Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022 Група Б Картки

    0
    269

    Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022 Група Б Картки

    NГравецьClubЖКИгры
    1Лукаш ОлексійМДЮСШ U-17 (Дніпро)508
    2Горяний ОлександрДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)306
    3Попов ОлексійУФК U-15307
    4Бабець РусланДзержинець (Кам’янське)208
    5Сосновський ТігранАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)206
    6Марусич АндрейФК Лоцман (Новоолександрівка)205
    7Хуторнюк ВолодимирДзержинець (Кам’янське)208
    8Срібний ДанилоМДЮСШ U-16 (Дніпро)205
    9Мартинюк МикитаДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)206
    10Орищук ДмитроФК Інтер U-16206
    11Кузнецов ВикторКристал (Губиниха)206
    12Назаров ДанилоМДЮСШ U-17 (Дніпро)207
    13Швачко ДаниилДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)107
    14Підіско ЯрославДзержинець (Кам’янське)108
    15Сичов ДенисДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)104
    16Бабич НиколайДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)105
    17Рашевський ВолодимирАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)106
    18Шаповалов ДенисДзержинець (Кам’янське)104
    19Гераськін МихайлоФК Інтер U-16106
    20Рудень ВалерийФК Лоцман (Новоолександрівка)111
    21Дубовенко НазарФК Інтер U-16105
    22Біляєв МирославМДЮСШ U-16 (Дніпро)105
    23Шпаковський НазарМДЮСШ U-16 (Дніпро)105
    24Крутоус НікітаМДЮСШ U-16 (Дніпро)105
    25Єременко ОлександрКристал (Губиниха)105
    26Максимов КирилоФК Інтер U-16106
    27Жадько СергійФК Лоцман (Новоолександрівка)105
    28Вільцанюк ВладиславАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)105
    29Михайлінчук МикитаДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)105
    30Шамрай РодіонАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)102
    31Аношенков ІлляДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)114
    32Сльозка ІванУФК U-15107
    33Самусенко СтаніславУФК U-15106
    34Столенко МаксимУФК U-15105
    35Поліванов МикитаАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)107
    36Шруб СавелійУФК U-15107
    37Костючік ЯрославАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)105
    38Кобцев ЄгорАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)103
    39Гоцуляк ВолодимирАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)104
    40Буц МихайлоДзержинець (Кам’янське)105
    41Ніколаєв ДмитроДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)106
    42Сичевой ДенисФК Лоцман (Новоолександрівка)104
    43Косенко АндрійДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)102
    44Долбишев ІванУФК U-15106
    45Прищепов БогданДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)101
    46Бондаренко ОлександрУФК U-15106
    47Довженко АлександрФК Лоцман (Новоолександрівка)106
    48Кузьменко МаксимДзержинець (Кам’янське)104
    49Остапенко ФедірМДЮСШ U-16 (Дніпро)107
    50Кравченко АндрейФК Лоцман (Новоолександрівка)105
    51Орловський ЮрійФК Інтер U-16104
    52Литвин ОлександрФК «Роздори»106
    53Китриш ДмитроКристал (Губиниха)101
    54Салін РусланМДЮСШ U-17 (Дніпро)105
    55Брюховецкий АлександрКристал (Губиниха)106
    56Мурадов АрмандМДЮСШ U-17 (Дніпро)107
    57Мамедов СамірМДЮСШ U-17 (Дніпро)118
    58Разоков БогданМДЮСШ U-17 (Дніпро)105
    59Баєш ІванДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)002
    60Антонов РодіонДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)000
    61Тороп ЯрославМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    62Гаврилюк АртемФК Лоцман (Новоолександрівка)004
    63Букша СтаніславМДЮСШ U-17 (Дніпро)004
    64Торопчин РостиславДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)000
    65Петрович РостиславКристал (Губиниха)006
    66Рудовол МикитаМДЮСШ U-16 (Дніпро)006
    67Котов ГлібДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)001
    68Левченко ДанилоМДЮСШ U-17 (Дніпро)006
    69Маслаков СимонДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)001
    70Мерешніков ВячеславДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)004
    71Павлюченко АртемКристал (Губиниха)005
    72Оберемок ВолодимирДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)006
    73Паламаренко АндрійМДЮСШ U-16 (Дніпро)003
    74Попович ЄгорДзержинець (Кам’янське)008
    75Безнос ЮрійКристал (Губиниха)004
    76Арсеньєв ОлександрДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)002
    77Прудченко АнтонФК Лоцман (Новоолександрівка)000
    78Тищенко ВладиславМДЮСШ U-16 (Дніпро)003
    79Малий ІлляМДЮСШ U-17 (Дніпро)006
    80Христенко ДенисМДЮСШ U-16 (Дніпро)002
    81Котов АндрійДзержинець (Кам’янське)001
    82Найдьонов ЄвгенійМДЮСШ U-17 (Дніпро)000
    83Щербак ФедірМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    84Рокоман ТимофійАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)001
    85Чумак ДмитроУФК U-15006
    86Денисенко РостиславДзержинець (Кам’янське)003
    87Середенко В’ячеславАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)001
    88Шмегевський МихайлоМДЮСШ U-16 (Дніпро)001
    89Носенко СергейКристал (Губиниха)006
    90Елисеев ЕгорДзержинець (Кам’янське)007
    91Средняков ВладиславАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)001
    92Сіліченко ОлексійФК Лоцман (Новоолександрівка)000
    93Платонов ВікторДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)004
    94Чернишенко ОлександрМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    95Татарчук МихайлоАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)000
    96Чалик ДанилоАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)002
    97Штипуляк ІванАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)006
    98Исмайлов БайрамФК «Роздори»002
    99Іщенко МикитаМДЮСШ U-17 (Дніпро)006
    100Леонтьєв АркадійМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    101Сягайло ІгорДзержинець (Кам’янське)001
    102Супрун ДаніїлДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)003
    103Кононенко ДмитроФК Інтер U-16005
    104Кирпиченко КостянтинФК Лоцман (Новоолександрівка)001
    105Бондаренко АнтонФК Лоцман (Новоолександрівка)001
    106Стрілецький ІгнатДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)003
    107Барбуль ОлегДзержинець (Кам’янське)005
    108Дауда Рошід ОламілеканФК Лоцман (Новоолександрівка)005
    109Кравченко ДенисМДЮСШ U-17 (Дніпро)004
    110Матвієвський МаксимФК Інтер U-16007
    111Боднар СергійФК Лоцман (Новоолександрівка)002
    112Махіня ВолодимирФК Інтер U-16006
    113Рожанський МихайлоМДЮСШ U-17 (Дніпро)007
    114Яцун АртемФК Лоцман (Новоолександрівка)005
    115Баркар МикитаМДЮСШ U-17 (Дніпро)008
    116Коцюба ОлександрФК Інтер U-16007
    117Метлін МикитаФК Інтер U-16003
    118Лисаченко КирилоФК Інтер U-16005
    119Федорченко ДмитроФК Інтер U-16005
    120Мізін ЄгорФК Інтер U-16006
    121Туболєв ПавлоФК Інтер U-16004
    122Реутов ДанилоФК Інтер U-16006
    123Мацієвський ОлексійФК Інтер U-16003
    124Одінцов ВікторФК Лоцман (Новоолександрівка)005
    125Юркін ІлляДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)001
    126Тершак МиколаФК Інтер U-16004
    127Ільїнов СтепанФК Інтер U-16004
    128Проценко СеменДзержинець (Кам’янське)005
    129Кравцов МикитаМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    130Ломов ЄгорМДЮСШ U-17 (Дніпро)006
    131Гурський ІванМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    132Бабенко МикитаФК Інтер U-16006
    133Бездверний ДмитроМДЮСШ U-17 (Дніпро)004
    134Гарнага ЯрославМДЮСШ U-16 (Дніпро)002
    135Зінченко ВячеславФК Інтер U-16016
    136Парамонов НікітаАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)005
    137Репников ЯрославАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)000
    138Челак РоманФК Лоцман (Новоолександрівка)000
    139Ивченко МирославДзержинець (Кам’янське)000
    140Гулакян ТимурФК Лоцман (Новоолександрівка)000
    141Кібець АндрійФК Інтер U-16015
    142Гнезділов ІларійДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)000
    143Кірнос ДанилоДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)001
    144Коношко АндрійДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)003
    145Безматерних РостиславМДЮСШ U-16 (Дніпро)002
    146Красіля МикитаМДЮСШ U-17 (Дніпро)000
    147Момотов РусланДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)003
    148Сазоненко МаксимМДЮСШ U-17 (Дніпро)008
    149Маяков ЄвгенУФК U-15007
    150Пугач ГлібАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)006
    151Сиволап ОлегФК «Роздори»001
    152Літвін ОлександрКристал (Губиниха)005
    153Марченко ОлександрКристал (Губиниха)001
    154Недавній ОлександрКристал (Губиниха)006
    155Гриньов ДанилоМДЮСШ U-16 (Дніпро)006
    156Чернишенко ВіталійФК Лоцман (Новоолександрівка)000
    157Пащенко МаксимКристал (Губиниха)003
    158Плівачук АртемКристал (Губиниха)000
    159Іщенко МикитаФК «Роздори»001
    160Ломідзе ДавідМДЮСШ U-16 (Дніпро)006
    161Онищенко ЄвгенФК Лоцман (Новоолександрівка)006
    162Рибін ЮрійКристал (Губиниха)006
    163Егорин ИванФК Лоцман (Новоолександрівка)003
    164Почтовик ВладиславКристал (Губиниха)002
    165Сірко ОлегКристал (Губиниха)006
    166Пасєвін ІванМДЮСШ U-16 (Дніпро)006
    167Сірко ПавлоКристал (Губиниха)004
    168Симоненко ОлександрМДЮСШ U-16 (Дніпро)007
    169Сарін МаксимМДЮСШ U-16 (Дніпро)005
    170Будагов АртемФК Лоцман (Новоолександрівка)000
    171Артеменко ДмитроФК Лоцман (Новоолександрівка)003
    172Малько МатвійМДЮСШ U-16 (Дніпро)007
    173Матяж ВладиславМДЮСШ U-16 (Дніпро)005
    174Костенко КирилоМДЮСШ U-16 (Дніпро)002
    175Неклеса СтаниславДзержинець (Кам’янське)007
    176Колобаєв СтаніславДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)000
    177Махнюк ВладиславФК «Роздори»005
    178Ковальчук ВіталійКристал (Губиниха)004
    179Кравцов ІлляМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    180Самко ДмитроФК «Роздори»002
    181Скиба ВикторДзержинець (Кам’янське)004
    182Галкін ЕдуардФК «Роздори»007
    183Кравченко ІванФК «Роздори»003
    184Черезов ДмитроМДЮСШ U-17 (Дніпро)007
    185Кучеренко ВадимФК «Роздори»005
    186Явиця ДенисДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)007
    187Лаврентьєв МикитаФК «Роздори»002
    188Миршавка ОлександрФК «Роздори»007
    189Полянський СергійФК «Роздори»014
    190Портненко ДмитроФК «Роздори»006
    191Рондов КостянтинФК «Роздори»002
    192Рудник АнтонФК «Роздори»005
    193Сахно ОлександрФК «Роздори»007
    194Герасимов АлександрФК «Роздори»003
    195Тонконогов ІванФК «Роздори»007
    196Фільченков ОлександрФК «Роздори»007
    197Деркач ВіталійКристал (Губиниха)005
    198Ахмед МубаракФК Лоцман (Новоолександрівка)003
    199Васильєв СтаніславФК Лоцман (Новоолександрівка)001
    200Сальник ВладиславДзержинець (Кам’янське)004
    201Усенко АнтонКристал (Губиниха)006
    202Василець ОлександрКристал (Губиниха)001
    203Гавриленко ОлегКристал (Губиниха)002
    204Горелов ВіталійКристал (Губиниха)005
    205Джигайло АртемКристал (Губиниха)006
    206Залозний ДанилоКристал (Губиниха)004
    207Шевченко ЯрославМДЮСШ U-16 (Дніпро)006
    208Дружинін ЯрославАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)004
    209Кірпенко МаксимДзержинець (Кам’янське)006
    210Бабіч ДмитроДзержинець (Кам’янське)006
    211Войтишин ВалентинАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)001
    212Закотянський ДенисУФК U-15005
    213Воробйов МихайлоАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)000
    214Кабуан АнтонУФК U-15006
    215Гаркуша БогданАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)007
    216Каменський ОлександрУФК U-15007
    217Комарницький КостянтинУФК U-15001
    218Векленко РусланФК Лоцман (Новоолександрівка)000
    219Грідін ЯнАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)001
    220Красняник ІванУФК U-15001
    221Левицький ЄвгенійУФК U-15006
    222Коценко ЄгорАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)006
    223Лішенко ДанилоУФК U-15004
    224Єфремов ДенисУФК U-15007
    225Кобеза АртемАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)004
    226Логвин АртемУФК U-15005
    227Погонец АлексейФК Лоцман (Новоолександрівка)002
    228Маліновський НікітаУФК U-15000
    229Коваленко РостиславАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)003
    230Валько АнтонФК «Роздори»003
    231Игнатенков ВячеславФК Лоцман (Новоолександрівка)005
    232Веліканов СтаніславДзержинець (Кам’янське)000
    233Плотко РостиславУФК U-15003
    234Мшвілдадзе ДавітіАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)004
    235Павлюк ОлександрАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)005
    236Прилуцький СтаніславУФК U-15003
    237Заверуха ІванУФК U-15006
    238Варчук РостиславДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)004
    239Зазовський ДанилоДзержинець (Кам’янське)008
    240Сабанцев ДанилоФК «Роздори»005
    241Захаров МаксимМДЮСШ U-16 (Дніпро)003
    242Сємєхін ІлляМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    243Баус АртемДзержинець (Кам’янське)008
    244Бондаренко ІванМДЮСШ U-16 (Дніпро)005
    245Єрмак МаксимАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)007
    246Нагорний БогданАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)002
    247Сідько СергійДзержинець (Кам’янське)000
    248Волівач ОлегМДЮСШ U-16 (Дніпро)000
    249Філоненко ІванДзержинець (Кам’янське)007
    250Несправа ОлександрФК «Роздори»001
    251Шкробот ОлександрДзержинець (Кам’янське)000
    252Штепенко ЕдуардДзержинець (Кам’янське)007
    253Водолага АндрійДзержинець (Кам’янське)000
    254Рослик ІгорКристал (Губиниха)005
    255Пономаренко СергійДзержинець (Кам’янське)006
    256Бальоха АндрійФК Лоцман (Новоолександрівка)006
    257Сиденко ДаниилДзержинець (Кам’янське)000
    258Чалый АлександрФК Лоцман (Новоолександрівка)005
    259Яланбаев КириллДзержинець (Кам’янське)007
    260Печников ДавидДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)002
    261Ткаченко АндрейФК Лоцман (Новоолександрівка)004
    262Шевага ДенисДЮСШ-7-Океан U-19 (Дніпро)004
    263Єкасьов ДавидАкадемія Ротаня і Зозулі U-17 (Дніпро)006
    264Волошин ІлляУФК U-15007
    265Гаржа АртемУФК U-15006
    266Губенко РамірУФК U-15006
    267Карпенко ВладиславМДЮСШ U-17 (Дніпро)006