Регламент Кубка области

1. Змагання на Кубок Дніпропетровської області проводиться у відповідності до календаря змагань, затвердженого Виконавчим комітетом «Федерації Футболу Дніпропетровської області».
2. Змагання проводиться за системою з вибуванням.
3. У Кубку Дніпропетровської області приймають участь всі команди, які відповідають вимогам даного Регламенту та завчасно подали заявку на участь у змаганні.
4. Перед початком кожного етапу розіграшу Кубку при участі представників зацікавлених сторін проводиться жеребкування наступного етапу змагань.
5. Кубок області складається з 1/16, 1/8, 1/4, 1/2, фіналу.
6. Усі стадії Кубка області до матчів 1/4 фіналу складаються з однієї ігри. 1/4 фіналу, 1/2 фіналу складається з двох ігор.
7. Господарем поля для матчів 1/16, 1/8 є команда, яка виступає в Першій лізі. Якщо команда з будь якої ліги грає з командою, яка вперше приймає участь у Кубку області та не грає ні в одною з ліг, то гра проводиться на полі команди, котра вперше грає в Кубку області.. Якщо зустрічаються команди однієї ліги (Суперліга, Перша ліга), то господарем поля є команда, яка має не парний номер при жеребкуванні.
9. Фінальний матч складається з однієї гри.
10. У випадку, якщо основний час закінчився у нічию, призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо в додатковий час переможець не визначився, призначається серія одинадцятиметрових ударів.
11. Місце, стадіон та час матчу проведення фінального матчу визначає Виконком ФФДО.
12. Під час проведення фіналу обидві команди несуть затрати на організацію матчу (суддівство, аренда поля та інші незаплановані заходи).
13. На всіх етапах змагань витрати, які пов’язані з проведенням арбітражу та інспектуванням матчу проводяться за нормами виплат та компенсацій, які визначені відповідними документами Федерації Футболу Дніпропетровської Області для клубу-господаря.
14. Дозаявка футболіста на участь у Кубку Дніпропетровської області проводиться згідно з графіком заявки у Чемпіонаті.