26.05.2018, Суббота, 1 тур |
10:00 |
ФК Синельниково
|
3 - 2
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
15:00 |
ІДС (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
Легіонер (Дніпро)
|
16:00 |
ОФК «Новомосковськ»
|
1 - 2
|
ФК Обрий (Никополь)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
2 - 3
|
Авангард (Покров)
|
16:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
6 - 1
|
ФК Петриківка
|
16:00 |
Айленд (Степове)
|
1 - 0
|
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
17:00 |
ФК Павлоград
|
0 - 2
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
18:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
2 - 5
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
18:00 |
Альфа и Омега
|
4 - 2
|
Перше Травня (Томаківка)
|
27.05.2018, Воскресенье, 1 тур |
10:00 |
ФК «Спарта»
|
0 - 3
|
Atrium (Павлоград)
|
12:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
16:00 |
Титан (Вільногірськ)
|
0 - 3
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
18:00 |
Кристал (Губиниха)
|
2 - 1
|
ФК Перемога — 2 (Днепр)
|
20:00 |
«ДніпроФАМ»
|
0 - 3
|
FRAIT (смт. Слобожанське)
|
28.05.2018, Понедельник, 1 тур |
11:00 |
ФК Колос (Софіївка)
|
3 - 1
|
Металург (Дніпро)
|
23.06.2018, Суббота, 2 тур |
14:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
2 - 2
|
ФК Обрий (Никополь)
|
24.06.2018, Воскресенье, 2 тур |
12:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
0 - 4
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
17:00 |
ФК Синельниково
|
1 - 8
|
Авангард (Покров)
|
18:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
4 - 0
|
Айленд (Степове)
|
18:00 |
Atrium (Павлоград)
|
2 - 2
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
25.06.2018, Понедельник, 2 тур |
19:30 |
Альфа и Омега
|
0 - 5
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
08.07.2018, Воскресенье, 2 тур |
16:00 |
МодернЭкспо (Верхнеднепровск)
|
2 - 0
|
FRAIT (смт. Слобожанське)
|
14.07.2018, Суббота, 2 тур |
17:30 |
ФК Колос (Софіївка)
|
0 - 2
|
Кристал (Губиниха)
|
04.08.2018, Суббота, 3 тур |
17:00 |
ФК Обрий (Никополь)
|
1 - 3
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
1 - 1
|
Кристал (Губиниха)
|
18:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
5 - 0
|
МодернЭкспо (Верхнеднепровск)
|
08.08.2018, Среда, 3 тур |
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
1 - 0
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
22.08.2018, Среда, 4 тур |
18:00 |
МодернЭкспо (Верхнеднепровск)
|
2 - 6
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
25.08.2018, Суббота, 4 тур |
00:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК Обрий (Никополь)
|
18:00 |
Кристал (Губиниха)
|
4 - 0
|
Авангард (Покров)
|
29.08.2018, Среда, 4 тур |
17:00 |
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
1 - 0* по пен. (4:5)
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
16.09.2018, Воскресенье, 5 тур |
18:00 |
ФК Енергія (Дніпро)
|
1 - 2
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
18.09.2018, Вторник, 5 тур |
20:30 |
Кристал (Губиниха)
|
0 - 2
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
03.10.2018, Среда, 6 тур |
14:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3* - 0
|
Кристал (Губиниха)
|
06.10.2018, Суббота, 6 тур |
15:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
0* - 1
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
17.10.2018, Среда, 7 тур |
18:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
1 - 0
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|