Федерація футболу Дніпропетровської області запрошує команди взяти участь у «Кубку Єдності»

0
502

Федерація футболу Дніпропетровської області запрошує всі професійні і кращі аматорські колективи з різних куточків України прийняти участь у наймасштабнішому Зимовому Турнірі в Україні – «КУБОК ЄДНОСТІ»!

«Кубок Єдності» – аналог «Кубка Придніпров’я», який проводився останні 6 років на теренах центральної на південної частини України під егідою Федерації футболу Дніпропетровської області. З досвіду минулих років в Турнірі брали участь футбольні клуби з 9 областей усієї країни. Але у цьому році Федерація планує залучити ще більше команд для участі щонайменш з 14 областей України та декілька команд з країн ближнього зарубіжжя.

«Кубок Єдності» – це турнір, який створений для підготовки професійних і кращих аматорських команд до майбутнього сезону. Тому ми запрошуємо всі бажаючі професійні колективи і найкращі аматорські команди України взяти участь в престижному турнірі, старт якого заплановано на середину лютого 2019 року. За додатковою інформацією прохання звертатися за телефонами:  097-157-33-10, 095-116-23-76 (Ярослав)

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ