05.12.2020, Суббота, 1 тур |
12:00 |
Металург (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
16:00 |
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
2 - 2
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
06.12.2020, Воскресенье, 1 тур |
11:30 |
Орель (Царичанський р-н)
|
2 - 1
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
12:00 |
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
7 - 4
|
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
12.12.2020, Суббота, 2 тур |
10:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
12:00 |
Металург (Дніпро)
|
0 - 4
|
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
14:00 |
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
0 - 4
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
18:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
6 - 0
|
ОФК «Новомосковськ»
|
13.12.2020, Воскресенье, 2 тур |
12:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
5 - 1
|
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
16.12.2020, Среда, 7 тур |
09:30 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
1 - 3
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
19.12.2020, Суббота, 3 тур |
10:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
2 - 1
|
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
11:00 |
Металург (Дніпро)
|
2 - 4
|
Орель (Царичанський р-н)
|
12:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
2 - 0
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
15:00 |
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
3 - 2
|
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
20.12.2020, Воскресенье, 3 тур |
16:00 |
ОФК «Новомосковськ»
|
2 - 0
|
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
22.12.2020, Вторник, 4 тур |
18:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
5 - 2
|
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
09.01.2021, Суббота, 4 тур |
10:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Орель (Царичанський р-н)
|
09.01.2021, Суббота, 8 тур |
16:00 |
Металург (Дніпро)
|
2 - 2
|
ОФК «Новомосковськ»
|
10.01.2021, Воскресенье, 4 тур |
12:00 |
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
1 - 4
|
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
16.01.2021, Суббота, 5 тур |
00:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
23.01.2021, Суббота, 1 тур |
10:00 |
ОФК «Новомосковськ»
|
0 - 1
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
23.01.2021, Суббота, 5 тур |
13:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
5 - 1
|
Металург (Дніпро)
|
23.01.2021, Суббота, 8 тур |
14:30 |
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
1 - 3
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
24.01.2021, Воскресенье, 5 тур |
12:00 |
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
3 - 4
|
Орель (Царичанський р-н)
|
27.01.2021, Среда, 8 тур |
13:00 |
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
0 - 5
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
30.01.2021, Суббота, 6 тур |
10:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
2 - 2
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
13:30 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
4 - 1
|
Металург (Дніпро)
|
14:00 |
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
3 - 1
|
ОФК «Новомосковськ»
|
18:00 |
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
0 - 1
|
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
31.01.2021, Воскресенье, 6 тур |
14:30 |
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
2 - 3
|
Орель (Царичанський р-н)
|
04.02.2021, Четверг, 8 тур |
18:30 |
ОФК «Новомосковськ»
|
1 - 8
|
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
06.02.2021, Суббота, 7 тур |
15:00 |
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
4 - 1
|
Металург (Дніпро)
|
07.02.2021, Воскресенье, 7 тур |
11:00 |
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
5 - 1
|
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
12:30 |
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
0 - 2
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
16:00 |
ОФК «Новомосковськ»
|
1 - 5
|
Орель (Царичанський р-н)
|
10.02.2021, Среда, 4 тур |
19:00 |
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
0 - 3
|
Металург (Дніпро)
|
13.02.2021, Суббота, 8 тур |
15:30 |
Орель (Царичанський р-н)
|
0 - 3
|
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
20.02.2021, Суббота, 5 тур |
10:00 |
ДАФ Дніпро U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
20.02.2021, Суббота, 8 тур |
10:30 |
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
2 - 3
|
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
12:15 |
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
0 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
20.02.2021, Суббота, 4 тур |
13:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
9 - 1
|
ОФК «Новомосковськ»
|
27.02.2021, Суббота, 9 тур |
10:00 |
Металург (Дніпро)
|
4 - 7
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
27.02.2021, Суббота, 8 тур |
13:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
0 - 3
|
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
28.02.2021, Воскресенье, 9 тур |
11:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
0 - 2
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
18:00 |
ОФК «Новомосковськ»
|
1 - 2
|
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|