Суперліга. Анонс 5-го туру

0
25

13.09.2020. 16:00. ст. «Авангард», Покров

«Авангард (Покров)» — «Дружба» (Кривий Ріг) 

Центральний матч туру! Зустрічаються команди, які претендують на п’єдестал Суперліги 2020/2021. У минулому турі обидві команди проводили свої зустрічі в Кривому Розі: «Дружба» приймала «Скорук», але не встояла перед томаківцями і мінімально поступилася (0:1), а «Авангард» в паралельному матчі впевнено здолав ХФК «Пенуел» (3:0). Обидва колективи ставлять високі завдання на сезон, тому кожне набране очко на вагу золота, тим більше в особистих дуелях. Складно віддати комусь перевагу, так як колективи укріплені хорошими футболістами, і які знають як витискати максимум в таких матчах. Удачі обом командам!

13.09.2020. 17:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

«Легіонер» (Дніпро) — ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) 

«Легіонер» класно почав сезон і записався в фаворити Суперліги, не програвши жодної зустрічі, зігравши тільки виїзну результативну нічию з ФК «Павлоградом» (1:1). ХФК «Пенуел» поки не взяв жодного очка, тому криворіжцям буде непросто в Дніпрі стримати технічних господарів.

13.09.2020. 19:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

 ФК «Тополь» (Дніпро) —  «Скіф» (Дніпро)

Дніпровське дербі на «Олімпійських резервах»! Відразу після матчу «Легіонер» — ХФК «Пенуел» відбудеться ще одне цікаве протистояння. Обидва колективи знаходяться внизу турнірної таблиці і вже скучили за перемогами. Звичайно, ж «Тополь» має більше шансів на вікторію, але ми знаємо, що «Скіф» може налаштуватися і видати класну гру. Успіхів обом колективам!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ