06.05.2018, Воскресенье, 1 тур |
10:00 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
0 - 3
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
5 - 2
|
Авангард (Покров)
|
18:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
1 - 4
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
09.05.2018, Среда, 1 тур |
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
2 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
12.05.2018, Суббота, 2 тур |
10:00 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
12.05.2018, Суббота, 7 тур |
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 1
|
Авангард (Покров)
|
13.05.2018, Воскресенье, 2 тур |
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
6 - 0
|
ФК Обрий (Никополь)
|
17.05.2018, Четверг, 3 тур |
18:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
19.05.2018, Суббота, 3 тур |
13:00 |
ФК Петриківка
|
1 - 6
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
20.05.2018, Воскресенье, 3 тур |
17:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
1 - 2
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
1 - 4
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
24.05.2018, Четверг, 3 тур |
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 2
|
Авангард (Покров)
|
02.06.2018, Суббота, 4 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 1
|
ФК Обрий (Никополь)
|
17:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
03.06.2018, Воскресенье, 4 тур |
12:00 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
2 - 2
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
06.06.2018, Среда, 4 тур |
17:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
2 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
07.06.2018, Четверг, 4 тур |
17:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ФК Петриківка
|
09.06.2018, Суббота, 5 тур |
11:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
3 - 0
|
ФК Обрий (Никополь)
|
17:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 4
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
18:00 |
ФК Петриківка
|
0 - 1
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
13.06.2018, Среда, 5 тур |
17:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
0 - 4
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
16.06.2018, Суббота, 6 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
1 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
18:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
0 - 2
|
ФК Петриківка
|
18:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
3 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
17.06.2018, Воскресенье, 6 тур |
17:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
4 - 2
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
20.06.2018, Среда, 2 тур |
11:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
7 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
20.06.2018, Среда, 6 тур |
16:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
2 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
20.06.2018, Среда, 1 тур |
19:00 |
ФК Петриківка
|
4 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
30.06.2018, Суббота, 7 тур |
16:00 |
ФК Петриківка
|
6 - 0
|
ФК Обрий (Никополь)
|
01.07.2018, Воскресенье, 7 тур |
11:00 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
2 - 1
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
01.07.2018, Воскресенье, 2 тур |
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
04.07.2018, Среда, 7 тур |
18:30 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
2 - 1
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
18:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 2
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
07.07.2018, Суббота, 8 тур |
11:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
13 - 2
|
Авангард (Покров)
|
13:30 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
0 - 9
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
08.07.2018, Воскресенье, 8 тур |
17:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
0 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
14.07.2018, Суббота, 9 тур |
00:00 |
ФК Петриківка
|
2 - 8
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
15:00 |
Авангард (Покров)
|
4 - 1
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 0
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
11.08.2018, Суббота, 10 тур |
10:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 0
|
ФК Петриківка
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 3
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
17:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
15.08.2018, Среда, 10 тур |
18:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
2 - 1
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
9 - 0
|
ФК Обрий (Никополь)
|
18.08.2018, Суббота, 12 тур |
10:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
7 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
18.08.2018, Суббота, 11 тур |
14:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
1 - 11
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
17:00 |
ФК Петриківка
|
8 - 1
|
Авангард (Покров)
|
22.08.2018, Среда, 11 тур |
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 3
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
23.08.2018, Четверг, 11 тур |
08:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
0 - 3
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
25.08.2018, Суббота, 8 тур |
17:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
2 - 7
|
ФК Петриківка
|
18:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
4 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
30.08.2018, Четверг, 2 тур |
17:30 |
Авангард (Покров)
|
0 - 2
|
ФК Петриківка
|
02.09.2018, Воскресенье, 12 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
05.09.2018, Среда, 12 тур |
17:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 0
|
ФК Петриківка
|
17:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
4 - 1
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
18:30 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
3 - 0
|
ФК Обрий (Никополь)
|
08.09.2018, Суббота, 13 тур |
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
0 - 1
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
17:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
1 - 7
|
Авангард (Покров)
|
10.09.2018, Понедельник, 13 тур |
14:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 2
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
12.09.2018, Среда, 13 тур |
17:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 6
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
16.09.2018, Воскресенье, 9 тур |
16:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
2 - 1
|
ФК Обрий (Никополь)
|
22.09.2018, Суббота, 14 тур |
16:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
2 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
26.09.2018, Среда, 14 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
16:30 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
2 - 0
|
Авангард (Покров)
|
27.09.2018, Четверг, 14 тур |
19:30 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
4 - 0
|
ФК Петриківка
|
29.09.2018, Суббота, 15 тур |
16:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
5 - 1
|
ФК Обрий (Никополь)
|
18:30 |
ФК Петриківка
|
1 - 2
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
02.10.2018, Вторник, 14 тур |
08:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
0 - 3
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
03.10.2018, Среда, 15 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 0
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
12:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
2 - 4
|
Авангард (Покров)
|
04.10.2018, Четверг, 15 тур |
19:30 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
1 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
10.10.2018, Среда, 16 тур |
00:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
00:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
12:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
0 - 6
|
ФК Петриківка
|
16:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
13.10.2018, Суббота, 13 тур |
13:00 |
ФК Петриківка
|
1 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
13.10.2018, Суббота, 17 тур |
16:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
6 - 1
|
ФК Обрий (Никополь)
|
21.10.2018, Воскресенье, 16 тур |
15:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
1 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
24.10.2018, Среда, 17 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 0
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
16:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 3
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
26.10.2018, Пятница, 17 тур |
13:00 |
ФК Петриківка
|
6 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
27.10.2018, Суббота, 17 тур |
10:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
0 - 4
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
30.10.2018, Вторник, 18 тур |
13:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 5
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
31.10.2018, Среда, 18 тур |
00:00 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
0 - 3
|
Авангард (Покров)
|
14:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
2 - 1
|
ФК Петриківка
|
14:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
2 - 5
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
07.11.2018, Среда, 18 тур |
14:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
7 - 2
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|