11.05.2019, Суббота, 1 тур |
11:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
5 - 0
|
Адреналин
|
16:00 |
ФК Юрьевка
|
2 - 1
|
ФК Темп (Тернівка)
|
18:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
1 - 1
|
Збірна Синельниківського району
|
25.05.2019, Суббота, 2 тур |
17:00 |
Збірна Синельниківського району
|
6 - 1
|
ФК Илларионово
|
17:00 |
Адреналин
|
0 - 0
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
26.05.2019, Воскресенье, 2 тур |
15:00 |
ФК Юрьевка
|
1 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
01.06.2019, Суббота, 3 тур |
11:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
3 - 0
|
ФК Темп (Тернівка)
|
18:00 |
ФК Илларионово
|
1 - 0
|
Адреналин
|
02.06.2019, Воскресенье, 3 тур |
11:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
1 - 1
|
ФК Юрьевка
|
17:00 |
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
1 - 3
|
Збірна Синельниківського району
|
08.06.2019, Суббота, 4 тур |
18:00 |
Адреналин
|
2 - 0
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
18:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
0 - 1
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
09.06.2019, Воскресенье, 4 тур |
16:30 |
ФК Юрьевка
|
12 - 0
|
ФК Илларионово
|
18:00 |
ФК Темп (Тернівка)
|
3 - 0
|
Збірна Синельниківського району
|
15.06.2019, Суббота, 5 тур |
18:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
0 - 3
|
ФК Темп (Тернівка)
|
18:00 |
ФК Илларионово
|
0 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
16.06.2019, Воскресенье, 5 тур |
17:00 |
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
2 - 10
|
ФК Юрьевка
|
17:00 |
Збірна Синельниківського району
|
3 - 3
|
Адреналин
|
22.06.2019, Суббота, 2 тур |
18:00 |
ФК Темп (Тернівка)
|
3 - 0
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
29.06.2019, Суббота, 6 тур |
14:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
2 - 0
|
ФК Илларионово
|
16:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
7 - 0
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
18:00 |
ФК Темп (Тернівка)
|
6 - 2
|
Адреналин
|
30.06.2019, Воскресенье, 6 тур |
17:00 |
ФК Юрьевка
|
4 - 1
|
Збірна Синельниківського району
|
06.07.2019, Суббота, 7 тур |
11:00 |
Адреналин
|
1 - 2
|
ФК Юрьевка
|
16:00 |
Збірна Синельниківського району
|
1 - 5
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
18:00 |
ФК Илларионово
|
0 - 3
|
ФК Темп (Тернівка)
|
07.07.2019, Воскресенье, 7 тур |
10:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
4 - 1
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
14.07.2019, Воскресенье, 1 тур |
18:00 |
ФК Илларионово
|
4 - 1
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
10.08.2019, Суббота, 8 тур |
17:30 |
ФК Темп (Тернівка)
|
1 - 3
|
ФК Юрьевка
|
18:00 |
Адреналин
|
1 - 1
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
18:00 |
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
2 - 9
|
ФК Илларионово
|
11.08.2019, Воскресенье, 8 тур |
11:00 |
Збірна Синельниківського району
|
0 - 3
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
17.08.2019, Суббота, 9 тур |
18:00 |
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
0 - 7
|
ФК Темп (Тернівка)
|
18.08.2019, Воскресенье, 9 тур |
18:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
1 - 0
|
Адреналин
|
18:00 |
ФК Илларионово
|
2 - 3
|
Збірна Синельниківського району
|
24.08.2019, Суббота, 10 тур |
12:00 |
Збірна Синельниківського району
|
3 - 0
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
17:00 |
ФК Юрьевка
|
4 - 2
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
17:30 |
ФК Темп (Тернівка)
|
1 - 1
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
25.08.2019, Воскресенье, 10 тур |
17:00 |
Адреналин
|
3 - 0
|
ФК Илларионово
|
31.08.2019, Суббота, 11 тур |
10:00 |
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
0 - 3
|
Адреналин
|
17:00 |
ФК Илларионово
|
0 - 3
|
ФК Юрьевка
|
17:00 |
Збірна Синельниківського району
|
1 - 4
|
ФК Темп (Тернівка)
|
01.09.2019, Воскресенье, 11 тур |
17:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
0 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
04.09.2019, Среда, 9 тур |
17:30 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
1 - 1
|
ФК Юрьевка
|
07.09.2019, Суббота, 12 тур |
00:00 |
ФК Юрьевка
|
3 - 0
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
17:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
6 - 0
|
ФК Илларионово
|
17:00 |
Адреналин
|
3 - 0
|
Збірна Синельниківського району
|
14.09.2019, Суббота, 13 тур |
00:00 |
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
0 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
00:00 |
Збірна Синельниківського району
|
0 - 3
|
ФК Юрьевка
|
15:00 |
Адреналин
|
1 - 4
|
ФК Темп (Тернівка)
|
15.09.2019, Воскресенье, 13 тур |
17:00 |
ФК Илларионово
|
3 - 0
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
18.09.2019, Среда, 12 тур |
00:00 |
ФК Темп (Тернівка)
|
3 - 0
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
21.09.2019, Суббота, 14 тур |
00:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
3 - 0
|
Збірна Синельниківського району
|
00:00 |
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
3 - 0
|
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
16:30 |
ФК Юрьевка
|
3 - 0
|
Адреналин
|
16:30 |
ФК Темп (Тернівка)
|
3 - 0
|
ФК Илларионово
|
28.09.2019, Суббота, 1 тур |
11:00 |
ФК Юрьевка
|
6 - 1
|
Збірна Солонянскої ОТГ
|
18:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
1 - 1
|
ФК Поливанівка-ВПК-АГРО-2
|
29.09.2019, Воскресенье, 1 тур |
14:00 |
Олимпик (Петриковка)
|
1 - 0
|
ФК Темп (Тернівка)
|
15:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
1 - 2
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
05.10.2019, Суббота, 2 тур |
12:00 |
Збірна Солонянскої ОТГ
|
0 - 3*
|
ФК Юрьевка
|
15:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
2* - 0
|
Орель (Царичанський р-н)
|
15:30 |
ФК Темп (Тернівка)
|
2 - 1*
|
Олимпик (Петриковка)
|
06.10.2019, Воскресенье, 2 тур |
11:30 |
ФК Поливанівка-ВПК-АГРО-2
|
2* - 1
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|