Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022 Група А Картки

    0
    196

    Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022 Група А Картки

    NГравецьClubЖКИгры
    1Талан ДенисРапід (Кам`янське)306
    2Мітін МирославСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)207
    3Белый ОлегОФК Новомосковськ208
    4Сидоренко МиланОФК Новомосковськ206
    5Водяницкий НиколайФК Павлоград208
    6Очеретяний ОлександрОФК Новомосковськ202
    7Мохаммед ХарібФК Павлоград207
    8Гаврющенко ВіталійХлібозавод № 9 (Дніпро)203
    9Рєзнік АнтонОФК Новомосковськ206
    10Шмелёв ДаниилНФК «Дніпро-Техмаш»205
    11Лопатенко МаксимКоманда Дніпра (Дніпро)208
    12Ревунов МикитаДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)205
    13Вайсер ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)206
    14Рябой ДмитроНФК «Дніпро U-17»204
    15Мартюхін ІлляНФК «Дніпро U-17»215
    16Горилый ТарасХлібозавод № 9 (Дніпро)203
    17Гаджієв Афшін Алі оглуКоманда Дніпра (Дніпро)107
    18Діденко ДмитроОФК Новомосковськ106
    19Гельмель ОлександрОФК Новомосковськ106
    20Махонин АртемФК Павлоград105
    21Шубін ІванФК Павлоград108
    22Сметанин ГлебХлібозавод № 9 (Дніпро)106
    23Болдирєв ЛевНФК «Дніпро U-17»104
    24Люсик ДмитрийРапід (Кам`янське)104
    25Кривошея ВіталійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)106
    26Плотко ОлексійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)107
    27Стафійчук ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)104
    28Файдор АртемСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)107
    29Максименко ВолодимирНФК «Дніпро U-17»107
    30Абіді ОмарФК Павлоград102
    31Мороз ДаніїлФК Інтер U-17 (Дніпро)107
    32Резніченко АнтонОФК Новомосковськ106
    33Сустав ОлександрХлібозавод № 9 (Дніпро)105
    34Митченко ВладиславКоманда Дніпра (Дніпро)106
    35Ярошенко СергейФК Павлоград108
    36Різниченко ЄвгенійФК Інтер U-17 (Дніпро)107
    37Валієв ВалентинУФК U-16 (Дніпро)104
    38Лященко ОлексійУФК U-16 (Дніпро)104
    39Калина ДмитроКоманда Дніпра (Дніпро)104
    40Жінчин БогданКоманда Дніпра (Дніпро)107
    41Куринька ИванХлібозавод № 9 (Дніпро)111
    42Абіб Алла СуфьянФК Павлоград103
    43Кисельов ОлексійДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)106
    44Базаров ЄгорСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)113
    45Кудря МаксимРапід (Кам`янське)107
    46Демченко МаксимСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)105
    47Самойленко СергійКоманда Дніпра (Дніпро)107
    48Білик СвятославФК Інтер U-17 (Дніпро)116
    49Дуков ДенисРапід (Кам`янське)106
    50Гажемон ЮрийРапід (Кам`янське)102
    51Кудрявцев ЮрийРапід (Кам`янське)103
    52Семенов ЄвгенСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)114
    53Шкурко ВалентинДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)106
    54Чумак ОлександрДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)103
    55Присвітлий АнтонРапід (Кам`янське)102
    56Белов АртурКоманда Дніпра (Дніпро)105
    57Чигер ЄгорДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)104
    58Благодарний ЕдуардУФК U-16 (Дніпро)103
    59Филенко ВалентинОФК Новомосковськ107
    60Смолярчук ІгорКоманда Дніпра (Дніпро)108
    61Чивга МаксимОФК Новомосковськ103
    62Скарлош АндрейФК Павлоград105
    63Теодорович ЕльдарДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)106
    64Зозуля РоманНФК «Дніпро U-17»105
    65Антоник МаксимКоманда Дніпра (Дніпро)107
    66Новіцький ІванУФК U-16 (Дніпро)002
    67Дон АнтонУФК U-16 (Дніпро)001
    68Посмик ВолодимирФК Інтер U-17 (Дніпро)006
    69Кравченко ФеліксФК Інтер U-17 (Дніпро)004
    70Федоріщев ЄвгенСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)002
    71Шевчик МаркУФК U-16 (Дніпро)002
    72Бутенко ТимурУФК U-16 (Дніпро)004
    73Гришин ИгорьФК Павлоград007
    74Носик БогданФК Інтер U-17 (Дніпро)003
    75Салабай АнтонОФК Новомосковськ000
    76Афанасьєв ІванСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)005
    77Положий ІванУФК U-16 (Дніпро)004
    78Герасимов СергійФК Павлоград003
    79Бочкарев ВиталийОФК Новомосковськ005
    80Дробний ДаниїлФК Інтер U-17 (Дніпро)005
    81Подобный АртемОФК Новомосковськ003
    82Якименко ДаніілУФК U-16 (Дніпро)003
    83Безбатько ГлібФК Інтер U-16 (Дніпро)006
    84Хайло МаксимФК Інтер U-17 (Дніпро)006
    85Жуков ЮрійФК Павлоград000
    86Гуров ЄвгенійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)006
    87Єненко ОлександрСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    88Благодарний ДавидУФК U-16 (Дніпро)002
    89Снєжков СергійФК Павлоград004
    90Шевченко ЯрославУФК U-16 (Дніпро)004
    91Воловой ЕвгенийФК Енергія-Тополь (Дніпро)001
    92Цимбал ОлександрКоманда Дніпра (Дніпро)003
    93Алексєєв ОлексійНФК «Дніпро U-17»001
    94Зева НикитаОФК Новомосковськ007
    95Пшеничнюк ОлександрУФК U-16 (Дніпро)003
    96Дар’єв РоманОФК Новомосковськ000
    97Шестаков ОлексійХлібозавод № 9 (Дніпро)005
    98Мурлян АндрійФК Інтер U-17 (Дніпро)001
    99Жила СергійУФК U-16 (Дніпро)002
    100Самцов ВиталийОФК Новомосковськ004
    101Джафаров НурланКоманда Дніпра (Дніпро)003
    102Чорний ДмитроФК Інтер U-17 (Дніпро)001
    103Гавриленко ДанилоФК Павлоград006
    104Медведев МаксимНФК «Дніпро U-17»003
    105Шакая МихайлоХлібозавод № 9 (Дніпро)002
    106Володин АртурКоманда Дніпра (Дніпро)008
    107Денисенко РоманХлібозавод № 9 (Дніпро)001
    108Омелян ОлександрСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    109Литвиненко ВадимОФК Новомосковськ008
    110Гаран СавелійУФК U-16 (Дніпро)002
    111Гребонос ЄгорУФК U-16 (Дніпро)002
    112Кльопка ІгорУФК U-16 (Дніпро)000
    113Велитченко ВячеславРапід (Кам`янське)002
    114Павлов ДанилоУФК U-16 (Дніпро)004
    115Кулініч МиколаХлібозавод № 9 (Дніпро)004
    116Перехода НикитаКоманда Дніпра (Дніпро)001
    117Конопльов ВіталійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)006
    118Проказа ДавидРапід (Кам`янське)006
    119Канжов АртемОФК Новомосковськ001
    120Ридный СергейРапід (Кам`янське)001
    121Мудрак ПавлоХлібозавод № 9 (Дніпро)001
    122Радченко ВадимРапід (Кам`янське)000
    123Гелетей АлександрРапід (Кам`янське)000
    124Неруш АндрейХлібозавод № 9 (Дніпро)003
    125Фетисов ЕвгенийНФК «Дніпро U-17»002
    126Снопов ТимофійФК Павлоград007
    127Якимащенко АртемКоманда Дніпра (Дніпро)003
    128Солодкий ВадимФК Павлоград002
    129Теслюк ВладиславРапід (Кам`янське)000
    130Нестеренко ТимурФК Інтер U-17 (Дніпро)004
    131Лазаренко ОлександрКоманда Дніпра (Дніпро)002
    132Буков ЕвгенийФК Павлоград008
    133Нечепоренко МикитаФК Інтер U-17 (Дніпро)004
    134Рильський ДенисКоманда Дніпра (Дніпро)005
    135Скрипник ВалентинОФК Новомосковськ000
    136Пивовар ДанилоФК Інтер U-17 (Дніпро)007
    137Гришуков ОлегРапід (Кам`янське)004
    138Меліхов РоманФК Інтер U-17 (Дніпро)001
    139Надтока РодіонРапід (Кам`янське)002
    140Наумук ІванРапід (Кам`янське)004
    141Шевченко ІлляРапід (Кам`янське)002
    142Гажемон ЮрийРапід (Кам`янське)003
    143Конебас ВладиславНФК «Дніпро U-17»003
    144Фомін МаксимКоманда Дніпра (Дніпро)006
    145Сулименко МаксимФК Інтер U-17 (Дніпро)002
    146Голдін ДавидРапід (Кам`янське)005
    147Федоренко ОлександрФК Інтер U-17 (Дніпро)005
    148Войт ДмитроОФК Новомосковськ003
    149Федоренко МикитаФК Інтер U-17 (Дніпро)004
    150Волок ЯрославОФК Новомосковськ007
    151Бодня ЕвгенийНФК «Дніпро U-17»001
    152Чуев ДмитроОФК Новомосковськ001
    153Дяченко РоманРапід (Кам`янське)005
    154Чорновол КирилоФК Інтер U-17 (Дніпро)005
    155Пацеляк ВіталійФК Павлоград000
    156Шмелёв АлександрНФК «Дніпро U-17»001
    157Олейник АлександрОФК Новомосковськ003
    158Стратій ВолодимирДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)002
    159Журжа РамірФК Інтер U-17 (Дніпро)005
    160Хотюн АртемХлібозавод № 9 (Дніпро)002
    161Суменкін АнтонОФК Новомосковськ006
    162Сало МикитаКоманда Дніпра (Дніпро)006
    163Зінченко АртемОФК Новомосковськ002
    164Черняєв МикитаСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)003
    165Штанько АртемНФК «Дніпро U-17»001
    166Чечушков РусланОФК Новомосковськ003
    167Антонов АлександрОФК Новомосковськ001
    168Матвєєв АнатолійХлібозавод № 9 (Дніпро)005
    169Макаров ВладиславСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)003
    170Латко ВикторФК Павлоград003
    171Шмигельский ВладимирСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)003
    172Макаров НикитаСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)007
    173Бараник ІванФК Павлоград002
    174Кожушко ДмитроСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    175Федорченко ДенисФК Павлоград001
    176Балук ЯрославРапід (Кам`янське)007
    177Кулініч ОлександрХлібозавод № 9 (Дніпро)000
    178Джумига АртемХлібозавод № 9 (Дніпро)005
    179Цуркан ИванХлібозавод № 9 (Дніпро)003
    180Гура БогданНФК «Дніпро U-17»001
    181Гаврилюк ІлляКоманда Дніпра (Дніпро)008
    182Жосан ОлекандрУФК U-16 (Дніпро)002
    183Козлов ЄвгенХлібозавод № 9 (Дніпро)003
    184Довгополий РоманКоманда Дніпра (Дніпро)007
    185Дронь АлександрРапід (Кам`янське)001
    186Козарь ІгорКоманда Дніпра (Дніпро)001
    187Чапля ВладиславФК Павлоград002
    188Касаткин АлександрКоманда Дніпра (Дніпро)000
    189Емельянов ФедорФК Павлоград005
    190Турченко ДмитрийОФК Новомосковськ007
    191Ермоленко РоманКоманда Дніпра (Дніпро)008
    192Подунов ЄгорХлібозавод № 9 (Дніпро)002
    193Бондарев ВиталийРапід (Кам`янське)003
    194Мазанко ЄгорСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)003
    195Лоик ДмитрийРапід (Кам`янське)000
    196Ульяненко РусланСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    197Ненашев НикитаРапід (Кам`янське)000
    198Синенко АлександрРапід (Кам`янське)004
    199Трубіцин ОлександрСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)007
    200Зиненко ДенисРапід (Кам`янське)004
    201Чуприн АртурФК Павлоград000
    202Федечко ДмитрийРапід (Кам`янське)007
    203Кара НикитаСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    204Приймаченко ВладиславКоманда Дніпра (Дніпро)004
    205Хоменко ВалентинРапід (Кам`янське)000
    206Кулініч ВладиславХлібозавод № 9 (Дніпро)001
    207Вілберфорс КонторСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    208Лаппа АртемКоманда Дніпра (Дніпро)005
    209Нагорний ІлляКоманда Дніпра (Дніпро)000
    210Панасенко СергійУФК U-16 (Дніпро)003
    211Пластун ЕвгенийХлібозавод № 9 (Дніпро)003
    212Панамарчук ВладиславУФК U-16 (Дніпро)003
    213Назаров МаксимУФК U-16 (Дніпро)005
    214Вісковатов ЗахарФК Інтер U-17 (Дніпро)002
    215Куліченко КостянтинСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    216Чорнобай АнатолійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)006
    217Ігнатенко ВладиславСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)004
    218Віджаясекара Дінеш АсантаДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)005
    219Заверуха ІванУФК U-15000
    220Корогод МаксимДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)006
    221Маєвський ІванДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)003
    222Мухін ОлексійДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)005
    223Риков СергійДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)005
    224Приймаченко ДанілКоманда Дніпра (Дніпро)004
    225Артеменко АлесандрРапід (Кам`янське)007
    226Хаустов АртемДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)006
    227Романюк КирилоХлібозавод № 9 (Дніпро)012
    228Осипян АртурХлібозавод № 9 (Дніпро)000
    229Маліков ЄвгенійОФК Новомосковськ005
    230Кириченко АндрійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)006
    231Ігнат’єв ЯрославДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)003
    232Артюшенко КирилоСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)003
    233Стеценко АндрейХлібозавод № 9 (Дніпро)000
    234Біланов ОлександрФК Інтер U-17 (Дніпро)005
    235Воліченко НікітаОФК Новомосковськ003
    236Бойко ЄвгенФК Інтер U-17 (Дніпро)004
    237Александров АртемХлібозавод № 9 (Дніпро)000
    238Сметанка БогданУФК U-16 (Дніпро)004
    239Верба ВсеволодФК Інтер U-17 (Дніпро)000
    240Сичов ІгорФК Павлоград000
    241Коваленко ВладиславФК Павлоград003
    242Верховецкий ИгорьХлібозавод № 9 (Дніпро)005
    243Федорченко ІгорСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)003
    244Крамаренко КирилоУФК U-16 (Дніпро)005
    245Біліченко ВіталійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)007
    246Руденко ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)005
    247Решетняк СергійСК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)003
    248Дробот ВалентинРапід (Кам`янське)003
    249Новицький АндрійОФК Новомосковськ002
    250Андрійчук ДмитроХлібозавод № 9 (Дніпро)000
    251Батечко ДмитрийФК Павлоград002
    252Бунятян АрсенНФК «Дніпро U-17»006
    253Кудряшов ВладиславОФК Новомосковськ008
    254Першин РусланНФК «Дніпро U-17»006
    255Полоса ГригорійНФК «Дніпро U-17»006
    256Знібі АюбФК Павлоград008
    257Деркач АлександрОФК Новомосковськ000
    258Сильничий КирилоНФК «Дніпро U-17»004
    259Сусідко ОлександрНФК «Дніпро U-17»006
    260Худжадзе РусланРапід (Кам`янське)000
    261Трахт ОлександрНФК «Дніпро U-17»007
    262Колодинский СергейКоманда Дніпра (Дніпро)000
    263Кравченко АлександрКоманда Дніпра (Дніпро)000
    264Холошенко ЄгорНФК «Дніпро U-17»007
    265Крутиков СтаниславКоманда Дніпра (Дніпро)000
    266Шерстяних РоманНФК «Дніпро U-17»006
    267Волошин МаксимФК Павлоград007
    268Илюхин ИванНФК «Дніпро U-17»001