03.12.2021, Пятница, 1 тур |
12:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
04.12.2021, Суббота, 1 тур |
10:00 |
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
6 - 1
|
ФК «Тріумф»
|
05.12.2021, Воскресенье, 1 тур |
12:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
3 - 3
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
11.12.2021, Суббота, 2 тур |
10:00 |
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
1 - 0
|
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
17:30 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
2 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
12.12.2021, Воскресенье, 2 тур |
12:00 |
ФК Газовик (Кам’янське)
|
1 - 3
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
15:00 |
ФК «Тріумф»
|
0 - 3
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
16.12.2021, Четверг, 1 тур |
13:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
18.12.2021, Суббота, 3 тур |
10:00 |
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
3 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
11:30 |
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
0 - 3
|
ФК Газовик (Кам’янське)
|
17:30 |
ФК «Тріумф»
|
1 - 4
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
19.12.2021, Воскресенье, 3 тур |
12:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
1 - 2
|
Орель (Царичанський р-н)
|
25.12.2021, Суббота, 4 тур |
00:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
TBD
|
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
26.12.2021, Воскресенье, 4 тур |
12:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
3 - 0
|
ФК «Тріумф»
|
08.01.2022, Суббота, 4 тур |
10:00 |
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
2 - 5
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
13:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
17:30 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
0 - 2
|
ФК Газовик (Кам’янське)
|
15.01.2022, Суббота, 5 тур |
10:00 |
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
0 - 2
|
Орель (Царичанський р-н)
|
12:00 |
ФК Газовик (Кам’янське)
|
4 - 0
|
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
13:00 |
ФК «Тріумф»
|
0 - 6
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
17:30 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
1 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
16.01.2022, Воскресенье, 5 тур |
13:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
4 - 1
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
22.01.2022, Суббота, 6 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 3
|
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
12:00 |
ФК «Тріумф»
|
0 - 4
|
ФК Газовик (Кам’янське)
|
16:00 |
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
0 - 2
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
17:30 |
Орель (Царичанський р-н)
|
2 - 0
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
30.01.2022, Воскресенье, 7 тур |
16:30 |
ФК Газовик (Кам’янське)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
05.02.2022, Суббота, 8 тур |
10:00 |
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
1 - 2
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
05.02.2022, Суббота, 7 тур |
15:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
9 - 0
|
ФК «Тріумф»
|
05.02.2022, Суббота, 1 тур |
17:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
1 - 3
|
ФК Газовик (Кам’янське)
|
09.02.2022, Среда, 7 тур |
13:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
4 - 2
|
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
09.02.2022, Среда, 2 тур |
20:30 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
0 - 3
|
Орель (Царичанський р-н)
|
12.02.2022, Суббота, 8 тур |
16:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
3 - 0
|
ФК Газовик (Кам’янське)
|
13.02.2022, Воскресенье, 3 тур |
12:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 4
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
16.02.2022, Среда, 7 тур |
19:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
19.02.2022, Суббота, 7 тур |
14:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
3 - 1
|
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
19.02.2022, Суббота, 8 тур |
16:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
4 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
23.02.2022, Среда, 9 тур |
18:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
-- : --
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
24.02.2022, Четверг, 8 тур |
13:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
-- : --
|
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
21:00 |
ФК «Тріумф»
|
-- : --
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
26.02.2022, Суббота, 9 тур |
10:00 |
НФК «Дніпро-Техмаш»
|
-- : --
|
Орель (Царичанський р-н)
|
26.02.2022, Суббота, 6 тур |
13:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
|
-- : --
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
27.02.2022, Воскресенье, 9 тур |
12:00 |
«УФК-Кривбас U-17» (Дніпро)
|
-- : --
|
ФК «Тріумф»
|
13:00 |
ФК Газовик (Кам’янське)
|
-- : --
|
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
14:00 |
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
-- : --
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|