18.05.2019, Суббота, 1 тур |
16:00 |
Метеор (Дніпро)
|
3 - 0
|
Олимпик (Петриковка)
|
17:00 |
Орель (Царичанський р-н)
|
0 - 0*, по пен. (5:6)
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
18:00 |
ФК Илларионово
|
3 - 0
|
ФК Темп (Тернівка)
|
18.05.2019, Суббота, 2 тур |
17:00 |
Металург (Дніпро)
|
0 - 6
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
19.05.2019, Воскресенье, 1 тур |
11:00 |
ФК ВПК-АГРО-2
|
2* - 2, по пен. 4:3
|
Збірна Синельниківського району
|
14:00 |
ФК Фенікс (Іларіонове)
|
1 - 3
|
ФК Новомосковськ
|
15:00 |
ІДС (Кривий Ріг)
|
9 - 0
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
16:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
3 - 0
|
ФК Юрьевка
|
16:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
6 - 2
|
ФК Ивановка
|
18:00 |
Кристал (Губиниха)
|
3 - 6
|
Фортуна (Кривий Ріг)
|
19.06.2019, Среда, 2 тур |
19:00 |
Метеор (Дніпро)
|
1 - 16
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
22.06.2019, Суббота, 2 тур |
00:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
«ДніпроФАМ»
|
00:00 |
Кристал (Дніпро)
|
0 - 3
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
00:00 |
Фортуна (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
Днепрагро — 2 (Синельниково)
|
00:00 |
ФК Колос (Софіївка)
|
3 - 0
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
00:00 |
FRAIT (смт. Слобожанське)
|
0 - 3
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
16:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
1 - 0
|
ФК «Надія-Рапід (Кам`янське)
|
16:00 |
Скіф (Дніпро)
|
1 - 5
|
ФК Павлоград
|
18:00 |
«Хлібозавод 9» (м. Дніпро)
|
1 - 7
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
18:00 |
ФК Илларионово
|
1 - 0
|
ОФК «Новомосковськ»
|
18:00 |
ФК Лозуватка (Лозуватська сільська рада)
|
1 - 4
|
Авангард (Покров)
|
22.06.2019, Суббота, 1 тур |
09:00 |
ФК Колос (Софіївка)
|
2 - 0
|
АГРО-КМР (Троїцьке)
|
23.06.2019, Воскресенье, 2 тур |
16:00 |
ІДС (Кривий Ріг)
|
2 - 4
|
Atrium (Павлоград)
|
17:30 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
7 - 6
|
ФК Новомосковськ
|
18:00 |
ФК ВПК-АГРО-2
|
1 - 4
|
BRIAR (Дніпро)
|
20:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
4 - 3
|
Легіонер (Дніпро)
|
03.08.2019, Суббота, 3 тур |
00:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
|
00:00 |
Atrium (Павлоград)
|
3 - 0
|
ВПК-АГРО (Магдалиновский р-н)
|
15:30 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
13 - 0
|
ФК Илларионово
|
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
2 - 0
|
ФК Енергія (Дніпро)
|
17:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
3 - 4
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
18:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
2 - 0
|
Авангард (Покров)
|
04.08.2019, Воскресенье, 3 тур |
12:00 |
BRIAR (Дніпро)
|
0 - 1
|
ФК Колос (Софіївка)
|
17:00 |
Фортуна (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
ФК Павлоград
|
17.08.2019, Суббота, 4 тур |
00:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
3 - 0
|
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
11:00 |
ФК Колос (Софіївка)
|
0 - 6
|
Atrium (Павлоград)
|
17:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
1 - 1
|
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
18.08.2019, Воскресенье, 4 тур |
20:00 |
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК Павлоград
|
31.08.2019, Суббота, 5 тур |
00:00 |
Atrium (Павлоград)
|
3 - 0
|
ФК Колос (Софіївка)
|
00:00 |
ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг)
|
0 - 3
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
01.09.2019, Воскресенье, 5 тур |
17:00 |
ФК Павлоград
|
5* - 0
|
ФК Енергія-Тополь (Дніпро)
|
03.09.2019, Вторник, 5 тур |
16:00 |
ФК Дружба (Кривий Ріг)
|
0 - 1*
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
25.09.2019, Среда, 6 тур |
16:00 |
Atrium (Павлоград)
|
1 - 2
|
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
02.10.2019, Среда, 7 тур |
15:00 |
Дніпроагро U-15 (Синельникове)
|
2 - 4*
|
Atrium (Павлоград)
|
02.10.2019, Среда, 6 тур |
15:00 |
ФК Павлоград
|
1 - 2
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
09.10.2019, Среда, 7 тур |
14:00 |
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|
0* - 0
|
ФК Павлоград
|
12.10.2019, Суббота, 8 тур |
15:00 |
Atrium (Павлоград)
|
1 - 0
|
ФК «Скорук U-17» (Томаківка)
|