Кубок Миколи Кудрицького. «Стандарт» повернувся на першу сходинку

0
21

20.02.2021. 11:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 7 тур

«УФК U-17» (Дніпро) — ФК «Олімп» (Кам’янське) — 1:3 (0:1)

Це була дуже важлива гра для обох команд! «Олімп» має в своєму складі більш досвідчених гравців, тому кам’янчани намагалися домінувати на полі. Відкрити рахунок пощастило саме «Олімпу»: після класної комбінації нападник замкнув простріл з флангу і цей м’яч виявився єдиним у першому таймі. Друга половина також вийшла бойовою і «УФК» намагався щосили відігратися. І підопічним Євгена Прошенко вдалося це зробити! 1:1! Здавалося команди розпишуть бойову нічию, але буквально відразу ж Богдан Кучер і Олексій Швець забили по голу та принесли перемогу своїй команді.

20.02.2021. 12:00. ст. «Молодіжний парк», Дніпро. 7 тур

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — 3:1 (1:0)

«Борисфен» добув заслужену перемогу, яка дає команді шанси на потрапляння до першої п’ятірки Турніру пам’яті Миколи Кудрицького. Боротьба за «5» позицію загострилася і на одне місце тепер декілька претендентів. Багато ясності внесе  завтрашній матч «УФК U-17» і «ДЮСШ-1-Кривбас-84», який відбудеться о 17:00 на стадіоні «Олімпійські резерви».

20.02.2021. 17:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 7 тур

«Кристал» (Губиниха) — «Стандарт» (Нові Санжари) — 0:5 (0:2)

У цьому матчі боротьби не вийшло. «Стандарт» прогнозовано впевнено виграв у аутсайдера турніру, зміцнивши свої лідерські зазіхання. У першій половині матчу полтавчани забили двічі, а вже в другому таймі ще 3 голи влетіло у ворота Ігоря Рослика. «Кристал» мав кілька хороших моментів на гол престижу, але розпечатати ворота Андрія Яковця губинихівцям так і не вдалося.