U-19: ЮНАЦЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ПЕРШОГО МІСЦЯ ВИЙШЛА ДО ЕЛІТ-РАУНДУ ЄВРО-2020

0
488

В останьому поєдинку кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи підопічні Олега Кузнецова перемогли збірну Швеції.

Аби ні від кого не залежати та здобути право виступати в еліт-раунді, в останньому матчі кваліфікаційного етапу Євро-2020 (U-19) юнацькій збірній України потрібно було просто перемогти господаря змагань, команду Швеції.

І перший тайм підопічні Олега Кузнецова відіграли просто блискуче. Гра була рівною, а от у реалізації моментів наші хлопці повністю перевершили свого суперника, дозволивши тому лише раз влучити в рамку. Зате в самих українців усі чотири удари по воротах прийшлися у площину, а два з них виявилися результативними. На 6-й і 43-й хвилинах відзначився Данило Сікан. 0:2.

Та, схоже, ці два голи зіграли зі збірною України злий жарт, оскільки дебют другого тайму залишився повністю за шведами, що із 46-ї по 57-у хвилину завдали по воротах Трубіна сім ударів, один з яких, на 52-й хвилині, досяг мети. І в подальшому суперники були активнішими на чужій половині поля, але самовіддана гра наших хлопців в обороні призвела до перемоги й виходу до еліт-раунду чемпіонату Європи. Із чим ми українську збірну й вітаємо.

Голи: Нюгрен (52) — Сікан (6, 43).

Швеція: С. Андерссон, Боргстрем, Свенссон, Х. Андерссон, Ульссон (Ларссон, 88), Кусу, Муянич, Альстранд (Хаяль, 70), Тімоссі-Андерссон, Нюгрен, Лане.

Україна: Трубін, В. Мудрик, Ауссі, Біловар, Ярош, Батагов (Хондак, 79), Бодня, Шулянський (Надольський, 66), М. Мудрик, Волошин (Драмбаєв, 79), Сікан (Якуба, 90+3).

Попереджені: Нюгрен (71), Боргстрем (87) — Ярош (37).

Вилучені: Муянич (90+1) — М. Мудрик (90+1).

Підсумкова таблиця

І В Н П М О
1. Україна 3 2 1 0 7—2 7
2. Словенія 3 1 2 0 10—3 5
3. Швеція 3 1 1 1 7—4 4
4. Естонія 3 0 0 3 0—15 0

Нагадаємо, що до еліт-раунду (жеребкування — 3 грудня) виходять дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні 2020 року.

Переможці семи груп елітного раунду проб’ються до фінальної стадії, яка проходитиме в липні 2020 року в Північній Ірландії.