07.08.2021, Суббота, 1 тур |
12:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
0 - 2
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
17:00 |
Команда Дніпра (Дніпро)
|
1 - 3
|
Авангард (Покров)
|
08.08.2021, Воскресенье, 1 тур |
17:30 |
ФК Павлоград
|
1 - 5
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
18:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
2 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
19:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
3 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
14.08.2021, Суббота, 2 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 1
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
15.08.2021, Воскресенье, 2 тур |
17:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
1 - 0
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
17:30 |
Орель (Царичанський р-н)
|
2 - 0
|
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
17:30 |
ФК Павлоград
|
2 - 4
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
19:00 |
Команда Дніпра (Дніпро)
|
3 - 9
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
28.08.2021, Суббота, 3 тур |
13:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
3 - 0
|
ФК Павлоград
|
16:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
1 - 0
|
Орель (Царичанський р-н)
|
17:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
2 - 3
|
Авангард (Покров)
|
29.08.2021, Воскресенье, 3 тур |
13:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
1 - 0
|
Команда Дніпра (Дніпро)
|
17:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 0
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
04.09.2021, Суббота, 4 тур |
17:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
2 - 2
|
Авангард (Покров)
|
05.09.2021, Воскресенье, 4 тур |
14:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
6 - 0
|
Команда Дніпра (Дніпро)
|
16:30 |
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
0 - 2
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
17:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
2 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
17:00 |
ФК Павлоград
|
1 - 4
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
18.09.2021, Суббота, 5 тур |
13:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
2 - 1
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
13:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
3 - 1
|
Орель (Царичанський р-н)
|
15:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
2 - 2
|
Команда Дніпра (Дніпро)
|
15:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
2 - 0
|
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
16:00 |
Авангард (Покров)
|
3 - 1
|
ФК Павлоград
|
25.09.2021, Суббота, 6 тур |
13:30 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
3 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
26.09.2021, Воскресенье, 6 тур |
14:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
2 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
16:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
0 - 1
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
17:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
2 - 1
|
Авангард (Покров)
|
19:00 |
Команда Дніпра (Дніпро)
|
1 - 2
|
ФК Павлоград
|
09.10.2021, Суббота, 7 тур |
13:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 1
|
Команда Дніпра (Дніпро)
|
14:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
2 - 1
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
15:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 1
|
Орель (Царичанський р-н)
|
16:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
3 - 1
|
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
10.10.2021, Воскресенье, 7 тур |
15:00 |
ФК Павлоград
|
0 - 3
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
23.10.2021, Суббота, 8 тур |
12:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
1 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
24.10.2021, Воскресенье, 8 тур |
14:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
3 - 2
|
ФК Павлоград
|
15:30 |
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
0 - 2
|
Авангард (Покров)
|
16:00 |
Команда Дніпра (Дніпро)
|
2 - 4
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
30.10.2021, Суббота, 9 тур |
12:30 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
31.10.2021, Воскресенье, 9 тур |
13:00 |
Авангард (Покров)
|
1 - 2
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
14:00 |
ФК Павлоград
|
4 - 1
|
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
14:30 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
2 - 0
|
Команда Дніпра (Дніпро)
|
16:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
2 - 2
|
Орель (Царичанський р-н)
|