Четверг, Январь 20, 2022

Друга ліга

Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга

07.08.2021, Суббота, 1 тур
00:00 Колос (Кринички) TBD Перше Травня (Томаківка)
18:00 ФК Фенікс (Іларіонове) 1 - 1 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
18:30 ФК Легіон (Синельникове) 7 - 1 АГРО-КМР-2 (Троїцьке)
08.08.2021, Воскресенье, 1 тур
17:00 Кристал (Губиниха) 6 - 0 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ)
18:00 ФК Темп (Тернівка) 4 - 1 Збірна Миколаївської ОТГ
14.08.2021, Суббота, 2 тур
17:00 Перше Травня (Томаківка) 3 - 1 Кристал (Губиниха)
15.08.2021, Воскресенье, 2 тур
12:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) 4 - 4 Колос (Кринички)
17:30 ФК Темп (Тернівка) 5 - 2 ФК Фенікс (Іларіонове)
18:00 Збірна Миколаївської ОТГ 0 - 2 ФК Легіон (Синельникове)
21.08.2021, Суббота, 2 тур
17:00 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) 1 - 0 АГРО-КМР-2 (Троїцьке)
28.08.2021, Суббота, 3 тур
17:00 ФК Легіон (Синельникове) 6 - 1 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ)
17:00 Кристал (Губиниха) 3 - 1 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
29.08.2021, Воскресенье, 3 тур
17:00 АГРО-КМР-2 (Троїцьке) 0 - 7 Перше Травня (Томаківка)
18:00 ФК Фенікс (Іларіонове) 4 - 1 Збірна Миколаївської ОТГ
04.09.2021, Суббота, 4 тур
17:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) 5 - 0 АГРО-КМР-2 (Троїцьке)
17:00 ФК Темп (Тернівка) 0 - 2 Кристал (Губиниха)
05.09.2021, Воскресенье, 4 тур
10:00 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) 2 - 6 Збірна Миколаївської ОТГ
13:00 Перше Травня (Томаківка) 1 - 0 ФК Легіон (Синельникове)
17:00 ФК Фенікс (Іларіонове) 4 - 0 Колос (Кринички)
11.09.2021, Суббота, 3 тур
16:00 Колос (Кринички) 0 - 5 ФК Темп (Тернівка)
18.09.2021, Суббота, 5 тур
11:00 Кристал (Губиниха) 3 - 1 ФК Фенікс (Іларіонове)
16:00 Збірна Миколаївської ОТГ 3 - 0 Колос (Кринички)
17:00 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) 0 - 8 Перше Травня (Томаківка)
19.09.2021, Воскресенье, 5 тур
11:00 АГРО-КМР-2 (Троїцьке) 1 - 3 ФК Темп (Тернівка)
17:00 ФК Легіон (Синельникове) 3 - 2 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
25.09.2021, Суббота, 6 тур
00:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) 3 - 0 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ)
12:00 ФК Фенікс (Іларіонове) 4 - 5 АГРО-КМР-2 (Троїцьке)
13:00 Збірна Миколаївської ОТГ 2 - 3 Перше Травня (Томаківка)
15:00 Колос (Кринички) 1 - 5 Кристал (Губиниха)
26.09.2021, Воскресенье, 6 тур
16:30 ФК Темп (Тернівка) 0 - 3 ФК Легіон (Синельникове)
09.10.2021, Суббота, 7 тур
15:00 Кристал (Губиниха) 4 - 2 Збірна Миколаївської ОТГ
16:00 ФК Легіон (Синельникове) 8 - 0 ФК Фенікс (Іларіонове)
10.10.2021, Воскресенье, 7 тур
13:00 АГРО-КМР-2 (Троїцьке) 3 - 0 Колос (Кринички)
13:00 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) 0 - 3 ФК Темп (Тернівка)
15:00 Перше Травня (Томаківка) 4 - 0 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
23.10.2021, Суббота, 8 тур
00:00 ФК Темп (Тернівка) TBD Перше Травня (Томаківка)
14:00 Колос (Кринички) 1 - 1 ФК Легіон (Синельникове)
14:00 Збірна Миколаївської ОТГ 3 - 0 ФК Олімп-2 (Кам`янське)
24.10.2021, Воскресенье, 8 тур
14:00 ФК Фенікс (Іларіонове) 7 - 1 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ)
14:00 Кристал (Губиниха) 1 - 1 АГРО-КМР-2 (Троїцьке)
30.10.2021, Суббота, 9 тур
00:00 ФК Олімп-2 (Кам`янське) TBD ФК Темп (Тернівка)
14:00 АГРО-КМР-2 (Троїцьке) 3 - 1 Збірна Миколаївської ОТГ
15:00 Перше Травня (Томаківка) 7 - 0 ФК Фенікс (Іларіонове)
15:00 ФК Легіон (Синельникове) 0 - 0 Кристал (Губиниха)
31.10.2021, Воскресенье, 9 тур
14:00 СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) 3 - 0 Колос (Кринички)