Вебінар UEFA GROW: Комерційна стабільність регіональних асоціацій футболу

0
13

Вчора, 6 квітня, відбувся третій вебінар проекту UEFA GROW на тему: Комерційна складова регіональних асоціацій футболу. Під час попередніх вебінарав у січні та лютому європейські лідери обговорювали теми про філософію УЄФА щодо стратегічного розвитку національних футбольних асоціацій; про пілотний проєкт УЄФА Grow Participation, спрямований на збільшення кількості залучених до регулярної гри і зареєстрованих гравців масового футболу та реалізовуваний спільно з Івано-Франківською, Дніпропетровською та Київською областями; а також про важливу роль та потенціал місцевих клубів масового футболу, і презентували дослідження, проведене у трьох пілотних областях.

Вчора, в ході вебінару учасники заглибились у тему і почули від представників УЄФА про визнані на сьогодні 11 ключових напрямків та факторів, які пов’язані між собою, що визначають, дають імпульс та уможливлюють розвиток масового футболу: тренерська освіта, розвиток клубів, шкільний футбол, футбол для жінок та дівчат, бізнес-ліги та інші малоформатні комерційні види змагань, футзал, розвиток регіонів, моніторинг і оцінка, діджитал, партнерство та розвиток інфраструктури.
Це є частиною стратегією УЄФА «Футбольні федерації майбутнього» — документу, за яким безпосередньо втілюється у життя програма Grow за кожним компонентом.

І після цього своїм безпосереднім досвідом та вдалими кейсами поділились представники регіональних асоціацій: Хемпширу з Англії, Міттельрейну з Німеччини, Нижньої Сілезії – з Польщі та Авейру з Португалії.
Асоціація футболу Дніпропетровської області продовжую тісно співпрацювати з УЄФА щодо розвитку масового футболу в регіоні та впевнена, що разом з УАФ та УЕФА попереду багато цікавого в напрямку розвитку масового, дитячо-юнацького та аматорського футболу на теренах Дніпропетровщини!

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ