26.08.2017, Суббота, 1 тур |
17:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
1 - 0
|
Авангард (Покров)
|
26.08.2017, Суббота, 13 тур |
17:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
3 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
17:30 |
ФК Кривой Рог
|
2 - 0
|
ФК Петриківка
|
17:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 4
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
29.04.2017, Суббота, 1 тур |
16:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
4 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
12:00 |
ФК Петриківка
|
1 - 0
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
16:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
ФК Кривой Рог
|
06.05.2017, Суббота, 2 тур |
18:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
ФК Кривой Рог
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
11:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
1 - 2
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
16:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 0
|
ФК Петриківка
|
13.05.2017, Суббота, 3 тур |
11:00 |
ФК Петриківка
|
3 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
12:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
4 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
17:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 5
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
22.07.2017, Суббота, 3 тур |
18:00 |
ФК Кривой Рог
|
2 - 1
|
Авангард (Покров)
|
28.05.2017, Воскресенье, 4 тур |
17:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
3 - 1
|
Авангард (Покров)
|
27.05.2017, Суббота, 4 тур |
17:00 |
ФК Кривой Рог
|
2 - 1
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
16:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
11:00 |
ФК Петриківка
|
2 - 2
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
03.06.2017, Суббота, 5 тур |
12:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
2 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
17:00 |
ФК Кривой Рог
|
1 - 2
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 2
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
04.06.2017, Воскресенье, 5 тур |
17:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 5
|
ФК Петриківка
|
10.06.2017, Суббота, 6 тур |
17:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 0
|
Авангард (Покров)
|
17:00 |
ФК Петриківка
|
2 - 0
|
ФК Кривой Рог
|
10:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
4 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
18.06.2017, Воскресенье, 7 тур |
16:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
18:00 |
ФК Кривой Рог
|
3 - 1
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
17.06.2017, Суббота, 7 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
1 - 5
|
ФК Петриківка
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
0 - 1
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
02.07.2017, Воскресенье, 8 тур |
11:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
18:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 0
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
01.07.2017, Суббота, 8 тур |
10:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
1 - 0
|
ФК Петриківка
|
18:00 |
ФК Кривой Рог
|
5 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
08.07.2017, Суббота, 9 тур |
18:00 |
ФК Кривой Рог
|
4 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
Авангард (Покров)
|
11:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
0 - 0
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
12:00 |
ФК Петриківка
|
5 - 0
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
16.07.2017, Воскресенье, 10 тур |
18:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ФК Петриківка
|
11:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
6 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
15.07.2017, Суббота, 10 тур |
10:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 3
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
18:00 |
Авангард (Покров)
|
3 - 4
|
ФК Кривой Рог
|
12.08.2017, Суббота, 11 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 1
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
18:30 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
3 - 1
|
ФК Кривой Рог
|
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
16.08.2017, Среда, 11 тур |
17:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
1 - 0
|
ФК Петриківка
|
19.08.2017, Суббота, 12 тур |
17:30 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
3 - 6
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
11:00 |
ФК Петриківка
|
7 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 1
|
ФК Кривой Рог
|
17:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
3 - 0
|
Авангард (Покров)
|
10.09.2017, Воскресенье, 14 тур |
16:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
3 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
06.09.2017, Среда, 14 тур |
17:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
0 - 2
|
ФК Кривой Рог
|
09.09.2017, Суббота, 14 тур |
12:00 |
ФК Петриківка
|
7 - 0
|
Авангард (Покров)
|
15:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
4 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
23.09.2017, Суббота, 15 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
+ - -
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
15:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
Авангард (Покров)
|
16.09.2017, Суббота, 15 тур |
16:00 |
ФК Петриківка
|
2 - 2
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
15:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
0 - 3
|
ФК Кривой Рог
|
30.09.2017, Суббота, 16 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
- - +
|
Авангард (Покров)
|
30.09.2017, Суббота, 17 тур |
15:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
29.09.2017, Пятница, 16 тур |
16:00 |
ФК Кривой Рог
|
2 - 0
|
ФК Петриківка
|
27.09.2017, Среда, 16 тур |
16:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
3 - 2
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
07.10.2017, Суббота, 16 тур |
14:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
3 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
07.10.2017, Суббота, 17 тур |
00:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
+ - -
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
11:00 |
ФК Кривой Рог
|
1 - 0
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
00:00 |
ФК Петриківка
|
+ - -
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
14.10.2017, Суббота, 18 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
- - +
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
14:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 3
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
21.10.2017, Суббота, 18 тур |
14:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
1 - 0
|
ФК Петриківка
|
21.10.2017, Суббота, 19 тур |
00:00 |
Авангард (Покров)
|
+ - -
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
10:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
18.10.2017, Среда, 18 тур |
00:00 |
ФК Кривой Рог
|
+ - -
|
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
27.10.2017, Пятница, 19 тур |
11:00 |
ФК Петриківка
|
4 - 5
|
ФК Кривой Рог
|
25.10.2017, Среда, 19 тур |
00:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
- - +
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
28.10.2017, Суббота, 20 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
- - +
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
04.11.2017, Суббота, 20 тур |
10:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
4 - 1
|
Авангард (Покров)
|
13:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
0 - 0
|
ФК Кривой Рог
|
00:00 |
ФК Горняк (Кривой Рог)
|
- - +
|
ФК Петриківка
|