Суббота, Июль 24, 2021

Турнір пам’яті М. Кудрицького 2020/2021 рр.

Турнір пам’яті М. Кудрицького 2021

12.12.2020, Суббота, 1 тур
12:00 Стандарт (Нові Санжари) 1 - 1 УФК U-17 (Дніпро)
13.12.2020, Воскресенье, 1 тур
14:00 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) 3 - 0 Кристал (Губиниха)
14:00 ФК Тополь (Дніпро) 2 - 1 ФК Олімп (Кам’янське)
19.12.2020, Суббота, 2 тур
16:00 Стандарт (Нові Санжари) 1 - 1 ФК Олімп (Кам’янське)
20.12.2020, Воскресенье, 2 тур
14:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 4 - 0 Кристал (Губиниха)
16:00 ФК Тополь (Дніпро) 1 - 0 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
26.12.2020, Суббота, 4 тур
00:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 0 - 3 ФК Тополь (Дніпро)
26.12.2020, Суббота, 3 тур
12:00 Стандарт (Нові Санжари) 1 - 0 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
16.01.2021, Суббота, 6 тур
14:00 ФК Скорук (Томаківка) 0 - 1 Стандарт (Нові Санжари)
21.01.2021, Четверг, 7 тур
15:30 ФК Скорук (Томаківка) 4 - 2 УФК U-17 (Дніпро)
23.01.2021, Суббота, 8 тур
13:00 Кристал (Губиниха) 2 - 4 УФК U-17 (Дніпро)
23.01.2021, Суббота, 4 тур
16:15 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 0 - 2 Стандарт (Нові Санжари)
23.01.2021, Суббота, 5 тур
18:00 ФК Скорук (Томаківка) 1 - 1 ФК Тополь (Дніпро)
24.01.2021, Воскресенье, 5 тур
14:00 ФК Олімп (Кам’янське) 4 - 1 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
31.01.2021, Воскресенье, 9 тур
12:00 Кристал (Губиниха) 2 - 4 ФК Олімп (Кам’янське)
14:00 ФК Скорук (Томаківка) 3 - 0 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
04.02.2021, Четверг, 2 тур
15:30 УФК U-17 (Дніпро) 1 - 0 ФК Енергія (Дніпро)
06.02.2021, Суббота, 6 тур
00:00 Кристал (Губиниха) 0 - 1 ФК Тополь (Дніпро)
06.02.2021, Суббота, 5 тур
11:00 ФК Енергія (Дніпро) 0 - 1 Кристал (Губиниха)
07.02.2021, Воскресенье, 6 тур
10:30 ФК Тополь (Дніпро) 4 - 1 УФК U-17 (Дніпро)
14:30 ФК Олімп (Кам’янське) 3 - 0 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
10.02.2021, Среда, 1 тур
13:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 0 - 3 ФК Скорук (Томаківка)
11.02.2021, Четверг, 6 тур
13:00 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) 0 - 1 ФК Енергія (Дніпро)
17.02.2021, Среда, 8 тур
11:30 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 6 - 2 ФК Енергія (Дніпро)
20.02.2021, Суббота, 7 тур
11:00 УФК U-17 (Дніпро) 1 - 3 ФК Олімп (Кам’янське)
12:00 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) 3 - 1 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
17:00 Кристал (Губиниха) 0 - 5 Стандарт (Нові Санжари)
23.02.2021, Вторник, 5 тур
17:00 УФК U-17 (Дніпро) 2 - 2 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
23.02.2021, Вторник, 3 тур
19:00 ФК Енергія (Дніпро) 1 - 5 ФК Скорук (Томаківка)
25.02.2021, Четверг, 7 тур
19:00 ФК Енергія (Дніпро) 0 - 2 ФК Тополь (Дніпро)
27.02.2021, Суббота, 8 тур
16:00 ФК Олімп (Кам’янське) 2 - 3 ФК Скорук (Томаківка)
28.02.2021, Воскресенье, 8 тур
13:00 ФК Тополь (Дніпро) 3 - 3 Стандарт (Нові Санжари)
03.03.2021, Среда, 9 тур
00:00 ФК Енергія (Дніпро) 0 - 3 Стандарт (Нові Санжари)
04.03.2021, Четверг, 4 тур
17:00 УФК U-17 (Дніпро) 3 - 4 СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
06.03.2021, Суббота, 4 тур
16:00 ФК Скорук (Томаківка) 3 - 0 Кристал (Губиниха)
18:00 ФК Олімп (Кам’янське) 4 - 2 ФК Енергія (Дніпро)