Суббота, Май 8, 2021

Друга ліга

Чемпіонат Дніпропетровської області 2020/2021 Друга Ліга

03.10.2020, Суббота, 1 тур
09:45 Метеор (Дніпро) 3 - 3 Металург (Дніпро)
15:00 Вікторія (Божедарівська ОТГ) 3 - 2 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
10.10.2020, Суббота, 3 тур
09:30 ФК Олімп-2 (Кам`янське) 1 - 5 Колос (Кринички)
10.10.2020, Суббота, 4 тур
16:00 Металург (Дніпро) 5 - 3 Вікторія (Божедарівська ОТГ)
17.10.2020, Суббота, 6 тур
13:00 Колос (Кринички) 2 - 2 Вікторія (Божедарівська ОТГ)
17.10.2020, Суббота, 4 тур
16:00 Метеор (Дніпро) 2 - 1 Збірна Синельниківського району
24.10.2020, Суббота, 2 тур
09:45 Металург (Дніпро) 3 - 2 Колос (Кринички)
14:00 Збірна Синельниківського району 9 - 1 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
16:00 Дзержинець (Кам’янське) 3 - 2 Метеор (Дніпро)
24.10.2020, Суббота, 3 тур
15:00 Вікторія (Божедарівська ОТГ) 4 - 1 Метеор (Дніпро)
31.10.2020, Суббота, 7 тур
12:00 ФК Темп (Солоне) 3 - 1 Металург (Дніпро)
13:00 Вікторія (Божедарівська ОТГ) 2 - 1 Збірна Синельниківського району
01.11.2020, Воскресенье, 5 тур
14:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) 0 - 3 Метеор (Дніпро)
07.11.2020, Суббота, 3 тур
14:00 Збірна Синельниківського району 5 - 4 ФК Темп (Солоне)
07.11.2020, Суббота, 7 тур
16:00 Метеор (Дніпро) 3 - 2 Колос (Кринички)
08.11.2020, Воскресенье, 7 тур
14:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) 0 - 6 Дзержинець (Кам’янське)
04.04.2021, Воскресенье, 1 тур
14:00 Дзержинець (Кам’янське) 2 - 1 ФК Темп (Солоне)
10.04.2021, Суббота, 5 тур
14:00 Колос (Кринички) 1 - 2 ФК Темп (Солоне)
11.04.2021, Воскресенье, 6 тур
14:00 Дзержинець (Кам’янське) 4 - 1 Збірна Синельниківського району
17.04.2021, Суббота, 5 тур
09:45 Збірна Синельниківського району 0 - 0 Металург (Дніпро)
14:00 Дзержинець (Кам’янське) 6 - 0 Вікторія (Божедарівська ОТГ)
18.04.2021, Воскресенье, 6 тур
12:00 ФК Темп (Солоне) 1 - 1 Метеор (Дніпро)
24.04.2021, Суббота, 1 тур
14:00 Колос (Кринички) 1 - 4 Збірна Синельниківського району
25.04.2021, Воскресенье, 4 тур
12:00 ФК Темп (Солоне) 1 - 0 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
25.04.2021, Воскресенье, 3 тур
14:00 Дзержинець (Кам’янське) 9 - 0 Металург (Дніпро)
01.05.2021, Суббота, 9 тур
12:00 Колос (Кринички) 3 - 2 Дзержинець (Кам’янське)
14:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) -- : -- Металург (Дніпро)
15:00 Вікторія (Божедарівська ОТГ) 1 - 3 ФК Темп (Солоне)
08.05.2021, Суббота, 8 тур
09:45 Металург (Дніпро) 3 - 0 Метеор (Дніпро)
14:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) 0 - 2 Вікторія (Божедарівська ОТГ)
15:00 Збірна Синельниківського району 2 - 2 Колос (Кринички)
09.05.2021, Воскресенье, 8 тур
15:00 ФК Темп (Солоне) -- : -- Дзержинець (Кам’янське)
15.05.2021, Суббота, 9 тур
00:00 ФК Темп (Солоне) -- : -- Вікторія (Божедарівська ОТГ)
00:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) -- : -- Збірна Синельниківського району
00:00 Колос (Кринички) -- : -- Металург (Дніпро)
00:00 Метеор (Дніпро) -- : -- Дзержинець (Кам’янське)