«Відкриті уроки футболу» завітали до Магдалинівщини та Вільногірська

0
21

З 26 по 29 квітня до Магдалинівщини завітав проект «Відкриті уроки футболу», який реалізовується у нашому регіоні Українською Асоціацією футболу, Асоціацією футболу Дніпропетровської обалсті при підтримці Європейського союзу. Протягом чотирьох днів на стадіоні зі штучним покриттям Магдалинівського ОЗЗСО І-ІІІ ступеню учні Оленівського, Шевченківського, Почино-софіївського, Магдалинівського та Шевського ЗЗСО змогли взяти участь у різноманітних футбольних конкурсах та вдосконалити свої навички гри у футбол.

На відкриття заходу завітали Виконавчий директор Асоціації футболу Дніпропетровської області Ярослав Дерев‘янко та Голова Магдалинівської селищної об’єднаної територіальної громади Володимир Дробітько, які надихнули дітей на участь у спортивному святі та побажали кожному дітлахові отримати масу позитивних емоцій від фестивалю футболу.

Крім цього, на святі були присутні футболісти ФК «ВПК-АГРО» Денис Шеліхов, Павло Ксьонз та Богдан Шмигельський, які створили, безперечно, футбольну атмосферу, прийняли участь у фестивалі та провели з дітлахами декілька вправ на кожному майданчику, а також зробили з кожним бажаючим пам‘ятні фотографії.
Протягом цих чотирьох днів Магдалинівщина стала футбольним епіцентром розвитку масового дитячого футболу у регіоні, а проект «Відкриті уроки футболу» подарував учням ЗЗСО регіону по-справжньому позитивні емоції!

Варто відзначити, що цьогоріч проект на Дніпропетровщині стартував фестивалем футболу у м. Вільногірськ, який відбувся у головному спортивному комплексі міста з 12 по 16 квітня. Саме там учні з чотирьох шкіл міста з дотриманням всіх карантинних обмежень протягом чотирьох днів здобували навички гри у футбол та отримували позитивні емоції через спортивні ігри.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ