Новини
Інтерв’ю
УАФ
Турніри
Кубок Єдності (2024)
Регламент (Єдності)
Турнір пам‘яті М. Білого 2024
Регламент, Білого 2024р
Група А
Група Б
Група В
Плей-оф
Бомбардири (Білого/2024)
Картки (Білого/2024)
Асоціація
Керівництво
Контакти
Документи
Заявковий лист
Типова форма заяви на проведення реєстрації футболіста
Архів
2017
Єдиний регламент чемпіонату області 2017 р.
Суперліга
Таблиця
Календар
Перша ліга
Таблиця
Календар
Друга ліга
Таблиця
Календар
Кубок
ДЮФЛ
U-16
U-14
U-13
U-12
U-11
U-10
Пляжний футбол
Таблиця
Календар
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
2018
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Регламент
Кубок
Регламент
Пам`яті Миколи Кудрицького
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Кудрицького
Пам`яті Максима Білого
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Білого
Кубок Мірозданіє
Група А
Група Б
Кубок Придніпров’я
Фінальна частина
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Група С
Таблиця
Календар
Група D
Таблиця
Календар
Група Е
Таблиця
Календар
Регламент Кубка Придніпров’я
Кубок Єдності
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Турнір пам’яті В. Тищенко
Плей — офф
Група А
Група B
Група С
Група D
Регламент
Універсіада
Група А
Група Б
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
Пляжний футбол
Фінальна стадія
Таблиця
Календар
2019
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Таблиця
Календар
Регламент
Друга ліга
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Кубок
Кубок області серед ВНЗ
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Група Б
Кубок Майсурадзе 2019
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Турнір пам’яті Тищенко В.М.
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Турнір пам’яті Миколи Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам’яті Максима Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблица
Календарь
Регламент
Кубок Єдності
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
2020
Турнир пам’яті В. Тищенка
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група В
Кубок голови ОДА 2020
Кубок голови ОДА 2020 Плей-оф
Груповий етап
Група A
Група B
Група C
Група D
Група E
Група F
Група G
Група H
Група I
Група J
Кубок Єдності
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Кубок Придніпров’я
«Чемпіонат — ХХХ Универсіади 2019-2020 р.р. Дніпропетровської області з футболу серед студентів»
Таблиця
Календар
Дискваліфікації
Бомбардири
Регламент
Пам`яті М. Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам`яті М. Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Основний етап
Регламент
Кубок Майсурадзе
Плей-офф
Груповий етап
Група «А»
Група «B»
Група «C»
Регламент
2020/2021
Чемпіонат області 2020/2021
Суперліга
Перша ліга
Друга Ліга
Кубок області 2020/2021
Регламент
Плей-офф
Груповий етап
Суперліга
Группа A
Группа B
Группа C
Перша ліга
Група A
Група B
Група C
Друга ліга
Група A
Група B
Група C
2021
Кубок Єдності
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2020/2021
Основний етап
Великий кубок
Малий кубок
Турнір пам’яті М. Білого 2020/2021
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
2021/2022
Чемпіонат області 2021/2022
Регламент
Суперліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок області 2021/2022
Група А
Група Б
Група В
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2021/2022
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Регламент
Турнір на підтримку ЗСУ «Осінь 2022»
РЕГЛАМЕНТ
Група А
Група Б
Перша ліга 8×8
Вища ліга 8×8
2022/2023
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2023
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2023
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Група Юнаки
1/8 фіналу
Регламент
2023
Чемпіонат області 8х8
Savex Minerals Чемпіонат з пляжного футболу
Чемпіонат Дніпропетровської області сезон 2023
Регламент
Відкритий Кубок (груповий етап)
Група А
Група Б
Група В
Група Г
1/4 фіналу (кубок)
1/2 фіналу (кубок)
Суперліга
Перша ліга
Турнір пам’яті В.Тищенко 2023
Регламент (турнір В.Тищенко)
Gold Cup
Silver Cup
Груповий етап
«А»
«В»
«С»
«D»
«Е»
«F»
Бомбардири (турнір пам’яті Тищенка 2023)
Картки (турнір пам’яті Тищенка 2023)
2023/2024
Турнір пам‘яті М.Кудрицького 2024
Бомбардири (Кудрицького/2024)
Картки (Кудрицького/2024)
Поиск
Вторник, Март 19, 2024
Sign in
Добро пожаловать! Войдите в свою учётную запись
Ваше имя пользователя
Ваш пароль
Forgot your password? Get help
Password recovery
Восстановите свой пароль
Ваш адрес электронной почты
Пароль будет выслан Вам по электронной почте.
AFDO
Новини
Інтерв’ю
УАФ
Турніри
Кубок Єдності (2024)
Регламент (Єдності)
Турнір пам‘яті М. Білого 2024
Регламент, Білого 2024р
Група А
Група Б
Група В
Плей-оф
Бомбардири (Білого/2024)
Картки (Білого/2024)
Асоціація
Керівництво
Контакти
Документи
Заявковий лист
Типова форма заяви на проведення реєстрації футболіста
Архів
2017
Єдиний регламент чемпіонату області 2017 р.
Суперліга
Таблиця
Календар
Перша ліга
Таблиця
Календар
Друга ліга
Таблиця
Календар
Кубок
ДЮФЛ
U-16
U-14
U-13
U-12
U-11
U-10
Пляжний футбол
Таблиця
Календар
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
2018
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Регламент
Кубок
Регламент
Пам`яті Миколи Кудрицького
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Кудрицького
Пам`яті Максима Білого
Група А
Таблиця
Календар
Група Б
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент турніру пам’яті М. Білого
Кубок Мірозданіє
Група А
Група Б
Кубок Придніпров’я
Фінальна частина
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Група С
Таблиця
Календар
Група D
Таблиця
Календар
Група Е
Таблиця
Календар
Регламент Кубка Придніпров’я
Кубок Єдності
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Фінальна частина
Турнір пам’яті В. Тищенко
Плей — офф
Група А
Група B
Група С
Група D
Регламент
Універсіада
Група А
Група Б
Бомбардири
Дисциплінарна таблиця
Пляжний футбол
Фінальна стадія
Таблиця
Календар
2019
Суперліга
Таблиця
Календар
Регламент
Перша ліга
Таблиця
Календар
Регламент
Друга ліга
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Кубок
Кубок області серед ВНЗ
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Група Б
Кубок Майсурадзе 2019
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Регламент
Турнір пам’яті Тищенко В.М.
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Турнір пам’яті Миколи Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам’яті Максима Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблица
Календарь
Регламент
Кубок Єдності
Фінальна частина
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
2020
Турнир пам’яті В. Тищенка
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група В
Кубок голови ОДА 2020
Кубок голови ОДА 2020 Плей-оф
Груповий етап
Група A
Група B
Група C
Група D
Група E
Група F
Група G
Група H
Група I
Група J
Кубок Єдності
Плей-офф
Група А
Група В
Група С
Група D
Регламент
Кубок Придніпров’я
«Чемпіонат — ХХХ Универсіади 2019-2020 р.р. Дніпропетровської області з футболу серед студентів»
Таблиця
Календар
Дискваліфікації
Бомбардири
Регламент
Пам`яті М. Білого
Плей-офф
Група А
Таблиця
Календар
Група В
Таблиця
Календар
Регламент
Турнір пам`яті М. Кудрицького
Великий кубок
Малий кубок
Основний етап
Регламент
Кубок Майсурадзе
Плей-офф
Груповий етап
Група «А»
Група «B»
Група «C»
Регламент
2020/2021
Чемпіонат області 2020/2021
Суперліга
Перша ліга
Друга Ліга
Кубок області 2020/2021
Регламент
Плей-офф
Груповий етап
Суперліга
Группа A
Группа B
Группа C
Перша ліга
Група A
Група B
Група C
Друга ліга
Група A
Група B
Група C
2021
Кубок Єдності
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2020/2021
Основний етап
Великий кубок
Малий кубок
Турнір пам’яті М. Білого 2020/2021
Плей-оф
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
2021/2022
Чемпіонат області 2021/2022
Регламент
Суперліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок області 2021/2022
Група А
Група Б
Група В
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2021/2022
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2021/2022
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Регламент
Турнір на підтримку ЗСУ «Осінь 2022»
РЕГЛАМЕНТ
Група А
Група Б
Перша ліга 8×8
Вища ліга 8×8
2022/2023
Турнір пам’яті М. Кудрицького 2023
Турнірна таблиця
Регламент
Турнір пам’яті М. Білого 2023
Груповий етап
Група А
Група Б
Група В
Група Юнаки
1/8 фіналу
Регламент
2023
Чемпіонат області 8х8
Savex Minerals Чемпіонат з пляжного футболу
Чемпіонат Дніпропетровської області сезон 2023
Регламент
Відкритий Кубок (груповий етап)
Група А
Група Б
Група В
Група Г
1/4 фіналу (кубок)
1/2 фіналу (кубок)
Суперліга
Перша ліга
Турнір пам’яті В.Тищенко 2023
Регламент (турнір В.Тищенко)
Gold Cup
Silver Cup
Груповий етап
«А»
«В»
«С»
«D»
«Е»
«F»
Бомбардири (турнір пам’яті Тищенка 2023)
Картки (турнір пам’яті Тищенка 2023)
2023/2024
Турнір пам‘яті М.Кудрицького 2024
Бомбардири (Кудрицького/2024)
Картки (Кудрицького/2024)
Плей-офф Кубка області 2020/2021
Плей-офф Кубка області 2020/2021
01.08.2020, Суббота, Перший матч попереднього етапу Кубка області 2020/2021 тур
10:00
Металург (Дніпро)
3 - 2
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
15:00
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
0 - 1
16:00
Кристал (Губиниха)
4 - 2
Збірна Васильківки
18:00
АГРО-КМР (Троїцьке)
6 - 1
ФК Новомосковськ
18:00
ВДН (Верхньодніпровськ)
0 - 3
ФК Павлоград
18:00
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
3 - 1
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
18:00
Скіф (Дніпро)
4 - 2
Фортуна (Кривий Ріг)
18:30
Орель (Царичанський р-н)
8 - 2
ФК Поливанівка-ВПК-АГРО-2
02.08.2020, Воскресенье, Перший матч попереднього етапу Кубка області 2020/2021 тур
10:30
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
2 - 4
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
12:30
Кристал (Дніпро)
6 - 5
Збірна Синельниківського району
17:00
Кедр (смт. Обухівка)
2 - 6
ФК Петриківка
18:00
ІДС (Кривий Ріг)
1 - 6
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
22.08.2020, Суббота, Матч-відповідь Попереднього етапу Кубка області 2020/2021 тур
17:00
Збірна Синельниківського району
4* - 2
Кристал (Дніпро)
18:00
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
0 - 3*
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
23.08.2020, Воскресенье, Матч-відповідь Попереднього етапу Кубка області 2020/2021 тур
10:00
Фортуна (Кривий Ріг)
3* - 0
Скіф (Дніпро)
17:00
ФК Павлоград
5* - 1
ВДН (Верхньодніпровськ)
18:00
Збірна Васильківки
1 - 2*
Кристал (Губиниха)
29.08.2020, Суббота, Матч-відповідь Попереднього етапу Кубка області 2020/2021 тур
17:00
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
5* - 0
Металург (Дніпро)
19.09.2020, Суббота, 1/8 фіналу тур
14:30
Орель (Царичанський р-н)
2 - 0
АГРО-КМР (Троїцьке)
20.09.2020, Воскресенье, 1/8 фіналу тур
16:00
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
3 - 2
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
16:30
Фортуна (Кривий Ріг)
4 - 5
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
18:15
Легіонер (Дніпро)
3 - 3
ФК Дружба (Кривий Ріг)
20:00
Кристал (Губиниха)
0 - 6
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
10.10.2020, Суббота, 1/8 фіналу, матч-відповідь тур
14:30
АГРО-КМР (Троїцьке)
7* - 0
Орель (Царичанський р-н)
16:00
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
4* - 4
Фортуна (Кривий Ріг)
11.10.2020, Воскресенье, 1/8 фіналу, матч-відповідь тур
16:00
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
1 - 3*
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
18:30
ФК Дружба (Кривий Ріг)
0* - 0
Легіонер (Дніпро)
14.10.2020, Среда, 1/8 фіналу, матч-відповідь тур
21:00
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
2* - 1
Кристал (Губиниха)
24.10.2020, Суббота, 1/4 фіналу тур
15:00
ФК Павлоград
0 - 4
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
18:30
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
0 - 1
Авангард (Покров)
25.10.2020, Воскресенье, 1/4 фіналу тур
14:00
АГРО-КМР (Троїцьке)
0 - 2
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
17:00
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
0 - 3
ФК Дружба (Кривий Ріг)
08.11.2020, Воскресенье, 1/4 фіналу, матч-відповідь тур
00:00
ФК Дружба (Кривий Ріг)
3* - 0
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
13:00
Авангард (Покров)
3* - 0
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
13:00
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
1* - 0
ФК Павлоград
13:00
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
5* - 3
АГРО-КМР (Троїцьке)
01.05.2021, Суббота, 1/2 фіналу, перший матч тур
14:00
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
1 - 2
ФК Дружба (Кривий Ріг)
04.05.2021, Вторник, 1/2 фіналу, перший матч тур
17:00
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
0 - 0
Авангард (Покров)
12.05.2021, Среда, 1/2 фіналу, матч-відповідь тур
17:30
ФК Дружба (Кривий Ріг)
2* - 1
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
17:30
Авангард (Покров)
1 - 3*
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
30.05.2021, Воскресенье, Фінал тур
17:30
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
0* - 0, д.ч. (0 - 0), пен. (4 - 2)
ФК Дружба (Кривий Ріг)