20.04.2019, Суббота, 1 тур |
12:30 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 1
|
ФК Павлоград
|
15:30 |
Скіф (Дніпро)
|
1 - 1
|
Atrium (Павлоград)
|
21.04.2019, Воскресенье, 1 тур |
18:30 |
Легіонер (Дніпро)
|
0 - 0
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
24.04.2019, Среда, 1 тур |
13:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 4
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
27.04.2019, Суббота, 2 тур |
15:00 |
Atrium (Павлоград)
|
4 - 0
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
16:00 |
Авангард (Покров)
|
3 - 0
|
Скіф (Дніпро)
|
16:00 |
ФК Павлоград
|
3 - 1
|
Легіонер (Дніпро)
|
01.05.2019, Среда, 2 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
4 - 0
|
ФК Петриківка
|
15:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
2 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
04.05.2019, Суббота, 3 тур |
15:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
3 - 0
|
Авангард (Покров)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
1 - 4
|
ФК Павлоград
|
18:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
3 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
08.05.2019, Среда, 3 тур |
16:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 3
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
17:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
4 - 0
|
Atrium (Павлоград)
|
11.05.2019, Суббота, 4 тур |
15:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 0
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
16:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
4 - 1
|
Скіф (Дніпро)
|
12.05.2019, Воскресенье, 4 тур |
16:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
15.05.2019, Среда, 4 тур |
18:00 |
Atrium (Павлоград)
|
2 - 0
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
25.05.2019, Суббота, 5 тур |
14:30 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
2 - 2
|
Легіонер (Дніпро)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
2 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
18:00 |
Atrium (Павлоград)
|
2 - 0
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
29.05.2019, Среда, 5 тур |
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
0 - 2
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
01.06.2019, Суббота, 6 тур |
16:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
16:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 1
|
Скіф (Дніпро)
|
01.06.2019, Суббота, 5 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
5 - 1
|
ФК Павлоград
|
03.06.2019, Понедельник, 6 тур |
20:30 |
ФК Петриківка
|
2 - 4
|
Легіонер (Дніпро)
|
05.06.2019, Среда, 6 тур |
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 6
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
08.06.2019, Суббота, 7 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 1
|
ФК Петриківка
|
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 4
|
Скіф (Дніпро)
|
18:00 |
Atrium (Павлоград)
|
7 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 1
|
ФК Павлоград
|
09.06.2019, Воскресенье, 7 тур |
16:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
1 - 2
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
16:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
0 - 0
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
15.06.2019, Суббота, 8 тур |
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
0 - 3
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
18:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
0 - 2
|
Авангард (Покров)
|
18:00 |
ФК Павлоград
|
0 - 1
|
Atrium (Павлоград)
|
18:00 |
ФК Петриківка
|
3 - 2
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
19.06.2019, Среда, 1 тур |
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 1
|
ФК Петриківка
|
22.06.2019, Суббота, 11 тур |
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
2 - 1
|
ФК Петриківка
|
28.06.2019, Пятница, 8 тур |
19:30 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
6 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
29.06.2019, Суббота, 9 тур |
16:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
1 - 2
|
Авангард (Покров)
|
18:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
1 - 0
|
ФК Павлоград
|
18:30 |
Atrium (Павлоград)
|
6 - 1
|
ФК Петриківка
|
30.06.2019, Воскресенье, 9 тур |
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 0
|
Легіонер (Дніпро)
|
05.07.2019, Пятница, 10 тур |
19:00 |
Скіф (Дніпро)
|
1 - 5
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
06.07.2019, Суббота, 10 тур |
16:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
0 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
1 - 0
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
18:00 |
ФК Павлоград
|
2 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
13.07.2019, Суббота, 11 тур |
11:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 5
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
0 - 3
|
Легіонер (Дніпро)
|
17:30 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 0
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
18:00 |
Atrium (Павлоград)
|
2 - 0
|
Авангард (Покров)
|
13.07.2019, Суббота, 6 тур |
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
3 - 1
|
ФК Павлоград
|
17.07.2019, Среда, 9 тур |
18:15 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
20.07.2019, Суббота, 12 тур |
00:00 |
ФК Петриківка
|
0 - 3
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
11:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
1 - 3
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
18:00 |
ФК Павлоград
|
1 - 1
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
21.07.2019, Воскресенье, 12 тур |
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
Atrium (Павлоград)
|
27.07.2019, Суббота, 13 тур |
00:00 |
ФК Петриківка
|
0 - 3
|
Скіф (Дніпро)
|
00:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 0
|
Авангард (Покров)
|
28.07.2019, Воскресенье, 13 тур |
11:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 4
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
18:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
1 - 2
|
Atrium (Павлоград)
|
11.08.2019, Воскресенье, 4 тур |
17:00 |
ФК Павлоград
|
2 - 1
|
ФК Петриківка
|
11.08.2019, Воскресенье, 14 тур |
17:00 |
Atrium (Павлоград)
|
5 - 0
|
Скіф (Дніпро)
|
14.08.2019, Среда, 14 тур |
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
5 - 2
|
Легіонер (Дніпро)
|
17.08.2019, Суббота, 14 тур |
18:00 |
ФК Петриківка
|
1 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
18.08.2019, Воскресенье, 14 тур |
17:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
6 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
21.08.2019, Среда, 14 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
1 - 3
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
24.08.2019, Суббота, 15 тур |
11:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
6 - 2
|
ФК Петриківка
|
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
3 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
25.08.2019, Воскресенье, 15 тур |
17:00 |
ФК Павлоград
|
2 - 2
|
Авангард (Покров)
|
26.08.2019, Понедельник, 15 тур |
15:30 |
Скіф (Дніпро)
|
0 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
31.08.2019, Суббота, 16 тур |
00:00 |
Atrium (Павлоград)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
0 - 7
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
3 - 1
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
01.09.2019, Воскресенье, 16 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
02.09.2019, Понедельник, 15 тур |
17:00 |
Atrium (Павлоград)
|
4 - 1
|
Легіонер (Дніпро)
|
04.09.2019, Среда, 16 тур |
14:00 |
ФК Петриківка
|
0 - 3
|
ФК Павлоград
|
17:30 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 1
|
Легіонер (Дніпро)
|
07.09.2019, Суббота, 17 тур |
14:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
16:00 |
ФК Петриківка
|
0 - 5
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
0 - 1
|
Авангард (Покров)
|
09.09.2019, Понедельник, 17 тур |
17:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 2
|
Atrium (Павлоград)
|
11.09.2019, Среда, 17 тур |
17:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
2 - 4
|
Легіонер (Дніпро)
|
14.09.2019, Суббота, 18 тур |
16:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
4 - 1
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
5 - 4
|
ФК Петриківка
|
16:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
Авангард (Покров)
|
18:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 3
|
Atrium (Павлоград)
|
18.09.2019, Среда, 18 тур |
20:30 |
Легіонер (Дніпро)
|
1 - 2
|
ФК Павлоград
|
21.09.2019, Суббота, 19 тур |
12:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 0
|
Скіф (Дніпро)
|
14:30 |
Atrium (Павлоград)
|
4 - 1
|
ФК Павлоград
|
15:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
0 - 1
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
16:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
16:00 |
ФК Петриківка
|
0 - 5
|
Авангард (Покров)
|
25.09.2019, Среда, 19 тур |
16:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 3
|
Легіонер (Дніпро)
|
28.09.2019, Суббота, 20 тур |
09:30 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
6 - 0
|
ФК Петриківка
|
11:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
6 - 0
|
ФК Павлоград
|
14:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 4
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
15:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
16:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
3 - 1
|
Скіф (Дніпро)
|
29.09.2019, Воскресенье, 20 тур |
15:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 0
|
Atrium (Павлоград)
|
05.10.2019, Суббота, 21 тур |
11:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
Atrium (Павлоград)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
0 - 5
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
18:00 |
ФК Петриківка
|
3 - 3
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
06.10.2019, Воскресенье, 21 тур |
11:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 0
|
ФК Павлоград
|
14:00 |
Авангард (Покров)
|
3 - 2
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
12.10.2019, Суббота, 14 тур |
14:00 |
ФК Павлоград
|
3 - 1
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
12.10.2019, Суббота, 10 тур |
18:00 |
ФК Петриківка
|
0 - 4
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
16.10.2019, Среда, 17 тур |
13:00 |
ФК Павлоград
|
3 - 0
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
16.10.2019, Среда, 21 тур |
19:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
1 - 2
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
19.10.2019, Суббота, 22 тур |
14:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
10 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
14:00 |
Atrium (Павлоград)
|
2 - 0
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
15:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
4 - 2
|
ФК Петриківка
|
17:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
20.10.2019, Воскресенье, 22 тур |
14:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 0
|
Легіонер (Дніпро)
|
14:00 |
ФК Павлоград
|
6 - 2
|
Скіф (Дніпро)
|
23.10.2019, Среда, 15 тур |
19:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
0 - 3
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
26.10.2019, Суббота, 18 тур |
11:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 2
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
26.10.2019, Суббота, 23 тур |
13:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
14:00 |
ФК Павлоград
|
4 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
15:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
2 - 5
|
Atrium (Павлоград)
|
18:30 |
Легіонер (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК Петриківка
|
27.10.2019, Воскресенье, 23 тур |
11:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 3
|
Авангард (Покров)
|
13:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
6 - 0
|
Скіф (Дніпро)
|
02.11.2019, Суббота, 24 тур |
00:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 3
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
12:30 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
7 - 0
|
Скіф (Дніпро)
|
13:30 |
ФК Петриківка
|
0 - 6
|
Atrium (Павлоград)
|
13:30 |
ФК Павлоград
|
1 - 4
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
14:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
1 - 1
|
Авангард (Покров)
|
16:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК Енергія (Дніпро)
|