Пятница, Октябрь 22, 2021

Група Б

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 И В Н П З П Р О
1 13-0--:--0-0--:--2-2--:--2-1--:--3-5--:--6-0--:--3-1--:--2-0--:----:----:--3-0--:--962124111520
2 0-3--:--22-0--:--5-0--:--1-0--:--2-2--:--3-0--:--0-0--:--5-0--:----:----:--2-0--:--962120101520
3 0-0--:--0-2--:--32-1--:--0-0--:--3-2--:--1-0--:--3-3--:--0-1--:----:----:--1-0--:--9432108115
4 2-2--:--0-5--:--1-2--:--43-3--:--8-2--:--5-1--:--2-6--:--5-2--:----:----:--4-1--:--94233021614
5 1-2--:--0-1--:--0-0--:--3-3--:--53-0--:--3-0--:--0-5--:--1-0--:----:----:--2-1--:--9423137114
6 5-3--:--2-2--:--2-3--:--2-8--:--0-3--:--64-2--:--1-5--:--2-4--:----:----:--3-1--:--93152124-1010
7 0-6--:--0-3--:--0-1--:--1-5--:--0-3--:--2-4--:--71-13--:--0-3--:----:----:--5-2--:--9108925-313
8 1-3--:--0-0--:--3-3--:--6-2--:--5-0--:--5-1--:--13-1--:--82-1--:----:----:--4-0--:--328
9 0-2--:--0-5--:--1-0--:--2-5--:--0-1--:--4-2--:--3-0--:--1-2--:--9--:----:--8-0--:--32
10 --:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--10--:----:--00000000
11 0-3--:--0-2--:--0-1--:--1-4--:--1-2--:--1-3--:--2-5--:--0-4--:--0-8--:----:----:--119009520-270

Турнір пам’яті М. Білого 2021 Група Б

05.12.2020, Суббота, 1 тур
15:00 ФК Новомосковськ 0 - 0 Олімпік-Frait (Слобожанське)
16:00 Метеор (Дніпро) 2 - 1 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро)
18:00 ФК Лоцман (Дніпро) 2 - 3 ФК Інтер U-16 (Дніпро)
18:30 Sip Sip House (Дніпро) 0 - 3 Кристал (Дніпро)
06.12.2020, Воскресенье, 1 тур
14:00 Дзержинець (Кам’янське) 2 - 2 Янг-Бойс (Дніпро)
12.12.2020, Суббота, 2 тур
14:00 ФК Новомосковськ 2 - 0 ФК Інтер U-16 (Дніпро)
16:00 Олімпік-Frait (Слобожанське) 13 - 1 Sip Sip House (Дніпро)
16:30 Метеор (Дніпро) 3 - 3 Янг-Бойс (Дніпро)
18:30 ФК Лоцман (Дніпро) 5 - 3 Дзержинець (Кам’янське)
13.12.2020, Воскресенье, 2 тур
14:00 Кристал (Дніпро) 8 - 0 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро)
19.12.2020, Суббота, 3 тур
14:00 ФК Новомосковськ 0 - 3 Дзержинець (Кам’янське)
16:00 Олімпік-Frait (Слобожанське) 3 - 3 ФК Інтер U-16 (Дніпро)
20.12.2020, Воскресенье, 3 тур
12:00 Метеор (Дніпро) 3 - 0 ФК Лоцман (Дніпро)
14:00 Кристал (Дніпро) 2 - 5 Янг-Бойс (Дніпро)
19:00 Sip Sip House (Дніпро) 5 - 2 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро)
27.12.2020, Воскресенье, 4 тур
10:30 Олімпік-Frait (Слобожанське) 1 - 3 Дзержинець (Кам’янське)
14:00 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро) 1 - 4 Янг-Бойс (Дніпро)
16:00 ФК Новомосковськ 1 - 0 Метеор (Дніпро)
09.01.2021, Суббота, 7 тур
10:15 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро) 0 - 4 Олімпік-Frait (Слобожанське)
09.01.2021, Суббота, 4 тур
12:00 ФК Інтер U-16 (Дніпро) 1 - 0 Sip Sip House (Дніпро)
10.01.2021, Воскресенье, 4 тур
14:00 Кристал (Дніпро) 4 - 2 ФК Лоцман (Дніпро)
12.01.2021, Вторник, 5 тур
18:30 ФК Інтер U-16 (Дніпро) 0 - 0 Дзержинець (Кам’янське)
23.01.2021, Суббота, 5 тур
13:00 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро) 1 - 3 ФК Лоцман (Дніпро)
15:00 Sip Sip House (Дніпро) 1 - 5 Янг-Бойс (Дніпро)
24.01.2021, Воскресенье, 5 тур
13:30 Олімпік-Frait (Слобожанське) 5 - 0 Метеор (Дніпро)
14:00 Кристал (Дніпро) 0 - 5 ФК Новомосковськ
30.01.2021, Суббота, 6 тур
10:00 ФК Інтер U-16 (Дніпро) 0 - 0 Метеор (Дніпро)
31.01.2021, Воскресенье, 6 тур
10:30 Олімпік-Frait (Слобожанське) 2 - 1 Кристал (Дніпро)
14:00 Дзержинець (Кам’янське) 6 - 0 Sip Sip House (Дніпро)
18:00 Янг-Бойс (Дніпро) 8 - 2 ФК Лоцман (Дніпро)
18:00 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро) 0 - 2 ФК Новомосковськ
06.02.2021, Суббота, 7 тур
13:00 ФК Інтер U-16 (Дніпро) 0 - 1 Кристал (Дніпро)
15:30 Дзержинець (Кам’янське) 2 - 1 Метеор (Дніпро)
07.02.2021, Воскресенье, 7 тур
12:00 Sip Sip House (Дніпро) 2 - 4 ФК Лоцман (Дніпро)
18:00 Янг-Бойс (Дніпро) 0 - 5 ФК Новомосковськ
20.02.2021, Суббота, 8 тур
14:00 ФК Інтер U-16 (Дніпро) 1 - 0 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро)
16:00 Янг-Бойс (Дніпро) 2 - 6 Олімпік-Frait (Слобожанське)
21.02.2021, Воскресенье, 8 тур
12:30 Дзержинець (Кам’янське) 2 - 0 Кристал (Дніпро)
14:00 Метеор (Дніпро) 3 - 0 Sip Sip House (Дніпро)
16:00 ФК Лоцман (Дніпро) 2 - 2 ФК Новомосковськ
27.02.2021, Суббота, 9 тур
00:00 Sip Sip House (Дніпро) 0 - 3 ФК Новомосковськ
12:00 Янг-Бойс (Дніпро) 1 - 2 ФК Інтер U-16 (Дніпро)
28.02.2021, Воскресенье, 9 тур
10:00 Дзержинець (Кам’янське) 3 - 0 ФК Чемпіони-ДЮСШ-12 (Дніпро)
14:00 Метеор (Дніпро) 1 - 0 Кристал (Дніпро)
16:00 ФК Лоцман (Дніпро) 1 - 5 Олімпік-Frait (Слобожанське)