Регламент

І. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

1.1. Турнір з футболу пам’яті Миколи Михайловича Кудрицького проводиться з метою:

• подальшого розвитку і популяризації футболу в Дніпропетровській області;

• підготовки гравців для поповнення команд, що беруть участь в Чемпіонаті України;

• підвищення рівня спортивної майстерності футболістів;

• залучення молоді до систематичних занять спортом;

• організації дозвілля шанувальників футболу;

• увічнити пам’ять Миколи Михайловича Кудрицького.

 ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

2.1 Турнір з футболу серед аматорських команд проводить Управління молоді та спорту Дніпропетровської Облдержадміністрації (далі – Управління) та Асоціація футболу Дніпропетровської області (далі – АФДО).

2.2 Безпосереднє керівництво і контроль здійснює Оргкомітет АФДО, якому дано право в оперативному прийнятті рішень, що стосуються організації і проведення змагань.

2.3 Будь-яке питання, не передбачений цим Регламентом, розглядається і вирішується Контрольно-дисциплінарним Комітетом (далі – КДК) і Організаційним комітетом Турніру.

ІІІ. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ

3.1 Турнір проходитимуть в два етапи: попередній і фінальний.

3.2 Попередній етап: команди грають в одне коло «кожен з кожним». Фінальний етап: Команди поділяються на дві групи та грають. Група «А» будуть виборювати звання переможці турніру пам’яті М.М. Кудрицького. Група «Б» будуть виборювати звання переможця «Малого Кубку турніру пам’яті М.М. Кудрицького». В другому етапі команди продовжують грати з очками, які набрали на першому етапі. У кожній групі ігри проходять в одне коло «кожен з кожним» на стадіонах, прийнятих комітетом спортивних споруд АФДО.

3.3 Календар ігор Турніру затверджує Виконком Асоціації футболу Дніпропетровської області. Ігрові дні: субота – неділя. Базовий час початку матчів: з 10:00 до 20:30. Перенесення ігор не дозволяються. У виняткових випадках це право надається Президії Асоціації за узгодженням із зацікавленими командами.

3.4 Тренери команд зобов’язані за 30 хвилин до початку гри розбірливо внести до рапорту арбітра прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, із зазначенням їх номера і надати арбітру матчу заявковий лист команди. В протокол вноситься 23 футболістів (11 основних і 12 запасних). Дозволяється проводити 12 замін, за домовленістю команд перед початком гри, та попередивши арбітра матчу, який повинен зробити відмітку в рапорті арбітра, дозволяється зворотні заміни.

3.5 Керівники клубів (команд) та футболісти, які беруть участь у Турнірі, зобов’язані виконувати всі вимоги Регламенту і правил гри, проявляючи високу дисципліну, організацію і повагу до суперників і глядачам. Керівники клубів (команд) не мають право втручатися в дії арбітрів, вони несуть відповідальність за поведінку гравців своєї команди.

3.6 Дисциплінарні проступки футболістів, керівників команд, а також випадки виникнення заворушень на стадіоні серед глядачів до, під час, або після гри розглядаються Контрольно-дисциплінарним комітетом.

3.7 Якщо гра була припинена через недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд, а також їх уболівальників, то цій команді зараховується поразка (0:3), а команді — суперниці – перемога (3:0).

3.8 Команді, що не з’явилася на гру без поважних причин, зараховується поразка (0:3), а також команда зобов`язана сплатити грошовий внесок в розмірі 2 000 грн. впродовж 10 робочих днів, а команді-суперниці зараховується перемога (3:0). При повторній неявці на гру (неявка на гру вважається, якщо АФДО НЕ сповіщена про це за добу до призначеного часу гри) без поважних причин команда знімається зі змагань. Якщо знята команда провела менше половини свої матчів, то її результати анулюються, якщо більше половини матчів результати зберігаються.

3.9 За участь в матчі неоформленого у встановленому порядку або дискваліфікованого футболіста команді зараховується поразка (0:3), а команді — суперниці – перемога (3:0).

3.10 Тривалість таймів в грі команд становить два тайми по 40 хвилин з десятихвилинною перервою. У разі нічийного результату в чвертьфінальних, півфінальних і фінальних іграх додатковий час не призначається. Переможець зустрічі визначається в серії після матчевих пенальті.

3.11 За перші три «жовті» картки, отримані в Турнірі, футболіст підлягає дискваліфікації на одну наступну гру команди; за кожні наступні три «жовті» картки дискваліфікація збільшується на одну гру. Ретельний облік дисциплінарних покарань своїх футболістів ведуть керівники команд та несуть за це відповідальність.

ІV. СУДДІВСТВО ІГОР

4.1 Суддівство ігор Турніру здійснюється арбітрами, рекомендованими комітетом арбітрів АФДО і затвердженими Виконкомом Асоціації.

4.2 Арбітраж здійснюється відповідно до «Правил гри» (видання 2021/2022 року), а також відповідно до змінам та доповнень, прийнятими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.3 Призначення арбітрів на ігри здійснюється комітетом арбітрів АФДО. Прохання команд про заміну арбітрів, призначених на ігри, не приймаються. Контроль якості суддівства здійснюється Асоціацією і Комітетом арбітрів.

4.4 Арбітри, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на місце, де проводиться гра, не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку матчу. У разі неявки на гру арбітра, її проводить асистент арбітра вищої кваліфікації.

4.5 Будь-яка команда має право замовити на гру інспектора матчу. Тарифікація проводиться згідно тарифікації арбітражу.

4.6 Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, що зустрічаються визначити колір форми таким чином, щоб виключити їх збіг. У разі збігу кольорів форму змінює команда гостей.

4.7 Якщо при проведенні гри мали місце попередження, видалення і травми футболістів, а також порушення порядку на стадіоні, арбітр матчу зобов’язаний внести про це вичерпну запис в протоколі.

4.8 Не пізніше 24-х годин після закінчення гри арбітр матчу зобов’язаний надіслати рекомендованим листом (квитанція зберігається) протокол до Федерації за адресою: 49000, м. Дніпро, просп. Б. Хмельницього 29 А, Асоціація футболу Дніпропетровської області, або, в разі можливості, передати особисто.

4.9 Оплата суддівства за матч складає:

Арбітр – 700 грн.

Асистенти арбітра – по 600 грн.

Спостерігач арбітражу – 700 грн.

ПРОТЕСТИ

5.1 Представник команди, що подає протест, зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про подачу протесту. Заява про подачу протесту фіксується арбітром в протоколі.

5.2 Арбітр матчу і асистенти арбітра в разі подачі протесту або серйозних конфліктів, що мали місце в грі, негайно висилають в Асоціацію свої пояснення.

5.3 Письмовий протест повинен бути вичерпано мотивований, підписаний тренером (представником) команди і протягом 24 годин після закінчення гри ( якщо гра була проведена у суботу – то у понеділок) спрямований в Асоціацію.

5.4 Разом з письмовим протестом, команда, що подає протест, повинна надати фото- або відео- докази та обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500,00 грн. Якщо КДК протест задовільнює – внесок повертається.

5.5 Не приймаються до розгляду протести на рішення, прийняті арбітром, що мали місце в грі подій:

  • призначення або не призначення штрафних, вільних і 11-метрових ударів;
  • визначення положення «поза грою»;
  • визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
  • зараховане або не зарахував взяття воріт;
  • попередження або видалення гравців з поля.

5.6 Протести розглядаються Контрольно-дисциплінарним комітетом Асоціації і, при необхідності, Президією Асоціації. Несвоєчасно подані і незафіксовані в протоколі протести не розглядаються.

5.7. В термін 10 днів з дати прийняття рішення КДК представник команди має право подати апеляцію на рішення КДК. Обов’язковий грошовий внесок за подачу апеляції становить 1000,00 грн. Якщо Апеляційний комітет задовільнює апеляцію, то внесок повертається.

VІ. ВИЗНАЧІННЯ МІСЦЬ КОМАНД В ТУРНІРНІЙ ТАБЛИЦІ

6.1 Місця команд в Турнірі визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию — 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

6.2 У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, яка має кращі показники за результатами особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами):

  • кількість очок.

6.3 Якщо рівновага зберігається, набирають силу такі чинники:

  • найбільша кількість перемог в усіх зустрічах;
  • найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;
  • найбільша кількість м’ячів, забитих у всіх зустрічах.

6.4 При абсолютної рівності цих показників місця команд визначаються за результатами жеребкування, яку проводить Президія.

VІІ. ФІНАНСОВІ УМОВИ

7.1 Витрати, пов’язані з участю команд у Турнірі пам’яті М.М. Кудрицького, беруть на себе організації, що відряджають.

7.2 Команди, що беруть участь у Турнірі, кожну гру сплачують:

– обов’язковий грошовий внесок в розмірі 12 000 грн.;

За кожну гру (за 30 хвилин до  початку матчу):

– оренду поля в розмірі 700 грн.;

– арбітраж в розмірі 1300 грн.;

– чергування медсестри в розмірі 150 грн.

7.3 Команди, що мають заборгованість перед АФДО до участі у Турнірі не допускаються.

 VІІІ. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

8.1 У заявочний лист команд, що беруть участь в Турнірі, вноситься не більше 30 футболістів. Заявкова документація команд підписується представником організації (президентом футбольного клубу), тренером і лікарем.

8.2 Дозаявка здійснюється при наданні до заявкового листа з візами лікаря і припиняється після початку 6 гри для команди.

8.3 Футболісти мають право брати участь тільки за 1 команду, що бере участь в даному Турнірі, при цьому вони НЕ можуть брати участь за будь-які інші команди в інших змаганнях, що проводяться під егідою АФДО та Федерації футболу міста Дніпра.

8.4 Дозволяється участь професійних футболістів.

ІХ. НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД

9.1 Команда-переможець Турніру пам’яті М.М. Кудрицького нагороджується Кубком, пам’ятними медалями та дипломом.

9.2 Срібний і бронзовий призери нагороджуються пам’ятними медалями та дипломом.

9.3 За підсумками проведення Турніру нагороджується кращий бомбардир.

9.4 Команда-переможець Малого кубку М.М. Кудрицького нагороджується Кубком, пам’ятними медалями та дипломом.