09.12.2017, Суббота, 1 тур |
12:00 |
Янг-Бойс (Дніпро)
|
5 - 5
|
Энергия-2
|
18:00 |
УФК-Юбилейный
|
4 - 3
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
18:00 |
«МДЮСШ U-19»
|
0 - 4
|
Легіонер (Дніпро)
|
10.12.2017, Воскресенье, 1 тур |
12:00 |
ФК Сталь U-15
|
1 - 9
|
ФК «Спарта»
|
14:00 |
Единство
|
1 - 8
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
14:00 |
Кристал (Дніпро)
|
6 - 3
|
Фортуна
|
16.12.2017, Суббота, 2 тур |
12:00 |
Кристал (Дніпро)
|
0 - 1
|
«МДЮСШ U-19»
|
16:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК Сталь U-15
|
20:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
2 - 1
|
Янг-Бойс (Дніпро)
|
17.12.2017, Воскресенье, 2 тур |
12:00 |
ФК «Спарта»
|
9 - 0
|
Единство
|
14:00 |
Энергия-2
|
3 - 3
|
УФК-Юбилейный
|
16:00 |
Фортуна
|
3 - 5
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
23.12.2017, Суббота, 3 тур |
10:00 |
Янг-Бойс (Дніпро)
|
0 - 3
|
Кристал (Дніпро)
|
23.12.2017, Суббота, 11 тур |
18:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
7 - 1
|
ФК Сталь U-15
|
24.12.2017, Воскресенье, 6 тур |
11:00 |
ФК «Спарта»
|
2 - 3
|
Энергия-2
|
24.12.2017, Воскресенье, 3 тур |
14:00 |
«МДЮСШ U-19»
|
3 - 4
|
Фортуна
|
16:00 |
Единство
|
0 - 4
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
13.01.2018, Суббота, 4 тур |
00:00 |
Кристал (Дніпро)
|
3 - 0
|
УФК-Юбилейный
|
13.01.2018, Суббота, 7 тур |
18:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
4 - 4
|
ФК «Спарта»
|
14.01.2018, Воскресенье, 4 тур |
12:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
0 - 7
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
16:00 |
Энергия-2
|
6 - 0
|
Единство
|
18:00 |
«МДЮСШ U-19»
|
1 - 2
|
Янг-Бойс (Дніпро)
|
16.01.2018, Вторник, 9 тур |
21:00 |
Фортуна
|
3 - 3
|
ФК Сталь U-15
|
20.01.2018, Суббота, 5 тур |
11:30 |
Янг-Бойс (Дніпро)
|
5 - 4
|
Фортуна
|
13:30 |
Единство
|
0 - 3
|
Легіонер (Дніпро)
|
14:00 |
УФК-Юбилейный
|
7 - 2
|
«МДЮСШ U-19»
|
16:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
0 - 1
|
Энергия-2
|
18:00 |
ФК Сталь U-15
|
0 - 13
|
Кристал (Дніпро)
|
28.01.2018, Воскресенье, 5 тур |
09:30 |
ФК «Спарта»
|
5 - 2
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
28.01.2018, Воскресенье, 3 тур |
13:00 |
ФК Сталь U-15
|
1 - 4
|
Энергия-2
|
03.02.2018, Суббота, 6 тур |
12:00 |
Фортуна
|
6 - 2
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
14:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
4 - 0
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
16:00 |
«МДЮСШ U-19»
|
8 - 1
|
ФК Сталь U-15
|
04.02.2018, Воскресенье, 6 тур |
16:00 |
Кристал (Дніпро)
|
3 - 0
|
Единство
|
10.02.2018, Суббота, 4 тур |
20:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
9 - 0
|
ФК Сталь U-15
|
11.02.2018, Воскресенье, 7 тур |
13:00 |
Единство
|
3 - 1
|
«МДЮСШ U-19»
|
14:00 |
УФК-Юбилейный
|
1 - 2
|
Фортуна
|
16:00 |
ФК Сталь U-15
|
0 - 2
|
Янг-Бойс (Дніпро)
|
16:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
1 - 8
|
Энергия-2
|
18:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
1 - 2
|
Кристал (Дніпро)
|
15.02.2018, Четверг, 3 тур |
19:30 |
УФК-Юбилейный
|
2 - 2
|
Легіонер (Дніпро)
|
17.02.2018, Суббота, 8 тур |
10:00 |
Янг-Бойс (Дніпро)
|
5 - 3
|
Единство
|
14:00 |
Фортуна
|
0 - 3
|
Энергия-2
|
18:00 |
«МДЮСШ U-19»
|
1 - 6
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
18.02.2018, Воскресенье, 8 тур |
12:00 |
УФК-Юбилейный
|
7 - 0
|
ФК Сталь U-15
|
18:00 |
Кристал (Дніпро)
|
2 - 3
|
ФК «Спарта»
|
18:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
4 - 0
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
23.02.2018, Пятница, 6 тур |
18:30 |
Янг-Бойс (Дніпро)
|
1 - 6
|
УФК-Юбилейный
|
24.02.2018, Суббота, 9 тур |
10:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
0 - 7
|
Кристал (Дніпро)
|
12:00 |
ФК «Спарта»
|
6 - 1
|
«МДЮСШ U-19»
|
14:00 |
Энергия-2
|
0 - 0
|
Легіонер (Дніпро)
|
18:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
2 - 4
|
Янг-Бойс (Дніпро)
|
25.02.2018, Воскресенье, 9 тур |
14:00 |
Единство
|
1 - 7
|
УФК-Юбилейный
|
03.03.2018, Суббота, 10 тур |
00:00 |
УФК-Юбилейный
|
0 - 3
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
11.03.2018, Воскресенье, 10 тур |
14:00 |
Фортуна
|
2 - 5
|
Легіонер (Дніпро)
|
24.03.2018, Суббота, 3 тур |
16:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
1 - 5
|
ФК «Спарта»
|
24.03.2018, Суббота, 11 тур |
18:00 |
Единство
|
0 - 3
|
Фортуна
|
25.03.2018, Воскресенье, 11 тур |
00:00 |
ФК «Спарта»
|
3 - 0
|
УФК-Юбилейный
|
19:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
4 - 6
|
Янг-Бойс (Дніпро)
|
25.03.2018, Воскресенье, 10 тур |
13:00 |
Кристал (Дніпро)
|
0 - 3
|
Энергия-2
|
28.03.2018, Среда, 10 тур |
00:00 |
ФК Сталь U-15
|
3 - 0
|
Единство
|
20:30 |
Янг-Бойс (Дніпро)
|
3 - 5
|
ФК «Спарта»
|
30.03.2018, Пятница, 11 тур |
18:30 |
Энергия-2
|
5 - 0
|
«МДЮСШ U-19»
|
20:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
2 - 0
|
Кристал (Дніпро)
|
30.03.2018, Пятница, 4 тур |
20:30 |
Фортуна
|
0 - 3
|
ФК «Спарта»
|
01.04.2018, Воскресенье, 15 тур |
12:00 |
Кристал (Губиниха)
|
4 - 0
|
Айленд (Степове)
|
12:00 |
ФК «Інтер U-17» (Дніпро)
|
0 - 1
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
14:00 |
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
0 - 1
|
Энергия-2
|
16:00 |
Збірна Синельниківського району
|
1 - 0
|
Легіонер (Дніпро)
|
01.04.2018, Воскресенье, 10 тур |
18:00 |
«МДЮСШ U-19»
|
2 - 1
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
04.04.2018, Среда, 16 тур |
19:30 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
3 - 0
|
Энергия-2
|
05.04.2018, Четверг, 16 тур |
20:30 |
Збірна Синельниківського району
|
1 - 3
|
Кристал (Губиниха)
|
07.04.2018, Суббота, 17 тур |
10:00 |
ФК Маолдис
|
2 - 0
|
ДЮСШ-12 (Дніпро)
|
10:00 |
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
0 - 2
|
Скіф (Дніпро)
|
13:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
3 - 0
|
Кристал (Губиниха)
|
14:00 |
Металург (Дніпро)
|
5 - 2
|
ФК «Спарта»
|
14.04.2018, Суббота, 18 тур |
18:00 |
ФК Маолдис
|
1 - 2
|
Скіф (Дніпро)
|
16.04.2018, Понедельник, 18 тур |
19:30 |
Металург (Дніпро)
|
0 - 3
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
21.04.2018, Суббота, 19 тур |
11:30 |
Металург (Дніпро)
|
2 - 4
|
ФК Маолдис
|
13:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 3
|
Скіф (Дніпро)
|