Відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету АФДО

0
20

Відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету АФДО, на якому члени КДК вирішили декілька важливих питань.

м. Дніпро30.07.2020 р.

Присутні:

Голова КДК – С.А. Риб’янець

Члени: В.В., Хандога, О.В. Шваб, Ю.Кива.

Розгляд:

1.     Рапорт арбітра матчу турніру Кубка області сезону 2020/2021 року між командами «Скорук» (Томаківка) – ФК «Павлоград» (Павлоград), що відбувся 25.07.2020 року о 18:00 в с.Покровське.
2.     Рапорт арбітра матчу турніру Кубка області сезону 2020/2021 року між командами «Легіонер» (Дніпро) – «Авангард» (Дніпро), що відбувся 26.07.2020 року о 20:00 на ст. «Молодіжний парк» (Дніпро).

Встановили:

  1. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу гравець команди ФК «Павлоград» Ярошенко Сергій на 25-й хвилині матчу навмисно наніс удар ногою гравцю команди суперника.
  2. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу та додатковими рапортами асистентів арбітра гравець команди «Авангард» Усатенко Роман на 90-й хвилині матчу штовхав асистента Головного арбітра, застосувавши таким чином до офіційної особи матчу фізичну силу.
  3. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу та додатковими рапортами асистентів арбітра тренер команди «Авангард» Веремеєнко Едуард застосував до Головного арбітра матчу фізичну силу.
  4. Згідно з рапортом Головного арбітра матчу гравець команди «Авангард» (Дніпро) Свинобой Едуард на 77-й хвилині матчу мав намір застосувати фізичну силу до гравця команди суперника.

Вирішили:

  1. Відповідно до п. 4.2..Переліку дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил УАФ (Додаток № 5) гравця команди «ФК «Павлоград» Ярошенко Сергія відсторонити від участі у змаганнях, які проводяться Асоціацією футболу Дніпропетровської області, на чотири наступні матчі.
  2. Відповідно до п. 7.1.Переліку дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил УАФ (Додаток № 5) гравця команди «Авангард» Усатенко Романа відсторонити від участі у змаганнях, які проводяться Асоціацією футболу Дніпропетровської області, на строк півтора місяця (45 днів).
  3. Відповідно до п. 2.4. статті 6 Дисциплінарних правил Асоціації Футболу України до дисциплінарних санкцій, що застосовуються виключно до фізичних осіб, відноситься відсторонення від матчів (від участі у змаганнях) — заборона брати участь у наступному матчі/матчах або змаганні та перебувати на території, що безпосередньо оточує футбольне поле.
    На підставі п. 2.4. статті 6 Дисциплінарних правил Асоціації Футболу України, п. 7.1. Переліку     дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил УАФ (Додаток № 5) тренера команди «Авангард» Веремеєнко Едуарда відсторонити від участі у змаганнях, які проводяться Асоціацією футболу Дніпропетровської області, строком на один рік. Відповідно до п. 1.3. статті 6 Дисциплінарних правил УАФ зобов’язати внести обов’язковий грошовий внесок: тренеру команди «Авангард» Веремеєнко Едуарду у розмірі 1 000 гривень, команду «Авангард» (м. Дніпро)  у розмірі 2 000 гривень.
  4. За намір застосування фізичної сили до гравця команди суперника у матчі між командами «Легіонер» (Дніпро) – «Авангард» (Дніпро) гравця команди «Авангард» Свинобоя Едуарда на підставі п. 3.1. Переліку дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил УАФ (Додаток № 5) відсторонити на три наступні матчі.

 

Голосували: за – 4, проти – 0, утримались – 0.

 

Голова КДК АФДО                                                                                       Риб`янець С.А.

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ