01.12.2018, Суббота, 1 тур |
10:00 |
ФК Петриківка
|
1 - 2
|
Скіф (Дніпро)
|
02.12.2018, Воскресенье, 1 тур |
12:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
4 - 1
|
ФК Маолдис
|
14:00 |
ФК Нікополь
|
5 - 1
|
Кристал (Губиниха)
|
08.12.2018, Суббота, 2 тур |
13:00 |
ФК Перемога (Дніпро)
|
3 - 1
|
Скіф (Дніпро)
|
14:00 |
УФК U-18 (Дніпро)
|
0 - 7
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
09.12.2018, Воскресенье, 2 тур |
14:00 |
ФК Маолдис
|
2 - 1
|
Кристал (Губиниха)
|
19:00 |
ФК Нікополь
|
4 - 3
|
ФК Петриківка
|
15.12.2018, Суббота, 3 тур |
10:00 |
ФК Петриківка
|
3 - 4
|
ФК Перемога (Дніпро)
|
12:00 |
Скіф (Дніпро)
|
1 - 4
|
ФК Маолдис
|
15:00 |
ФК Нікополь
|
0 - 3
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
18:00 |
Кристал (Губиниха)
|
1 - 0
|
УФК U-18 (Дніпро)
|
19.12.2018, Среда, 1 тур |
15:00 |
ФК Перемога (Дніпро)
|
5 - 0
|
УФК U-18 (Дніпро)
|
21.12.2018, Пятница, 4 тур |
19:00 |
Скіф (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
22.12.2018, Суббота, 4 тур |
12:00 |
УФК U-18 (Дніпро)
|
3 - 3
|
ФК Нікополь
|
16:00 |
Кристал (Губиниха)
|
1 - 4
|
ФК Петриківка
|
23.12.2018, Воскресенье, 4 тур |
13:00 |
ФК Маолдис
|
3 - 4
|
ФК Перемога (Дніпро)
|
12.01.2019, Суббота, 5 тур |
14:00 |
Скіф (Дніпро)
|
1 - 3
|
ФК Нікополь
|
13.01.2019, Воскресенье, 5 тур |
12:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
4 - 1
|
ФК Петриківка
|
16:00 |
Кристал (Губиниха)
|
0 - 3
|
ФК Перемога (Дніпро)
|
19.01.2019, Суббота, 6 тур |
10:00 |
УФК U-18 (Дніпро)
|
2 - 3
|
Скіф (Дніпро)
|
12:00 |
ФК Перемога (Дніпро)
|
2 - 0
|
ФК Нікополь
|
20.01.2019, Воскресенье, 6 тур |
14:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 1
|
Кристал (Губиниха)
|
23.01.2019, Среда, 6 тур |
13:30 |
ФК Маолдис
|
2 - 4
|
ФК Петриківка
|
26.01.2019, Суббота, 7 тур |
10:00 |
ФК Петриківка
|
4 - 2
|
УФК U-18 (Дніпро)
|
14:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 0
|
ФК Перемога (Дніпро)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
0 - 3
|
Кристал (Губиниха)
|
27.01.2019, Воскресенье, 7 тур |
14:00 |
ФК Нікополь
|
3 - 2
|
ФК Маолдис
|
30.01.2019, Среда, 5 тур |
10:30 |
УФК U-18 (Дніпро)
|
2 - 2
|
ФК Маолдис
|