Турнір пам`яті М. Кудрицького 2022 Картки

    0
    35

    Турнір пам`яті М. Кудрицького 2022 Картки

    NГравецьClubЖКИгры
    1Білоус МаксимФК Газовик (Кам’янське)203
    2Назаренко НазарУФК U-17 (Дніпро)203
    3Пономаренко БогданНФК «Дніпро-Техмаш»204
    4Кисельов ЄгорФК Газовик (Кам’янське)202
    5Проненко ЄвгенФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)103
    6Варварич ДенисАГРО-КМР (Троїцьке)104
    7Линкевич ЕвгенийФК «Тріумф»101
    8Рубцов ОлександрНФК «Дніпро-Техмаш»104
    9Гура БогданНФК «Дніпро-Техмаш»104
    10Литвиненко ІванОріль (Царичанський р-н)101
    11Лисенко СтепанУФК U-17 (Дніпро)103
    12Інджибашвілі АмберкАГРО-КМР (Троїцьке)104
    13Петренко АртемАГРО-КМР (Троїцьке)102
    14Яременко ЮрийОріль (Царичанський р-н)101
    15Зеленюк ІлляФК «Тріумф»102
    16Бобирь ДмитроДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)105
    17Удовиченко АлександрФК «Тріумф»103
    18Кучер БогданФК Газовик (Кам’янське)103
    19Москаленко ГеоргійНФК «Дніпро-Техмаш»104
    20Вовк АртемАГРО-КМР (Троїцьке)104
    21Кувшинов ВадимНФК «Дніпро-Техмаш»103
    22Паєвський АртемДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)105
    23Алексанов СергійОріль (Царичанський р-н)103
    24Піроженко СтаніславХФК Пенуел (Кривий Ріг)104
    25Петруніч ДаніїлХФК Пенуел (Кривий Ріг)103
    26Крецул ДмитроУФК U-17 (Дніпро)103
    27Пастух ТарасУФК U-17 (Дніпро)103
    28Галенков ДенисОріль (Царичанський р-н)102
    29Черненко ДмитрийФК «Тріумф»102
    30Максименко ІлляДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)105
    31Солонько ВладиславХФК Пенуел (Кривий Ріг)104
    32Льога ДанилоФК Газовик (Кам’янське)103
    33Акопян ТігранУФК U-17 (Дніпро)003
    34Тарасов ЕдуардДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)004
    35Половенченков ІгорьФК Газовик (Кам’янське)000
    36Шкатюк ЯрославХФК Пенуел (Кривий Ріг)000
    37Передистий СтаніславОріль (Царичанський р-н)000
    38Румницький АртемійДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)000
    39Воротников АртурНФК «Дніпро-Техмаш»003
    40Бадер ІльясФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    41Ситько ДанилоДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)004
    42Бокулев БогданДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)005
    43Боярин МиколаФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)000
    44Чепурко ЮрійДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)004
    45Маркевич ОлександрДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)005
    46Благаренко ВладиславДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)003
    47Руднєв ІлляФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    48Збарах МиколаОріль (Царичанський р-н)003
    49Лапін МихайлоХФК Пенуел (Кривий Ріг)000
    50Тимошенко КирилоДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)005
    51Романов РенатДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)001
    52Арутюнян ЕрикАГРО-КМР (Троїцьке)003
    53Хільченко ОлександрДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)003
    54Кучерявий РоманХФК Пенуел (Кривий Ріг)003
    55Гужва ДмитроФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)001
    56Шульга АндрійХФК Пенуел (Кривий Ріг)001
    57Таряник МаксимОріль (Царичанський р-н)002
    58Яровенко ЯрославФК Газовик (Кам’янське)003
    59Кіптілий РусланНФК «Дніпро-Техмаш»003
    60Стеценко АртемХФК Пенуел (Кривий Ріг)000
    61Журавель ВладиславДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)004
    62Чауай РеддадХФК Пенуел (Кривий Ріг)001
    63Лебедєв ОлександрДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)005
    64Череватий ГлібХФК Пенуел (Кривий Ріг)002
    65Дем’яновський КирилоФК Газовик (Кам’янське)002
    66Шарков ОлександрХФК Пенуел (Кривий Ріг)003
    67Шащенко ДанилоХФК Пенуел (Кривий Ріг)003
    68Молодцов БогданДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)000
    69Клюс АнатолийАГРО-КМР (Троїцьке)004
    70Шкафер ВсеволодХФК Пенуел (Кривий Ріг)004
    71Илюхин ИванНФК «Дніпро-Техмаш»003
    72Овсянников БогданОріль (Царичанський р-н)003
    73Пилипенко ВладиславДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)005
    74Колесніков ОлександрОріль (Царичанський р-н)000
    75Яременко ОлексійАГРО-КМР (Троїцьке)003
    76Підгурський ВалерійДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)002
    77Грецайчук АндрійФК Газовик (Кам’янське)003
    78Плєханов ОлександрФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    79Пригунов МихайлоДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)000
    80Сегеда РоманФК Газовик (Кам’янське)000
    81Войцеховський РусланУФК U-17 (Дніпро)000
    82Гузєєв ДенисУФК U-17 (Дніпро)003
    83Трикоз МатвійУФК U-17 (Дніпро)003
    84Білоконь ВікторУФК U-17 (Дніпро)003
    85Чуйко СергейОріль (Царичанський р-н)001
    86Дрозд ЄвгенАГРО-КМР (Троїцьке)004
    87Таран ЄгорУФК U-17 (Дніпро)003
    88Стратий ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)000
    89Дорошенко ДмитрийФК «Тріумф»003
    90Докукин ВладиславНФК «Дніпро-Техмаш»002
    91Пронько ВладиславУФК U-17 (Дніпро)003
    92Дикарев СергейХФК Пенуел (Кривий Ріг)003
    93Палюх АртемОріль (Царичанський р-н)000
    94Липка ЮрийОріль (Царичанський р-н)001
    95Сидоренко НазарАГРО-КМР (Троїцьке)002
    96Баширов РусланФК «Тріумф»000
    97Васько ЕвгенийОріль (Царичанський р-н)003
    98Спільняк ДмитроФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    99Баштанник АндрейФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    100Шкель ІлляДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)000
    101Жарко ДмитроФК Газовик (Кам’янське)003
    102Молчанов ДенисХФК Пенуел (Кривий Ріг)001
    103Карпусь ЗахарУФК U-17 (Дніпро)003
    104Альчинський МаксимУФК U-17 (Дніпро)003
    105Портянко СергейОріль (Царичанський р-н)000
    106Хруленко АндрейОріль (Царичанський р-н)002
    107Чернуха ДмитроФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    108Голіков ІгорФК «Тріумф»002
    109Подолянчик АндрейАГРО-КМР (Троїцьке)004
    110Тарасов ІванАГРО-КМР (Троїцьке)004
    111Корж МаксимОріль (Царичанський р-н)003
    112Майоренко ДаніілНФК «Дніпро-Техмаш»013
    113Лясота ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)000
    114Кваша ДенисФК «Тріумф»003
    115Корніленко СтаніславФК «Тріумф»003
    116Швець ОлексійФК Газовик (Кам’янське)003
    117Шпильовий АндрійНФК «Дніпро-Техмаш»003
    118Хижняк ОлексійФК «Тріумф»001
    119Шевельов НікітаФК «Тріумф»002
    120Коваль ІгорФК Газовик (Кам’янське)002
    121Таран МаксимФК Газовик (Кам’янське)003
    122Полюлях НикитаДзержинець (Кам’янське)000
    123Кіріченко ДанилоФК Газовик (Кам’янське)002
    124Басовский ДаниилФК Газовик (Кам’янське)000
    125Прохоров СергійДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)000
    126Дрозд МаксимАГРО-КМР (Троїцьке)000
    127Билык МаксимОріль (Царичанський р-н)001
    128Ушаков СергійНФК «Дніпро-Техмаш»002
    129Чернозуб ОлександрУФК U-17 (Дніпро)000
    130Дубовик СергійАГРО-КМР (Троїцьке)001
    131Кулько АндрійАГРО-КМР (Троїцьке)004
    132Любарський ДанилоНФК «Дніпро-Техмаш»003
    133Васін АндрійФК «Тріумф»002
    134Зарва ВіталійАГРО-КМР (Троїцьке)000
    135Оторвін СеменХФК Пенуел (Кривий Ріг)000
    136Нарзуллаєв ІскандарФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)000
    137Головников НикитаФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)000
    138Зуєв АмадейНФК «Дніпро-Техмаш»000
    139Шукалов АлександрАГРО-КМР (Троїцьке)001
    140Бабенко ВладиславФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)000
    141Щербина АлексейФК «Тріумф»003
    142Бойко ДанилоФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    143Заровний ВладиславДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)003
    144Гюльназаров ДмитроФК «Тріумф»002
    145Гриценко АнтонФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)000
    146Ховайко КириллФК Газовик (Кам’янське)000
    147Божко ДенисФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    148Нечаєв ВолодимирФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    149Левчук ЯрославНФК «Дніпро-Техмаш»003
    150Тимошевський СтаніславФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)000
    151Пічкуров ПавлоАГРО-КМР (Троїцьке)000
    152Чайковський АндрійФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)001
    153Дубовик ДенисАГРО-КМР (Троїцьке)001
    154Петренко ЕвгенийАГРО-КМР (Троїцьке)003
    155Балабас ОлексійФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    156Лебідь ДаніїлУФК U-17 (Дніпро)003
    157Порохнявый АндрейОріль (Царичанський р-н)003
    158Шрамко ВіталийФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    159Одношевний ДмитроУФК U-17 (Дніпро)003
    160Шутильов НазарійФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    161Швидкий ВіталійФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    162Будняк ІванОріль (Царичанський р-н)001
    163Курупко МаксимУФК U-17 (Дніпро)002
    164Лисаченко МаксимФК «Тріумф»002
    165Засенко АндрійАГРО-КМР (Троїцьке)000
    166Кучеренко НикитаОріль (Царичанський р-н)003
    167Поздняков ЄгорДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)005
    168Бізирка ДанилоОріль (Царичанський р-н)003
    169Шишка ВладиславОріль (Царичанський р-н)003
    170Вишневский НикитаНФК «Дніпро-Техмаш»000
    171Зайцев ВладиславОріль (Царичанський р-н)003
    172Волошин ЕрнестФК «Тріумф»000
    173Слойко ВикторОріль (Царичанський р-н)000
    174Гнідий ІлляФК «Тріумф»000
    175Давиденко АртурФК «Тріумф»003
    176Зиско ВасилийФК «Тріумф»002
    177Савченко ВладиславАГРО-КМР (Троїцьке)002
    178Гида СергійАГРО-КМР (Троїцьке)003
    179Лучка АлексейФК «Тріумф»002
    180Білий ОлександрФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)001
    181Бойко РоманФК Газовик (Кам’янське)002
    182Санін ВячеславФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)001
    183Делятинский ДмитрийАГРО-КМР (Троїцьке)001
    184Робакидзе ГеоргийФК «Тріумф»001
    185Сылка ИльяФК «Тріумф»003
    186Трантин ИгорьФК «Тріумф»001
    187Грановський ДенисНФК «Дніпро-Техмаш»004
    188Олейник АртемФК «Тріумф»001
    189Цебро ВладиславФК «Тріумф»002
    190Шугаев ДенисФК «Тріумф»003
    191Шаповалов СвятославОріль (Царичанський р-н)001
    192Старгородський МаксимУФК U-17 (Дніпро)000
    193Петров АндрійАГРО-КМР (Троїцьке)002
    194Головко ЮрійХФК Пенуел (Кривий Ріг)004
    195Гюльбасарян АртурНФК «Дніпро-Техмаш»003
    196Ладыгин АндрейАГРО-КМР (Троїцьке)004
    197Зіятдінов ВадимНФК «Дніпро-Техмаш»001
    198Анциферов ІванАГРО-КМР (Троїцьке)003
    199Лісняк ДанилоНФК «Дніпро-Техмаш»000
    200Баданов АртемАГРО-КМР (Троїцьке)000
    201Губка ЯрославНФК «Дніпро-Техмаш»001
    202Проскура РостиславНФК «Дніпро-Техмаш»004
    203Байрамов Орхан Рустам ОглиХФК Пенуел (Кривий Ріг)004
    204Глінко ВладиславХФК Пенуел (Кривий Ріг)003
    205Марков МиколаХФК Пенуел (Кривий Ріг)001
    206Казновецкий АлександрНФК «Дніпро-Техмаш»000
    207Вишневський МикитаФК Газовик (Кам’янське)003
    208Головньов ВладиславХФК Пенуел (Кривий Ріг)000
    209Козенко МаксимАГРО-КМР (Троїцьке)003
    210Гудаченко ІлляХФК Пенуел (Кривий Ріг)004
    211Закладний ДмитроХФК Пенуел (Кривий Ріг)001
    212Дронов РоманФК «Тріумф»003
    213Алексєєв ОлексійНФК «Дніпро-Техмаш»003
    214Усенко АнтонХФК Пенуел (Кривий Ріг)000
    215Павлюк ДавидНФК «Дніпро-Техмаш»000
    216Маслов ВладиславХФК Пенуел (Кривий Ріг)004
    217Матко СергійХФК Пенуел (Кривий Ріг)004
    218Пелих ОлександрОріль (Царичанський р-н)002
    219Михайлов ДанилоХФК Пенуел (Кривий Ріг)004
    220Захода СтаниславНФК «Дніпро-Техмаш»004
    221Рудавський БогданФК Газовик (Кам’янське)003
    222Пімонов АнтонОріль (Царичанський р-н)003
    223Шибинский ЯрославАГРО-КМР (Троїцьке)002
    224Ткаченко ОлександрУФК U-17 (Дніпро)003
    225Шляпін РоманУФК U-17 (Дніпро)003
    226Куликов ЗахарФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    227Величко ДаніїлХФК Пенуел (Кривий Ріг)000
    228Козин ОлександрОріль (Царичанський р-н)000
    229Козенко ДенисФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)001
    230Губанов ЯрославАГРО-КМР (Троїцьке)004
    231Шаповал СергійФК Газовик (Кам’янське)002
    232Мітько ВалентинДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)002
    233Надєін ОлегАГРО-КМР (Троїцьке)003
    234Кудь АнтонФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    235Кравчук АлександрОріль (Царичанський р-н)003
    236Петренко АртемАГРО-КМР (Троїцьке)001
    237Рулев ВиталийФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)001
    238Журавльов МаксимНФК «Дніпро-Техмаш»004
    239Панченко ДмитроНФК «Дніпро-Техмаш»003
    240Кияница МаксимФК «Тріумф»001
    241Насекин ОлегФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    242Дунайцев ЯрославФК «Тріумф»002
    243Пшелуцький МаксимФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    244Кордан МаксимФК Газовик (Кам’янське)002
    245Рудавский АлександрФК Газовик (Кам’янське)000
    246Солнцев СергейФК Газовик (Кам’янське)000
    247Штурко ЮрийФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)003
    248Тарасюк МаксимФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)002
    249Каюн РусланХФК Пенуел (Кривий Ріг)003