09.08.2020, Воскресенье, 1 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
2 - 1
|
ФК Павлоград
|
18:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
10.08.2020, Понедельник, 1 тур |
18:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 5
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
15.08.2020, Суббота, 2 тур |
12:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 0
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
16.08.2020, Воскресенье, 2 тур |
18:00 |
ФК Павлоград
|
1 - 1
|
Легіонер (Дніпро)
|
29.08.2020, Суббота, 3 тур |
17:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
5 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
17:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
5 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
30.08.2020, Воскресенье, 3 тур |
17:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
0 - 3
|
ФК Павлоград
|
06.09.2020, Воскресенье, 4 тур |
15:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 3
|
Авангард (Покров)
|
17:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
17:30 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 2
|
ФК Павлоград
|
19:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
0 - 0
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
13.09.2020, Воскресенье, 5 тур |
16:00 |
Авангард (Покров)
|
3 - 2
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
17:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
6 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
16.09.2020, Среда, 5 тур |
16:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
20.09.2020, Воскресенье, 5 тур |
16:30 |
ФК Павлоград
|
2 - 0
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
27.09.2020, Воскресенье, 6 тур |
16:30 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
7 - 0
|
Авангард (Покров)
|
17:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
2 - 5
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
30.09.2020, Среда, 6 тур |
16:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 1
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
03.10.2020, Суббота, 7 тур |
16:00 |
ФК Павлоград
|
1 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
04.10.2020, Воскресенье, 7 тур |
15:00 |
Авангард (Покров)
|
3 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
18:30 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
0 - 1
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
07.10.2020, Среда, 2 тур |
21:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
0 - 5
|
Авангард (Покров)
|
07.10.2020, Среда, 7 тур |
21:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
0 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
18.10.2020, Воскресенье, 8 тур |
15:00 |
Авангард (Покров)
|
4 - 0
|
Легіонер (Дніпро)
|
15:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
5 - 2
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
17:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
ФК Павлоград
|
25.10.2020, Воскресенье, 8 тур |
15:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
3 - 2
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
31.10.2020, Суббота, 9 тур |
12:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
4 - 0
|
Легіонер (Дніпро)
|
16:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
0 - 4
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
17:30 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
5 - 1
|
Авангард (Покров)
|
08.11.2020, Воскресенье, 6 тур |
15:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
4 - 0
|
Легіонер (Дніпро)
|
15.11.2020, Воскресенье, 9 тур |
13:30 |
ФК Павлоград
|
0 - 7
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
18.11.2020, Среда, 1 тур |
19:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 0
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
28.11.2020, Суббота, 3 тур |
13:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
0 - 1
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
08.04.2021, Четверг, 10 тур |
17:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
5 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
11.04.2021, Воскресенье, 10 тур |
16:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
0 - 3
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
14.04.2021, Среда, 11 тур |
18:30 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
2 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
18.04.2021, Воскресенье, 11 тур |
14:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
1 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
16:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
2 - 2
|
ФК Павлоград
|
17:00 |
Авангард (Покров)
|
0 - 1
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
20.04.2021, Вторник, 13 тур |
17:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 0
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
24.04.2021, Суббота, 12 тур |
16:00 |
ФК Павлоград
|
0 - 0
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
16:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 3
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
25.04.2021, Воскресенье, 12 тур |
15:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
3 - 1
|
Легіонер (Дніпро)
|
27.04.2021, Вторник, 12 тур |
17:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 2
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
04.05.2021, Вторник, 10 тур |
21:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
4 - 5
|
Легіонер (Дніпро)
|
08.05.2021, Суббота, 13 тур |
17:00 |
ФК Павлоград
|
3 - 3
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
20:30 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
0 - 7
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
09.05.2021, Воскресенье, 13 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
5 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
12.05.2021, Среда, 14 тур |
17:30 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
Легіонер (Дніпро)
|
15.05.2021, Суббота, 14 тур |
16:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
1 - 2
|
ФК Павлоград
|
16:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
0 - 0
|
Авангард (Покров)
|
19.05.2021, Среда, 14 тур |
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
0 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
22.05.2021, Суббота, 15 тур |
17:00 |
ФК Павлоград
|
1 - 1
|
Авангард (Покров)
|
23.05.2021, Воскресенье, 15 тур |
12:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
6 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
16:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
1 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
16:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
3 - 4
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
26.05.2021, Среда, 16 тур |
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 1
|
Легіонер (Дніпро)
|
29.05.2021, Суббота, 16 тур |
16:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 1
|
Авангард (Покров)
|
17:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 4
|
ФК Павлоград
|
05.06.2021, Суббота, 17 тур |
13:00 |
ФК Олімп (Кам’янське)
|
6 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
16:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
1 - 1
|
Авангард (Покров)
|
06.06.2021, Воскресенье, 17 тур |
16:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
2 - 4
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
18:00 |
ФК Павлоград
|
2 - 4
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
09.06.2021, Среда, 19 тур |
17:00 |
Авангард (Покров)
|
1 - 1
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
18:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
2 - 1
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
12.06.2021, Суббота, 18 тур |
16:30 |
Авангард (Покров)
|
3 - 1
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
17:30 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 0
|
ФК Павлоград
|
18:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
0 - 0
|
ФК Олімп (Кам’янське)
|
13.06.2021, Воскресенье, 18 тур |
18:00 |
Легіонер (Дніпро)
|
1 - 2
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|