Воскресенье, Февраль 28, 2021

Кубок голови ОДА 2020
Плей-оф

Кубок голови ОДА 2020 (Плей-оф)

19.09.2020, Суббота, 1/8 фіналу тур
16:00 ФК Новомосковськ 0 - 3 Збірна Межівського району
20.09.2020, Воскресенье, 1/8 фіналу тур
14:00 ФК Томаківка 6 - 0 ФК Сухачівка
15:00 ФК Магдалинівка 2 - 1 ФК Темп (Тернівка)
16:00 Збірна Синельниківського району 4 - 1 ДЮСШ Синельникове
16:30 ФК Агросфера (Юр’ївка) 8 - 2 Кристал (Дніпро)
16:45 Олімпік (Петриківка) 2 - 9 Лідер U-19 (Дніпро)
17:00 Дзержинець (Кам’янське) 3 - 2 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
23.09.2020, Среда, 1/8 фіналу тур
17:00 ФК Олімп (Кам’янське) 2 - 0 ФК Нікополь-2
26.09.2020, Суббота, 1/8 фіналу, матч-відповідь тур
00:00 Лідер U-19 (Дніпро) 3* - 0 Олімпік (Петриківка)
09:45 ФК Сухачівка 0 - 3* ФК Томаківка
16:00 ФК Темп (Тернівка) 6* - 1 ФК Магдалинівка
20:30 Кристал (Дніпро) 1 - 8* ФК Агросфера (Юр’ївка)
27.09.2020, Воскресенье, 1/8 фіналу, матч-відповідь тур
15:00 ФК Нікополь-2 0 - 1* ФК Олімп (Кам’янське)
16:00 ФК Новомосковськ 2 - 2* Збірна Межівського району
16:00 ДЮСШ Синельникове 2 - 3* Збірна Синельниківського району
17:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 7* - 0 Дзержинець (Кам’янське)
03.10.2020, Суббота, 1/4 фіналу тур
09:00 Лідер U-19 (Дніпро) 1 - 5 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
16:00 ФК Темп (Тернівка) 0 - 2 ФК Томаківка
04.10.2020, Воскресенье, 1/4 фіналу тур
15:00 Збірна Межівського району 1 - 3 ФК Агросфера (Юр’ївка)
17:00 ФК Олімп (Кам’янське) 5 - 0 Збірна Синельниківського району
07.10.2020, Среда, 1/4 фіналу, матч-відповідь тур
00:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 3* - 0 Лідер U-19 (Дніпро)
00:00 Збірна Синельниківського району 0 - 3* ФК Олімп (Кам’янське)
11:00 ФК Томаківка 1* - 2 ФК Темп (Тернівка)
12:00 ФК Агросфера (Юр’ївка) 6* - 1 Збірна Межівського району
11.10.2020, Воскресенье, 1/2 фіналу тур
13:00 ФК Томаківка 0 - 2 ФК Олімп (Кам’янське)
15:00 ФК Агросфера (Юр’ївка) 0 - 2 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
14.10.2020, Среда, 1/2 фіналу, матч-відповідь тур
11:00 ФК Олімп (Кам’янське) 4* - 0 ФК Томаківка
15.10.2020, Четверг, 1/2 фіналу, матч-відповідь тур
14:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 2* - 2 ФК Агросфера (Юр’ївка)
17.10.2020, Суббота, Фінал тур
10:00 ФК Томаківка 0 - 2 ФК Агросфера (Юр’ївка)
12:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 7 - 1 ФК Олімп (Кам’янське)