан МаксимОФК Новомосковськ0205
    11Артеменко АлесандрРапід (Кам`янське)1208
    12Бізирка ДанилоДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0203
    13Тищенко ДмитрийМеталург (Дніпро)0208
    14Ткаченко ЕвгенийМеталург (Дніпро)0214
    15Кічко ТімурФК Інтер U-17 (Дніпро)1207
    16Мітін МирославФК Інтер U-17 (Дніпро)0208
    17Прокурор ИгорьХлібозавод № 9 (Дніпро)3207
    18Чимбар ІванМеталург (Дніпро)0204
    19Тарасов Іван-0203
    20Калина ДмитроФК Інтер U-17 (Дніпро)1205
    21Полено ДаниїлФК Інтер U-17 (Дніпро)2107
    22Бодань МихайлоФК Інтер U-17 (Дніпро)2107
    23Палюх СергійОріль (Царичанський р-н)0104
    24Лясота ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)7109
    25Галенков ДенисОФК Новомосковськ1102
    26Вілівальд ВолодимирФК Інтер U-17 (Дніпро)4108
    27Дарма АндрійФК Інтер U-17 (Дніпро)3106
    28Петренко ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)4109
    29Ермолаев НиколайОріль (Царичанський р-н)0101
    30Решетняк СергійФК Інтер U-17 (Дніпро)1107
    31Рыбин ЮрийХлібозавод № 9 (Дніпро)1108
    32Митченко ВладиславХлібозавод № 9 (Дніпро)2105
    33Руденко ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)0102
    34Цебро АртурСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)0102
    35Деркач АлександрОФК Новомосковськ0104
    36Петров АндрійАГРО-КМР (Троїцьке)0106
    37Шмелёв ДаниилЛідер U-19 (Дніпро)12108
    38Пімонов АнтонОріль (Царичанський р-н)9108
    39Чивга МаксимОФК Новомосковськ0109
    40Щербина ІванРапід (Кам`янське)0105
    41Снєжков СергійАГРО-КМР (Троїцьке)0102
    42Чуйко СергейОріль (Царичанський р-н)0104
    43Кіптілий РусланФК Інтер U-17 (Дніпро)0104
    44Мариненко ЯрославРапід (Кам`янське)0105
    45Ридный СергейОріль (Царичанський р-н)0108
    46Тарадуда ДенисОріль (Царичанський р-н)0102
    47Проказа ДавидРапід (Кам`янське)0106
    48Конопльов ВіталійРапід (Кам`янське)0105
    49Кокотяк АртемАГРО-КМР (Троїцьке)5106
    50Белый АртемОріль (Царичанський р-н)1104
    51Липка ЮрийОріль (Царичанський р-н)0106
    52Самцов ВиталийОФК Новомосковськ0109
    53Лисенко СтепанУФК U-16 (Дніпро)0106
    54Шевцов НикитаМеталург (Дніпро)1103
    55Сукасов ОганесМеталург (Дніпро)0101
    56Шаламов ОлександрАГРО-КМР (Троїцьке)0108
    57Селиговский АлександрМеталург (Дніпро)0101
    58Дяченко РоманОріль (Царичанський р-н)4106
    59Варварич ДенисАГРО-КМР (Троїцьке)1105
    60Дрозд МаксимАГРО-КМР (Троїцьке)0108
    61Мойсейченко АлександрМеталург (Дніпро)2102
    62Дисский ДенисМеталург (Дніпро)1102
    63Кущевський АндрійЛідер U-19 (Дніпро)0101
    64Сустав ОлександрЛідер U-19 (Дніпро)0105
    65Товмач АртемЛідер U-19 (Дніпро)0106
    66Майоренко ДаніілЛідер U-19 (Дніпро)0107
    67Кулініч ОлександрХлібозавод № 9 (Дніпро)9107
    68Зева НикитаОФК Новомосковськ0104
    69Яровенко ЯрославРапід (Кам`янське)0108
    70Джумига АртемХлібозавод № 9 (Дніпро)0106
    71Зарва ВіталійАГРО-КМР (Троїцьке)0103
    72Щербина КостянтинДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0107
    73Скарлош АндрейХлібозавод № 9 (Дніпро)4103
    74Кудрявцев ЮрийРапід (Кам`янське)0106
    75Стародубцев ОлексійМеталург (Дніпро)2107
    76Недобельский АртемРапід (Кам`янське)0101
    77Гажемон ЮрийОріль (Царичанський р-н)0109
    78Зубов ВладиславЛідер U-19 (Дніпро)0106
    79Турченко ДмитрийОФК Новомосковськ0104
    80Приступа ДмитроДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0102
    81Костюченко ДмитроДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)3108
    82Бойко МаксимУФК U-16 (Дніпро)3105
    83Єршов ІлляДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)1117
    84Дронь АлександрРапід (Кам`янське)2104
    85Левченко КіріллДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0107
    86Кучеренко НикитаЛідер U-19 (Дніпро)0107
    87Бурмак ДмитроОФК Новомосковськ0104
    88Щуров МаксимДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0106
    89Шубін ІванМеталург (Дніпро)2105
    90Крецул ДмитроУФК U-16 (Дніпро)0106
    91Бородянський МаксимДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)3006
    92Мацак ПавлоОріль (Царичанський р-н)0000
    93Проценко СеменРапід (Кам`янське)2004
    94Кулько Андрій-0007
    95Шевченко ПавелМеталург (Дніпро)1004
    96Бондарев ВиталийРапід (Кам`янське)0001
    97Козубенко ІлляДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0007
    98Сидоренко НазарАГРО-КМР (Троїцьке)1003
    99Кривицький ІванДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)1007
    100Шинкаренко ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)3003
    101Білоконь ВікторУФК U-16 (Дніпро)2004
    102Рязанцев ЯрославУФК U-16 (Дніпро)4005
    103Дуков ДенисКристал (Губиниха)0000
    104Володченков НазарДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)3005
    105Панченко СергійУФК U-16 (Дніпро)2006
    106Стратий ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)0001
    107Андросов ОлександрФК Інтер U-17 (Дніпро)0000
    108Шеліхов ДенисОріль (Царичанський р-н)0001
    109Солодкий ВадимАГРО-КМР (Троїцьке)1006
    110Григоренко АртемМеталург (Дніпро)0003
    111Москаленко ГеоргійЛідер U-19 (Дніпро)2016
    112Покатілов АндрійРапід (Кам`янське)0004
    113Шпильовий АндрійЛідер U-19 (Дніпро)0000
    114Гришин СергейМеталург (Дніпро)0004
    115Кучинський ОлександрДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0002
    116Пилипенко СергейОріль (Царичанський р-н)0000
    117Резніченко АнтонОФК Новомосковськ0003
    118Подолянчик АндрейАГРО-КМР (Троїцьке)1004
    119Сытник ВладиславФК Новомосковськ2002
    120Ненашев НикитаРапід (Кам`янське)0000
    121Пароконний РусланФК Інтер U-17 (Дніпро)0001
    122Синенко АлександрКристал (Губиниха)1007
    123Дворецкий ДмитрийМеталург (Дніпро)1005
    124Чорний МиколаРапід (Кам`янське)0000
    125Гаврилиця ІгорДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)2008
    126Мигаров АлександрОріль (Царичанський р-н)0002
    127Юшкевич АлександрОФК Новомосковськ1004
    128Скрипник ВалентинОФК Новомосковськ0000
    129Голдін ДавидРапід (Кам`янське)0003
    130Стадніченко ОлексійРапід (Кам`янське)0001
    131Запольский ОлегМеталург (Дніпро)0006
    132Денисенко РоманХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    133Любчич ОлегОріль (Царичанський р-н)0005
    134Кравченко ІванФК Інтер U-17 (Дніпро)0001
    135Чернозуб ОлександрУФК U-16 (Дніпро)0005
    136Ситнік ОлекасндрОФК Новомосковськ0001
    137Стражников НикитаРапід (Кам`янське)0000
    138Канжов АртемОФК Новомосковськ0002
    139Мудрак Павло-0002
    140Подкомаровський Дмитро-0007
    141Радченко ВадимРапід (Кам`янське)0006
    142Недодаєв ІлляФК Інтер U-17 (Дніпро)0001
    143Фетисов ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)1007
    144Яковенко ОлександрОФК Новомосковськ0002
    145Чмель ПавелМеталург (Дніпро)0007
    146Учадзе ЗурабУФК U-16 (Дніпро)1001
    147Валуйко НазарЛідер U-19 (Дніпро)3004
    148Семенов ДмитроОФК Новомосковськ0002
    149Воротников АртурЛідер U-19 (Дніпро)0005
    150Шарий СергейМеталург (Дніпро)0001
    151Хорошаєв МикитаЛідер U-19 (Дніпро)0003
    152Зіненко СергійФК Інтер U-17 (Дніпро)0002
    153Илюхин ИванЛідер U-19 (Дніпро)1006
    154Шестаков ОлексійХлібозавод № 9 (Дніпро)0002
    155Столетній РоманХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    156Кучугурний ОлександрФК Інтер U-17 (Дніпро)0001
    157Майный ВиталийМеталург (Дніпро)0000
    158Бєлов РостиславДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0001
    159Ківінда ДаніельДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)4004
    160Гузєєв ДенисУФК U-16 (Дніпро)1004
    161Васько ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)0000
    162Бурзяк ДавидРапід (Кам`янське)0000
    163Федечко ДмитрийРапід (Кам`янське)0000
    164Литвиненко ВадимОФК Новомосковськ0002
    165Карпусь ЗахарУФК U-16 (Дніпро)0003
    166Альчинський МаксимУФК U-16 (Дніпро)0003
    167Портянко СергейОріль (Царичанський р-н)0003
    168Булгатов ДемидУФК U-16 (Дніпро)0004
    169Войцеховський РусланУФК U-16 (Дніпро)0003
    170Присвітлий АнтонРапід (Кам`янське)1004
    171Кільовий ОлександрУФК U-16 (Дніпро)1003
    172Тарасенко БогданУФК U-16 (Дніпро)0002
    173Мащук ПавлоУФК U-16 (Дніпро)0004
    174Крутенко Костянтин-0000
    175Назаренко НазарУФК U-16 (Дніпро)1003
    176Кулініч Микола-3008
    177Джоболда АлександрМеталург (Дніпро)2008
    178Пронько ВладиславУФК U-16 (Дніпро)0004
    179Подунов Єгор-0005
    180Архипов АндрейМайсадур (Царичанка)0000
    181Таран ЄгорУФК U-16 (Дніпро)0000
    182Дрозд Євген-1008
    183Кашеваров ІгорЛідер U-19 (Дніпро)0005
    184Збарах МиколаХлібозавод № 9 (Дніпро)0004
    185Васильченко ЕгорМеталург (Дніпро)0001
    186Шибинский ЯрославРапід (Кам`янське)0002
    187Видря ВячеславРапід (Кам`янське)0003
    188Шеламов ВадимФК Інтер U-17 (Дніпро)0006
    189Шестіріков НазарФК Інтер U-17 (Дніпро)3005
    190Козин ОлександрОріль (Царичанський р-н)1008
    191Кіча АнтонОріль (Царичанський р-н)0000
    192Бацман СтаніславХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    193Пономаренко ІванРапід (Кам`янське)0005
    194Рябой ДмитроЛідер U-19 (Дніпро)2013
    195Албул Андрій-0003
    196Надєїн Олег-0005
    197Коломоец ДмитрийОріль (Царичанський р-н)0001
    198Андрійчук Дмитро-0008
    199Недоступ ДмитроОФК Новомосковськ0003
    200Прокопенко ИльяОФК Новомосковськ0001
    201Савченко КириллМеталург (Дніпро)0000
    202Кияница МаксимМеталург (Дніпро)0000
    203Процан ТимофейХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    204Рибальченко ЯрославЛідер U-19 (Дніпро)0004
    205Вайсер Дмитро-0004
    206Савгань МаксимРапід (Кам`янське)0005
    207Пластун ЕвгенийХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    208Савченко ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)0002
    209Степанович ДанилоОФК Новомосковськ0002
    210Сірий БогданФК Інтер U-17 (Дніпро)0000
    211Шкарупа ЯрославОрион (Могилев)0000
    212Матвєєв АнатолійХлібозавод № 9 (Дніпро)2005
    213Горилый ТарасХлібозавод № 9 (Дніпро)0005
    214Базєєв ТарасХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    215Гура БогданЛідер U-19 (Дніпро)1002
    216Гончаров ДмитроФК Інтер U-17 (Дніпро)0001
    217Курупко МаксимУФК U-16 (Дніпро)4004
    218Єдинак АндрійФК Інтер U-17 (Дніпро)0003
    219Гаврющенко ВіталійХлібозавод № 9 (Дніпро)0003
    220Зуєв АмадейФК Інтер U-17 (Дніпро)0006
    221Кібець ІванФК Інтер U-17 (Дніпро)0006
    222Гида СергійАГРО-КМР (Троїцьке)1009
    223Максименко МаксимФК Інтер U-17 (Дніпро)0026
    224Белоус МихаилЛідер U-19 (Дніпро)0007
    225Антонов АлександрОФК Новомосковськ0015
    226Стафійчук ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)0003
    227Нечистенко ДаніілФК Інтер U-17 (Дніпро)0003
    228Обертас АртемРапід (Кам`янське)0000
    229Штанько АртемОріль (Царичанський р-н)0002
    230Робакидзе ГеоргийХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    231Риженко ЯрославФК Інтер U-17 (Дніпро)0001
    232Новицький АндрійХлібозавод № 9 (Дніпро)0002
    233Сергієнко КірілФК Інтер U-17 (Дніпро)0005
    234Белый ОлегОріль (Царичанський р-н)1001
    235Петренко АртемОріль (Царичанський р-н)0003
    236Мамедов Кямран-бейРапід (Кам`янське)0000
    237Кулик ЕгорОФК Новомосковськ0000
    238Макшанов МихаилОріль (Царичанський р-н)1001
    239Ратушний ОлегДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0006
    240Грицай РостиславОФК Новомосковськ0004
    241Хоменко ВалентинРапід (Кам`янське)0003
    242Фешков ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    243Уймин ГеннадийОФК Новомосковськ0001
    244Фешков СергійАГРО-КМР (Троїцьке)0001
    245Дорошенко АрсентійХлібозавод № 9 (Дніпро)0000
    246Яременко ОлексійАГРО-КМР (Троїцьке)0007
    247Бочкарев ВиталийОФК Новомосковськ0007
    248Ильюшонок СтаниславМеталург (Дніпро)0006
    249Мурга ІлляОФК Новомосковськ0002
    250Слойко ВикторОріль (Царичанський р-н)0005
    251Сальник ВладиславРапід (Кам`янське)0006
    252Галгаш КирилоРапід (Кам`янське)0000
    253Ковтун ДмитроМеталург (Дніпро)0000
    254Олійник ОлегДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0007
    255Кашуба ДанилоРапід (Кам`янське)0001
    256Ніколаєв ДмитроМеталург (Дніпро)0001
    257Котелевский АлександрОФК Новомосковськ0004
    258Біленко ОлександрФК Інтер U-17 (Дніпро)0001
    259Котенко ДмитрийОФК Новомосковськ1002
    260Поперека ОлегРапід (Кам`янське)0002
    261Кулініч ВладиславХлібозавод № 9 (Дніпро)0002
    262Сичов МиколаДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0004
    263Галич МаксимАГРО-КМР (Троїцьке)0003
    264Гурін АндрійАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    265Голдин ДаниилРапід (Кам`янське)0000
    266Воліченко НікітаОФК Новомосковськ0007
    267Захода СтаниславАвангард (Покров)0000
    268Анциферов ІванАГРО-КМР (Троїцьке)0004
    269Хоружий ДанилоДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0003
    270Левенец СергейМеталург (Дніпро)0000
    271Герасимов СергійАГРО-КМР (Троїцьке)0003
    272Гришин ИгорьХлібозавод № 9 (Дніпро)0004
    273Кініцький Андрій-1009
    274Архипенко РоманМеталург (Дніпро)0003
    275Савін МикитаФК Інтер U-17 (Дніпро)0000
    276Маринович ВалентинРапід (Кам`янське)0000
    277Фомін ДанилоДАФ Дніпро U-17 (Дніпро)0003
    278Жуков ЮрійАГРО-КМР (Троїцьке)0000
    279Парасюк МаксимЛідер U-19 (Дніпро)0000
    280Казновецкий АлександрЛідер U-19 (Дніпро)0007
    281Ванда ЄвгенійОріль (Царичанський р-н)0000
    282Козенко МаксимАГРО-КМР (Троїцьке)0002
    283Сергійчук ВалерійОріль (Царичанський р-н)0000
    284Апостол ДанилоЛідер U-19 (Дніпро)0000
    285Беляев АлександрХлібозавод № 9 (Дніпро)0001
    286Алексєєв ОлексійЛідер U-19 (Дніпро)0000
    287Нечепоренко ВладиславФК Інтер U-17 (Дніпро)0002