13.05.2017, Суббота, 1 тур |
17:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
1 - 0
|
Титан (Вільногірськ)
|
14.05.2017, Воскресенье, 1 тур |
13:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
16 - 0
|
Олімпік (Слобожанське)
|
16:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
0 - 2
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
27.05.2017, Суббота, 2 тур |
16:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
13 - 2
|
Олімпік (Слобожанське)
|
28.05.2017, Воскресенье, 2 тур |
16:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
4 - 4
|
Локомотив (Пятихатки)
|
31.05.2017, Среда, 2 тур |
17:00 |
Титан (Вільногірськ)
|
0 - 3
|
Перше Травня (Томаківка)
|
03.06.2017, Суббота, 3 тур |
16:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
2 - 1
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
17:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
3 - 2
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
04.06.2017, Воскресенье, 3 тур |
17:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
3 - 1
|
Титан (Вільногірськ)
|
09.06.2017, Пятница, 4 тур |
17:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
12 - 0
|
Олімпік (Слобожанське)
|
10.06.2017, Суббота, 4 тур |
18:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
7 - 1
|
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
11.06.2017, Воскресенье, 4 тур |
16:00 |
Титан (Вільногірськ)
|
1 - 1
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
17.06.2017, Суббота, 5 тур |
15:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
2 - 1
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
17:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
11 - 1
|
Олімпік (Слобожанське)
|
18:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
0 - 1
|
Титан (Вільногірськ)
|
01.07.2017, Суббота, 6 тур |
17:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
6 - 2
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
18:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
8 - 0
|
Перше Травня (Томаківка)
|
18:00 |
Титан (Вільногірськ)
|
7 - 0
|
Олімпік (Слобожанське)
|
08.07.2017, Суббота, 7 тур |
18:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
9 - 2
|
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
09.07.2017, Воскресенье, 7 тур |
17:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
2 - 1
|
Локомотив (Пятихатки)
|
18:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
12 - 0
|
Олімпік (Слобожанське)
|
12.08.2017, Суббота, 8 тур |
17:00 |
Титан (Вільногірськ)
|
1 - 1
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
17:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
6 - 0
|
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
13.08.2017, Воскресенье, 8 тур |
17:00 |
Олімпік (Слобожанське)
|
0 - 1
|
Локомотив (Пятихатки)
|
19.08.2017, Суббота, 9 тур |
11:00 |
Олімпік (Слобожанське)
|
7 - 0
|
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
17:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
3 - 0
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
17:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
13 - 2
|
Титан (Вільногірськ)
|
26.08.2017, Суббота, 10 тур |
17:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
2 - 1
|
Перше Травня (Томаківка)
|
27.08.2017, Воскресенье, 10 тур |
17:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
2 - 0
|
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
17:00 |
Титан (Вільногірськ)
|
1 - 3
|
Локомотив (Пятихатки)
|
06.09.2017, Среда, 11 тур |
18:45 |
Олімпік (Слобожанське)
|
1 - 4
|
Перше Травня (Томаківка)
|
09.09.2017, Суббота, 11 тур |
16:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
0 - 9
|
Локомотив (Пятихатки)
|
10.09.2017, Воскресенье, 11 тур |
16:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
1 - 0
|
Титан (Вільногірськ)
|
17.09.2017, Воскресенье, 12 тур |
13:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
1 - 1
|
Перше Травня (Томаківка)
|
15:00 |
Титан (Вільногірськ)
|
3 - 2
|
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
18:00 |
Олімпік (Слобожанське)
|
1 - 3
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
30.09.2017, Суббота, 13 тур |
12:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
2 - 4
|
Локомотив (Пятихатки)
|
18:00 |
Олімпік (Слобожанське)
|
6 - 7
|
Титан (Вільногірськ)
|
01.10.2017, Воскресенье, 13 тур |
15:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
3 - 1
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
07.10.2017, Суббота, 14 тур |
12:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
3 - 1
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
13:00 |
Олімпік (Слобожанське)
|
0 - 2
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
15:00 |
Вікторія (Божедарівська ОТГ)
|
3 - 0
|
Перше Травня (Томаківка)
|
14.10.2017, Суббота, 15 тур |
10:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
1 - 0
|
ФК Темп (Тернівка)
|
12:00 |
Майсадур (Царичанка)
|
0 - 3
|
Локомотив (Пятихатки)
|
15:30 |
Шахтар (Першотравенськ)
|
0 - 1
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
15.10.2017, Воскресенье, 15 тур |
14:00 |
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
4 - 5
|
ФК Петропавловка
|
21.10.2017, Суббота, 16 тур |
10:00 |
ФК Темп (Тернівка)
|
1 - 3
|
Перше Травня (Томаківка)
|
14:00 |
ФК Петропавловка
|
1 - 2
|
ВДН (Верхньодніпровськ)
|
15:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
5 - 1
|
Шахтар (Першотравенськ)
|
22.10.2017, Воскресенье, 16 тур |
12:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
5 - 1
|
Майсадур (Царичанка)
|
28.10.2017, Суббота, 17 тур |
12:00 |
Локомотив (Пятихатки)
|
5 - 0
|
ФК Петропавловка
|
14:00 |
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
0 - 0
|
Перше Травня (Томаківка)
|
04.11.2017, Суббота, 18 тур |
12:00 |
ФК Петропавловка
|
2 - 3
|
Локомотив (Пятихатки)
|
18:00 |
Перше Травня (Томаківка)
|
5 - 0
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
11.11.2017, Суббота, 19 тур |
11:00 |
ФК Петропавловка
|
0 - 3
|
ФК Недайвода (Криворожский р-н)
|
13:30 |
Локомотив (Пятихатки)
|
1 - 1
|
Перше Травня (Томаківка)
|