01.12.2018, Суббота, 1 тур |
12:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
3 - 9
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
05.12.2018, Среда, 1 тур |
20:30 |
Метеор (Дніпро)
|
0 - 4
|
BRIAR (Дніпро)
|
08.12.2018, Суббота, 2 тур |
10:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
8 - 2
|
«ДніпроФАМ»
|
12:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
12:00 |
Збірна Підгородненської ОТГ
|
2 - 1
|
Метеор (Дніпро)
|
16:00 |
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
3 - 4
|
Кристал (Дніпро)
|
18:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
2 - 8
|
BRIAR (Дніпро)
|
09.12.2018, Воскресенье, 2 тур |
12:00 |
УФК-Юбилейный
|
3 - 0
|
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
15.12.2018, Суббота, 3 тур |
14:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
7 - 0
|
Метеор (Дніпро)
|
20:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
0 - 3
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
16.12.2018, Воскресенье, 3 тур |
14:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
3 - 1
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
14:00 |
Збірна Підгородненської ОТГ
|
1 - 2
|
Кристал (Дніпро)
|
17:00 |
BRIAR (Дніпро)
|
4 - 1
|
УФК-Юбилейный
|
18:00 |
«ДніпроФАМ»
|
0 - 3
|
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
20.12.2018, Четверг, 4 тур |
14:00 |
УФК-Юбилейный
|
4 - 2
|
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
20.12.2018, Четверг, 7 тур |
18:00 |
BRIAR (Дніпро)
|
1 - 4
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
22.12.2018, Суббота, 4 тур |
00:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
0 - 3
|
«ДніпроФАМ»
|
14:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
0 - 0
|
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
18:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
2 - 4
|
BRIAR (Дніпро)
|
23.12.2018, Воскресенье, 4 тур |
12:00 |
Метеор (Дніпро)
|
1 - 8
|
Кристал (Дніпро)
|
14:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
4 - 3
|
Збірна Підгородненської ОТГ
|
12.01.2019, Суббота, 5 тур |
12:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
13 - 2
|
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
19.01.2019, Суббота, 5 тур |
14:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
16:00 |
«ДніпроФАМ»
|
0 - 3
|
Метеор (Дніпро)
|
16:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
1 - 4
|
Кристал (Дніпро)
|
20.01.2019, Воскресенье, 5 тур |
14:00 |
Збірна Підгородненської ОТГ
|
0 - 1
|
УФК-Юбилейный
|
18:00 |
BRIAR (Дніпро)
|
1 - 2
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
26.01.2019, Суббота, 6 тур |
10:00 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
0 - 3
|
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
27.01.2019, Воскресенье, 6 тур |
12:00 |
Метеор (Дніпро)
|
3 - 10
|
УФК-Юбилейный
|
14:00 |
BRIAR (Дніпро)
|
6 - 1
|
Збірна Підгородненської ОТГ
|
02.02.2019, Суббота, 7 тур |
00:00 |
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
12:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
3 - 1
|
Метеор (Дніпро)
|
14:00 |
Збірна Підгородненської ОТГ
|
1 - 3
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
18:00 |
Кристал (Дніпро)
|
3 - 0
|
УФК-Юбилейный
|
03.02.2019, Воскресенье, 7 тур |
18:00 |
«ДніпроФАМ»
|
0 - 3
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
06.02.2019, Среда, 6 тур |
19:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
0 - 3
|
Кристал (Дніпро)
|
07.02.2019, Четверг, 8 тур |
16:30 |
УФК U-16 (Дніпро)
|
2 - 4
|
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
09.02.2019, Суббота, 9 тур |
00:00 |
Збірна Підгородненської ОТГ
|
3 - 0
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
09.02.2019, Суббота, 8 тур |
10:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
4 - 2
|
Метеор (Дніпро)
|
18:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
1 - 2
|
Збірна Підгородненської ОТГ
|
10.02.2019, Воскресенье, 8 тур |
14:00 |
«ДніпроФАМ»
|
0 - 3
|
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
16:00 |
BRIAR (Дніпро)
|
2 - 4
|
Кристал (Дніпро)
|
18:00 |
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
2 - 3
|
УФК-Юбилейный
|
16.02.2019, Суббота, 9 тур |
10:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
5 - 1
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
14:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
2 - 3
|
УФК-Юбилейный
|
16:00 |
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
5 - 4
|
Метеор (Дніпро)
|
17.02.2019, Воскресенье, 9 тур |
12:00 |
Кристал (Дніпро)
|
3 - 0
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
20.02.2019, Среда, 9 тур |
20:30 |
«ДніпроФАМ»
|
0 - 3
|
BRIAR (Дніпро)
|
23.02.2019, Суббота, 10 тур |
14:00 |
Кристал (Дніпро)
|
2 - 1
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
14:00 |
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
18:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
2 - 1
|
BRIAR (Дніпро)
|
24.02.2019, Воскресенье, 10 тур |
10:00 |
УФК-Юбилейный
|
4 - 1
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
12:00 |
Метеор (Дніпро)
|
2 - 6
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
15:30 |
Збірна Підгородненської ОТГ
|
3 - 0
|
«ДніпроФАМ»
|
26.02.2019, Вторник, 11 тур |
09:30 |
УФК-Юбилейный
|
3 - 1
|
УФК U-16 (Дніпро)
|
02.03.2019, Суббота, 6 тур |
10:00 |
Лідер U-19 (Дніпро)
|
2 - 2
|
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
02.03.2019, Суббота, 1 тур |
14:00 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
5 - 2
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
03.03.2019, Воскресенье, 1 тур |
16:00 |
Кристал (Дніпро)
|
3 - 0
|
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
09.03.2019, Суббота, 11 тур |
10:30 |
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|
3 - 3
|
Лідер U-19 (Дніпро)
|
10.03.2019, Воскресенье, 11 тур |
14:00 |
Кристал (Дніпро)
|
2 - 1
|
«ДніпроФАМ»
|
18:00 |
СК Дніпро-1-Борисфен-2 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Збірна Підгородненської ОТГ
|
16.03.2019, Суббота, 1 тур |
17:00 |
УФК-Юбилейный
|
3 - 1
|
«ДніпроФАМ»
|
17.03.2019, Воскресенье, 1 тур |
14:00 |
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
5 - 4
|
Збірна Підгородненської ОТГ
|
17.03.2019, Воскресенье, 11 тур |
18:00 |
Метеор (Дніпро)
|
1 - 3
|
ФК Лоцман (Новоолександрівка)
|
23.03.2019, Суббота, 11 тур |
12:00 |
ФК Інтер U-16 (Дніпро)
|
0 - 3
|
BRIAR (Дніпро)
|
31.03.2019, Воскресенье, 6 тур |
18:00 |
«ДніпроФАМ»
|
2 - 1
|
ДЮСШ-2 U-17 (Дніпро)
|