Турнир памяти Тищенко В.Н-2019 (Регламент)

І. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

1.1. Турнір з футболу пам’яті Вадима Миколайовича Тищенко проводиться з метою:               • подальшого розвитку і популяризації футболу в м. Дніпро та Дніпропетровській області;               • підготовки гравців для поповнення команд, що беруть участь в Першості України;               • підвищення рівня спортивної майстерності футболістів;               • залучення молоді до систематичних занять спортом;               • організації дозвілля шанувальників футболу;               • увічнити пам’ять Вадима Миколайовича Тищенко.

 

ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

2.1 Турнір з футболу серед аматорських команд проводить Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської Облдержадміністрації (далі – Управління), Федерація футболу Дніпропетровської області (далі – ФФДО) та Федерація футболу м. Дніпро (далі – ФФМД).               2.2 Безпосереднє керівництво і контроль здійснює Оргкомітет ФФДО, якому дано право в оперативному прийнятті рішень, що стосуються організації і проведення змагань.               2.3 Будь-яке питання, не передбачений цим Регламентом, розглядається і вирішується Контрольно-дисциплінарним Комітетом (далі – КДК) і Організаційним комітетом Турніру.

 

ІІІ. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ

3.1 Турнір проходитимуть в два етапи: попередній і фінальний.

3.2 Учасники турніру розбиваються на чотири групи по 4 команди. У кожній групі гри проходять в одне коло «кожен з кожним» на стадіонах, прийнятих комітетом спортивних споруд ФФДО.

3.3 Команди, які посіли перші місця в своїх групах отримують право брати участь у фінальній частині, яка складається з півфінальних (по дві гри) та фінальної гри. Суперники півфінальних матчів визначаються на підставі жеребкування. При жеребкуванні півфінальних та фінальних матчів жодна команда не має пріоритетів. Пріоритет у виборі ігрового дню, часу та стадіоні надається команді-господарю. Фінальний матч відбудеться на стадіоні «Олімпійські резерви» у м. Дніпро.

3.4 Календар ігор Турніру стверджує Виконком Федерації футболу Дніпропетровської області. Ігрові дні: субота – неділя. Час початку матчів: з 10:00 до 21:30. Перенесення ігор не дозволяються. У виняткових випадках це право надається Президії Федерації за узгодженням із зацікавленими командами.

3.5 Тренери команд зобов’язані за 30 хвилин до початку гри розбірливо внести до рапорту арбітра прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, із зазначенням їх номера і надати арбітру матчу заявочний лист. В протокол вноситься 18 футболістів (11 основних і 7 запасних). Дозволяється проводити 7 замін.

3.6 Керівники клубів (команд) та футболісти, які беруть участь у Турнірі, зобов’язані виконувати всі вимоги Регламенту і правил гри, проявляючи високу дисципліну, організацію і повагу до суперників і глядачам. Керівники клубів (команд) не мають право втручатися в дії арбітрів, вони несуть відповідальність за поведінку гравців своєї команди.

3.7 Дисциплінарні проступки футболістів, керівників команд, а також випадки виникнення заворушень на стадіоні серед глядачів до, під час, або після гри розглядаються Контрольно-дисциплінарним комітетом.

3.8 Якщо гра була припинена через недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд, а також їх уболівальників, то цій команді зараховується поразка (0:3), а команді — суперниці – перемога (3:0).

3.9 Команді, що не з’явилася на гру без поважних причин, зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці – перемога (3:0). При повторній неявці на гру (неявка на гру вважається, якщо ФФДО НЕ сповіщена про це за добу до призначеного часу гри) без поважних причин команда знімається зі змагань.

3.10 За участь в матчі неоформленого у встановленому порядку або дискваліфікованого футболіста команді зараховується поразка (0:3), а команді — суперниці – перемога (3:0).

3.11 Тривалість таймів в грі команд становить два тайми по 45 хвилин з десятихвилинною перервою. У разі нічийного результату в півфінальних і фінальній іграх додатковий час не призначається. Переможець зустрічі визначається в серії після матчевих пенальті.

3.12 За перші три «жовті» картки, отримані в Турнірі, футболіст підлягає дискваліфікації на одну гру; за кожні наступні три «жовті» картки дискваліфікація збільшується на одну гру. Ретельний облік дисциплінарних покарань своїх футболістів ведуть керівники команд та несуть за це відповідальність.

 

ІV. СУДДІВСТВО ІГОР

4.1 Суддівство ігор Турніру здійснюється арбітрами, рекомендованими комітетом арбітрів ФФДО і затвердженими Виконкомом Федерації.

4.2 Арбітраж здійснюється відповідно до «Правил гри» (видання 2016 року), а також відповідно до змінам та доповнень, прийнятими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.3 Призначення арбітрів на ігри здійснюється комітетом арбітрів ФФДО. Прохання команд про заміну арбітрів, призначених на ігри, не приймаються. Контроль якості суддівства здійснюється Федерацією і Комітетом арбітрів.

4.4 Арбітри, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на місце, де проводиться гра, не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку матчу. У разі неявки на гру арбітра, її проводить асистент арбітра вищої кваліфікації.

4.5 Будь-яка команда має право замовити на гру інспектора матчу. Тарифікація проводиться згідно тарифікації арбітражу.

4.6 Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, що зустрічаються визначити колір форми таким чином, щоб виключити їх збіг. У разі збігу кольорів форму змінює команда, яка є господарем.

4.7 Якщо при проведенні гри мали місце попередження, видалення і травми футболістів, а також порушення порядку на стадіоні, арбітр матчу зобов’язаний внести про це вичерпну запис в протоколі.

4.8 Не пізніше 24-х годин після закінчення гри арбітр матчу зобов’язаний надіслати рекомендованим листом (квитанція зберігається) протокол до Федерації за адресою: 49000, м. Дніпро, вул. В. Вернадського, 23, Федерація футболу Дніпропетровської області, або, в разі можливості, передати особисто.

 

  1. V. ПРОТЕСТИ

5.1 Представник команди, що подає протест, зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про подачу протесту. Заява про подачу протесту фіксується арбітром в протоколі.

5.2 Арбітр матчу і асистенти арбітра в разі подачі протесту або серйозних конфліктів, що мали місце в грі, негайно висилають в Федерацію свої пояснення.

5.3 Письмовий протест повинен бути вичерпно мотивований, підписаний тренером (керівником) команди і протягом 24 годин після закінчення гри спрямований в Федерацію.

5.4 Разом з письмовим протестом, команда, що подає протест, повинна надати фото- або відео- докази та обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500,00 грн. Якщо КДК протест задовільнює – внесок повертається.

5.5 Не приймаються до розгляду протести на рішення, прийняті арбітром по мали місце в грі подій:

  • призначення або не призначення штрафних, вільних і 11-метрових ударів;
  • визначення положення «поза грою»;
  • визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
  • зараховане або не зарахував взяття воріт;
  • попередження або видалення гравців з поля.

5.6 Протести розглядаються Контрольно-дисциплінарним комітетом Федерації і, при необхідності, Президією Федерації. Несвоєчасно подані і незафіксовані в протоколі протести не розглядаються.

5.7. В термін 10 днів з дати прийняття рішення КДК представник команди має право подати апеляцію на рішення КДК. Обов’язковий грошовий внесок за подачу апеляції становить 1000,00 грн. Якщо Апеляційний комітет задовільнює апеляцію, то внесок повертається.

 

VІ. ВИЗНАЧІННЯ МІСЦЬ КОМАНД В ТУРНІРНІЙ ТАБЛИЦІ

6.1 Місця команд в Турнірі визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию — 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

6.2 У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, яка має кращі показники за результатами особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами):

  • кількість очок.

6.3 Якщо рівновага зберігається, набирають силу такі чинники:

  • найбільша кількість перемог в усіх зустрічах;
  • найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;
  • найбільша кількість м’ячів, забитих у всіх зустрічах.

6.4 При абсолютної рівності цих показників місця команд визначаються за результатами жеребкування, яку проводить Президія.

 

VІІ. ФІНАНСОВІ УМОВИ

7.1 Витрати, пов’язані з участю команд у Турнірі пам’яті В.Н. Тищенко, беруть на себе організації, що відряджають.

7.2 Команди, що беруть участь у Турнірі, кожну гру сплачують:

– оренду поля в розмірі 300 грн.;

– арбітраж в розмірі 600 грн.;

– чергування медсестри в розмірі 100 грн.

7.3 Цільове фінансування на участь в турнірі пам’яті В.М. Тищенко становить 600 гривень. Команди, що мають заборгованість перед ФФМД та ФФДО до участі у Турнірі не допускаються.

 

VІІІ. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

8.1 У заявочний лист команд, що беруть участь в Турнірі, вноситься не більше 30 футболістів. Заявкова документація команд (друкований текст) підписується представником організації (президентом футбольного клубу), тренером і лікарем.

8.2 Дозаявка заборонена.

8.3 Футболісти мають право брати участь тільки за 1 команду, що бере участь в даному Турнірі, при цьому вони можуть брати участь за будь-які інші команди в інших змаганнях, що проводяться під егідою ФФДО та ФФМД.

 

ІХ. НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД

9.1 Команда-переможець Турніру пам’яті В.М. Тищенко нагороджується Кубком, пам’ятними медалями та дипломом.

9.2 Срібний і бронзовий призери нагороджуються пам’ятними медалями та дипломом.