Дніпропетровщину обрали пілотним регіоном для проекту УЕФА GROW

0
438

Футбол для всіх та рівні можливості кожному. Про масовий розвиток цього виду спорту говорили сьогодні представники УЕФА із головою обласної ради Глібом Пригуновим та керівниками спортивних організацій області. Новий стратегічний план УЕФА GROW включає в себе розвиток аматорського, дитячого та жіночого футболу, футболу для людей з інвалідністю та ветеранів. Дніпропетровщина, Київщина та Івано-Франківщина обрані пілотними регіонами для реалізації проекту. Головна мета через популяризацію футболу, боротися із фізичною пасивністю, масштабувати можливості для тренерів, знаходити приховані таланти та збільшувати доходи.
Голова обласної ради і голова Федерації шкільного спорту області Гліб Пригунов виказав готовність до співпраці та підтримку. Розвиток спорту та здорового способу життя є одним із пріоритетів роботи облради, тож влада готова на всі адміністративні заходи для реалізації цього проекту.
«Ми приділяємо велику увагу спортивній інфраструктурі. Вже побудовано більше 20 нових об’єктів задля комфортних тренувань як для професіоналів, так і для звичайних мешканців області. Футбольні майданчики із професійним покриттям з’являються по всій території регіону. Наш земляк та партнер Андрій Павелко, голова Федерації Футболу України, усіляко сприяє цим оновленням» — прокоментував Гліб Пригунов.
Також голова обласної ради зауважив, що перші кроки для реалізації масштабного проекту можна розпочати за допомогою сучасних технологій. Є спеціальний мобільний додаток, який дозволяє збирати команди із одиночних гравців. В режимі онлайн можна дізнатись час, місце зустрічі, кількість бажаючих пограти та інше.
Увесь покроковий механізм роботи координатори проекту УЕФА GROW презентують незабаром.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ