ФК «Скорук» здобуває важливу вольову перемогу

0
44

18.02.2021. 13:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А», 3 тур

ФК «Вовчанськ» (Харківська обл.) — ФК «Скорук» (Томаківка) — 1:3 (1:1)

Здавалося, що і цей матч може знову зірватися…Але обидві команди проявили велике бажання зіграти і матч все-таки відбувся! Непрості погодні умови, сніг, який йшов цілий день не стали великою перешкодою для чемпіонів своїх областей.ФК «Вовчанськ» почав активніше, подовгу контролюючи м’яч. І в одній з атак харків’яни приспали пильність захисників «Скорука»: простріл, Шоі не дотягнувся до м’яча, а Ярослав Щербина, цього не очікуючи, невдало підставив ногу, від якої круглий влетів у ворота! 1:0! Але буквально через 5-ть хвилин молодий воротар «Вовчанська» Арсен Бєліменко невдало зіграв за межами свого штрафного майданчика. Кіпер просто зніс Олексія Разуваєва, який вискочив з ним на побачення. Пряма червона картка і з середини першого тайму томаківці грали в більшості. Підопічні Олександра Степанова поступово заволоділи перевагою і методично розхитували міцну оборону суперника. Ще в першому таймі, сам того не очікуючи, забив Роберт Моланго: в купі гравців м’яч знайшов стегно нападника та влетів у кут воріт «Вовчанська». 1:1! А вже в другій половині гри якісні заміни пожвавили гру «Скорука» та зробили свою справу: Михайло Коломоєць став справжнім джокером Олександра Степанова. Колишній нападник «ВПК-Агро», під завісу зустрічі, відправив двічі круглого в сітку воріт харків’ян. 3:1 — непроста, але заслужена перемога «Скорука».